Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת צילינדר פלדלת רב בריח

AMOS
שימו לב! השרשור הזה בן 2055 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

אמור לעבור דירה בעוד כחודש , בדירה מותקנת דלת רב פריח כלשהי

אני מעוניין להחליף צילינדר .

האם כל צילינדר לדלת רב בריח יתאים או שיש

דוגמא / סוד מיוחד?

"החיים קשים. הם קשים יותר אם אתה טיפש"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקסימום - תפתח את חופת המנגנון מצידה הפנימי של הדלת, שלוף את הצלינדר - תמדוד את האורך שלו ותצלם אותו ותיגש למנעולן לרכוש צלינדר חדש תואם.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח טיפ שעזר לי: צפה בסרטונים ביוטיוב לגבי איך לפני שאתה מתחיל להתעסק בזה אם לא עשית את זה מעולם.

תתפלא כמה זה יעזור לך.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורך הצילינדר זה לא הדבר היחידי שקובע, אלא גם המרחק של הגלגל שיניים מהקצה.

לכל צילינדר אורך משלו ומיקום גלגל שיניים (ומספר שיניים) שונה.

למשל: צילינדר שאורכו (סתם לדוגמא) 80 מ"מ, זה לא אומר שהגלגל שיניים יהיה בדיוק באמצע (40 ממ מכל צד) אלא שיש צילינדרים (כמו זה בדוגמא של ה 80 מ"מ) שהגלגל שיניים יושב בנקודה שהיא (שוב, כדוגמא) 50/30 מ"מ.

עדיף שתלך עם דוגמא לחנות ושמישהו ישאר בבית.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...