Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו B3 נדלקה נורת חום מנוע . עזרה באבחון עצמי

yd b-4
שימו לב! השרשור הזה בן 2079 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז כך יושב בחניה לאחר נסיועה קצרה. אוטו מונע עם מזגן מקשיב לשיר מעניין כ15 דקות.

והופ נורת חום מנוע מהבהבת...

בדקתי נוזל קירור נמצא תקין. אשמח לרעיון לאבחון עצמי של התקלה.

אציין שבשבוע האחרוןכל פעם שעמדתי מחוץ לרכב שמתי לב שהרכב פולט חום רב וריח חזק של דלק אולי קשור?

(אל דאגה אני כנראה יכניס את הרכב למוסך אבל מתחשק לי קצת להכיר יותר את המערכות ברכב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת אם המאווררים עובדים?

בעת הפעלת מזגן שניהם אמורים לעבוד בעוצמה נמוכה ובמצב של התחממות יעברו לעוצמה גבוהה.

תבדוק ששניהם עובדים, אולי אחד מהם תקול וגורם לשני לעבוד יותר קשה ובהתחממות יתר לא יספיק לקרר את המנוע.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקלה חלפה לכמה ימים ושוב הופיעה פעמייים. בשתי המקרים לאחר נסיעה בעמידה בסרק בחניה הנורית נדלקה. ניסיתי את מה שמאור כתב ואכן הרמת סל"ד ל10 שניות בערך גורמת לנורה להתכבות.

בדקתי את המאווררים שניהם פועלים בעוצמה שנראית לי גבוהה.

איך בודקים מפלס מים ברדיאטור?

בלי להבין מדאי זה לא נראה לי מחסור במים כי אם כן בנסיעו הרגילות שלי של חצי שעה המנוע היה אמור להתחמם מה שלא קרה.

מנחש שזה קשור לתרמוסטט שלא נפתח בחום קצת נמוך יכול להיות? או איזה חיישן תקול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא עניין של מחסור במיים אבל התוםעה שאתה מתאר יכולה לנבוע מאויר כלוא במיוחד בסובארו יש אל הרגישות לזה. אם למשל בתקופה האחרונה היה מחסור רציני בנוזל או שהוחלף נוזל קירור וניקוז אויר לא בוצע כמו שצריך עלולה לקרות התופעה הזו. אופציה נוספת זה משאבת המיים..מתי הוחלפה אם בכלל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2079 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...