Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה עד 1000~ ש''ח לרמקולים.

Taipan
שימו לב! השרשור הזה בן 2050 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מבין כ''כ את המושגים בתחום. המערכת המקורית ברכבי (שברולט ספארק) מאוד בסיסית ואני רוצה להחליף את הרמקולים לפחות.

מדובר במערכת מובנית אז התקציב הוא רק לרמקולים אם קיימים רמקולים שיוציאו באס טוב ללא צריך בסאבוופאר זה בכלל מצויין.

מודע לזה שהתקציב נמוך מאוד, אבל כל שיפור הוא מבורך ואני מעוניין למקסם את האיכות שאפשר להוציא בתקציב הנ''ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היכן מתומחרים ב750 כולל התקנה? והאם קומפוננטים?

כן הם קומפוננטים,

חיפוש קצר בגודל מוצא אותם ב 789 שח פה למשל:

https://www.alexsander.co.il/product/10919/morel-tempo-ultra-602

לא בטוח לגבי עלות ההתקנה אבל אם ברכב שלך כבר יש קומפוננטים (שבאו עם הרכב), כמו להרבה רכבים היום ההתקנה היא עניין

של שעתיים גג (צריך טבעות לוופרים) כך שבסביבות הקצה התחתון של כמה מאות שקלים, כמובן שתמיד עדיף מתקין מנוסה...

בכך מקרה אופציה טובה לשדרוג הסאונד בעלות נמוכה יחסית לתחביב הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הם קומפוננטים,

חיפוש קצר בגודל מוצא אותם ב 789 שח פה למשל:

https://www.alexsander.co.il/product/10919/morel-tempo-ultra-602

לא בטוח לגבי עלות ההתקנה אבל אם ברכב שלך כבר יש קומפוננטים (שבאו עם הרכב), כמו להרבה רכבים היום ההתקנה היא עניין

של שעתיים גג (צריך טבעות לוופרים) כך שבסביבות הקצה התחתון של כמה מאות שקלים, כמובן שתמיד עדיף מתקין מנוסה...

בכך מקרה אופציה טובה לשדרוג הסאונד בעלות נמוכה יחסית לתחביב הזה...

כבר הדלקת אותי לגבי המחיר בטוטאל.

אפרופו התקנה, דיברת על הטבעות לוופרים, הגיוני, רק מהתקנות קודמות תמיד קרה שבין הגוף של הוופר לטבעת תמיד נוצרו ויברציות סופר מעצבנות, יש דרך לפתור את הדבר הזה? טבעות ספוג אולי??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר הדלקת אותי לגבי המחיר בטוטאל.

אפרופו התקנה, דיברת על הטבעות לוופרים, הגיוני, רק מהתקנות קודמות תמיד קרה שבין הגוף של הוופר לטבעת תמיד נוצרו ויברציות סופר מעצבנות, יש דרך לפתור את הדבר הזה? טבעות ספוג אולי??

אף פעם לא קרה לי אבל תמיד היו לי טבעות עץ והתקנות איכותית :)

רק אזהרה לגבי המורל טמפו, הם עבדו לי סבבה במספר רכבים מה HU - אבל הן תמיד היו ילידות איכותיות

Pioneer, alpine etc - לא יודע איך הסטוק של שברולט ספארק...

ליתר ביטחון אפשר ללכת על המורל מקסימו (אפילו יותר זולים) - אבל אין להם את הטוויטר משי שזה הפורטה של מורל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מורל טמפו אולטרא? סביבות 750 + התקנה -

יופי של סאונד ואמורים לעבוד טוב בלי מגבר

האמת שאני חולק עליך בגדול.

יש רמקולים הרבה יותר נצילים שיתנו תוצאה יותר טובה בעבודה ללא מגבר.

לפני כמה ימים שמתי להתקנה רכב של חבר עם סט טמפו אולטרא ומגבר hcp שמספק (לפי המוצהר) 65 לערוץ ואני חייב להגיד שגם הוא לא גרם לסט לבעוט מספיק חזק כשהגיין עד הסוף כמעט,לא רוצה לחשוב איך זה יישמע ללא מגבר בכלל:/

Hu: Jvc 2 din + dsp bit one

Amps: Zapco reference 350.2 + Audison sr 4 + Audison sr1DK

Comp: Morel Hybrid 602 + Audison Apk 165

Sub: Jl audio12W3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני חולק עליך בגדול.

יש רמקולים הרבה יותר נצילים שיתנו תוצאה יותר טובה בעבודה ללא מגבר.

לפני כמה ימים שמתי להתקנה רכב של חבר עם סט טמפו אולטרא ומגבר hcp שמספק (לפי המוצהר) 65 לערוץ ואני חייב להגיד שגם הוא לא גרם לסט לבעוט מספיק חזק כשהגיין עד הסוף כמעט,לא רוצה לחשוב איך זה יישמע ללא מגבר בכלל:/

הכל יחסי,

בשתי מכוניות שונות התקנתי את הטמפו מאחור (לילדים) מוגבר מה HU וזה נשמע סבבה - בווליום סביר. וודאי שהם ישמעו טוב יותר עם מגבר מצד שני איזה מגבר תמצא ב250 שח?

בתור ניסוי נכנסתי לרכב, ישבתי מאחור והקשבתי (עם הסט הקדמי כבוי כמובן)

עם הHU הנוכחי pioneer Z5050 - הסאונד נשמע לי טוב הגבוהים ברורים ומוזיקלים הבאס חזק, קצת עמום אבל הרמקולים חדשים ועוד לא נפתחו... - ועם הווליום ב75% זה נשמע לי אישית כבר חזק מידי,

הכל יחסי כמובן. יש מלא משתנים אחרים כמו איכות המוזיקה שמנגנים (בלו טות׳ או FLAC) וההתקנה - וגם הרכב הספציפי.

Your mileage may vary...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה יש אחד :wink:: https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?657055

יש עוד כמה מודעות עם מציאות (למשל) בפחות מ-500 ש"ח (פלוס כאלו שלא ציינו מחיר מדויק, אבל לדעתי גם).

רק שאז צריך להתחיל להתפשר קצת על התמחור של הרמקולים ולהשאיר/להגדיל תקציב להתקנה של המגבר.

אם הכוונה היא להישאר בתקציב המוגדר, צריך לכוון לרכישת רמקולים נצילים ככל הניתן ולהתקין אותם בצורה ראויה, עם אולי מעט איטום/בידוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2050 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...