Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסן מיקרה/קיה פיקנטו חדשה VS טויוטה יאריס יד 2

תכלת
שימו לב! השרשור הזה בן 2075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

מחפשים רכב שישמש בעיקר לנסיעות יומיומיות הלוך ושוב מירושלים למרכז, שעה כל כיוון.

מתלבטים בין ההצעות הבאות (במחירים דומים):

*ניסאן אקו מיקרה 0 ק"מ מליסינג

*קיה פיקנטו 0 ק"מ מליסינג

*טויוטה יאריס סטייל שנת 2015 יד 1 מפרטי עם 28K ק"מ (במצב מעולה לאחר בדיקה במכון)

אנו נוטים ליאריס בגלל המפרט,

חסכון בדלק גם חשוב לנו.

נשמח לשמוע את דעתכם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני בעד יאריס לסוג הנסיעות שלכם. אבל רק אם תמצאו כיסא הנהג נוח לכם.

למרות שמדובר ברכב מקבוצה יותר גבוהה, טויוטה יותר חסכונית מפיקנטו. ניסאן חסכונית מאוד, אבל על כביש מהיר יש הרגשה הרבה פחות טובה מאשר בטויוטה.

על שמירת ערך אני בכלל לא מדבר - כאן לטויוטה משומשת יתרון גדול.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית הייתי לוקח את. הספארק בליסינג, היא זריזה יותר, גם חיסכונית אך לדעתי נוחה יותר, גם מהיאריס.

החיסרון שהיא לא מאובזרת.

אם איבזור חשוב וצריכת דלק אז הספייס סטאר אופציה טובה נותנת שילוב טוב, מנגד היא רועשת יותר כמו המיקרה בגלל הגיר הרציף.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב שלכם?

אם זה משהו באיזור 70 אלף ש"ח, שווה לבדוק אם נשארו עוד 208 יד שניה 0 ק"מ, שילוב מנוע וגיר הכי טוב שניתן להשיג בתקציב הזה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היאריס אומנם על הנייר יותר חסכונית ועם ביצועים אבל היא יותר ישנה ואני דווקא הייתי בודק על הפיקנטו. צריך לזכור שיש עליה 7 שנות אחריות יצרן, מערכות בטיחות מקוריות וביצועים טובים על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיקנטו מ0 ק״מ היא עם 3 שנות אחריות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד התלונות לאורך השנים מאז שהפיקנטו יצאה לשוק זאת צריכה דלק בגירסה האוטומטית.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שעתיים נסיעה ביום , כל יום, הולכים לעלות לא מעט בצריכת דלק והולכים להוסיף הרבה מאוד ק"מ לרכב שתרכוש, מה שכמובן ישפיע על ירידית הערך שלו. כמה שהיאריס עם הק"מ הנמוך קורצת לך , היא עדיין תעלה לך המון בדלק והק"מ שתוסיף לה יגרום לאיבוד ערך לא קטן.

כיוון קצת אחר אבל לא יותר מדי רחוק מהרעיון המקורי שלך , יהיה לכוון ליאריס היברידי , צריכת הדלק תהיה פחות כואבת וכך גם ירידת הערך בעקבות הק"מ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי פיקנטו 1.25 אוטומטי משנת 2012 במשך 5 שנים.

המנוע ה"חזק" מושך בצורה סבירה כל עוד אינו צריך להתאמץ (בעליות לירושלים, למשל). כאשר "מופיעה" דרישה לכוח, המנוע מתאמץ וצריך לבצע קיק דאון כדי להמשיך למשוך בצורה סבירה. במצבים אלה מורגש מחסור מסויים בכוח וצריכת הדלק (המפורסמת...) עולה.

אצלי, למשל, בנסיעות מעורבות (במישורים בעיקר וגם בפקקים) הרכב "שתה" ליטר דלק לכל 12 קילומטר, והוא צפוי לשתות יותר בעליות לירושלים.

מעבר לכך הרכב די איכותי, למרות בידוד רעשים לא מדהים ומערכת קול לא איכותית.

עד 27.1.2020 אני עסוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנוחות ביאריס פשוט נוראית ובנוסף הדגם הרגיל לא חסכוני ברמה של ההיברידי.

בתור אחד שעשה ועושה את הנסיעות האלה יום יום ויצא לו לנסות כמעט את כל רכבי המיני וכן חלק מרכבי הסופרמיני - ספארק.

נוחה משמעותית,הן מבחינת המושב והן מבחינת בידוד,מנוע חזק וגיר רציף כנראה הכי נעים שיצא לי לנסות ובנוסף מספיק חסכונית,גם אם לא מנסים (מניסיון 1-16/18).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...