Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב בהרקליון (כרתים)

thebaron
שימו לב! השרשור הזה בן 2053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בספטמבר נבקר בכרתים, המלון נמצא בהרקליון. חשבנו לשכור רכב ליום-יומיים. איזה חברה מומלצת? מחפש מחיר ושירות ואין לי בעיה עם חברה קטנה, אם הם הוגנים ולא נוקטים בשיטת "מצליח" כלשהי.

תודה

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר אור ושבת שלום,

אני יכול דווקא לא (קראת נכון ) להמליץ לך על חברה מסויימת שנקראת Motoexperience,

יצויין לטובה שיש להם מבחר ענק של אופנועים, קטנועים וגם רכבים,

אני השכרתי אצלהם שלושה כלים (אופנוע ו2 טרקטורונים) , כל יום כלי אחר, וב2 כלים נתקעתי באמצע הדרך,

השכרנו 2 טרקטורונים 50 סמ"ק ודווקא עם שלי נתקענו באמצע שום מקום, ייצון לטובה שהמכונאי הגיע יחסית מהר לחלץ אותי, תוך חצי שעה מרגע שהבין איפה אנחנו,

ועם אופנוע שטח 125 סמק, גם נתקעתי באמצע שום מקום (מצבר היה בסוף חייו), הנעתי בהנעה , חזרתי למקום ההשכרה השארתי אצלו את האופנוע, הלכתי לאכול וכשחזתי הוא טען שהחליף מצבר, יום למחר על הבוקר האופנוע שוב לא הניע,

בקיצור למרות שיש לו מבחר ענק של כלים, לא יודע אם הייתי חוזר אליו,

אבל חוויה...

אל תשכח לעשות אצלו ביטוח מקסימלי וגם ביטול השתתפות עצמית, זה יחסית הרבה, אם הכלי למשל עולה ליום 25 יורו, כולל ביטוח וביטוח זה יוצא בערך 55 יורו ליום, עדיף לנסוע בראש שקט , מצדי להחזיר לו קופסאת מתכת , לא יכול להגיד לך כלום...

תהנה.

Golf 1.6 DSG 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קטע,לפני 5 שנים שכרתי BMW 650GS דרך

Motoexperience ללא שום בעיה,שזכורה לי.

אספו אותי ברכב מהשדה,הגענו לבית העסק (אכן יש להם מבחר גדול של כלים נכון ללפני 5 שנים),קצת ניירת,ביטוח ויאללה לדרך.

במקרה שלי לא היו לי בעיות עם האופנוע,גם ההחזרה הייתה פשוטה,הגעתי לשדה התעופה,5 דק' אחרי הגיע אחד העובדים,עלה על האופנוע,אמר שהכל בסדר ונפרדנו לשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מלון יש נציגות של חברת השכרה זו או אחרת, ובכל קרן רחוב יש סוכנות השכרה קטנה. פשוט גש לנציג והזמן רכב לזמן המתאים לך, תקבל ותחזיר אותו במלון, וגם אם תשלם ביוקר ההפרש יהיה אירו בודדים מחברה זולה.

הערתו של MX-5 נכונה - שלם תמורת כל הביטוחים הדרושים וסע בראש שקט.

רק היה ב-mode מתאים לכבישים גרועים ונהגים מטורפים, כאלה שהופכים כביש דו נתיבי לרב מסלולי ונוהגים לחתוך כל היירפין. אישית בנהיגה בכרתים לפני הרבה שנים) נהגתילצפור צפירה קצרה לפני כל עיקול.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוגוסט שנה שעברה הזמנתי רכב דרך אתר Rentalcars, בדקתי מחירים מספר פעמים וכל פעם קיבלתי הצעה יותר טובה, גיסתי שהתחברה גם היא לאתר קבלה הצעה פחות טובה.

החברת השכרה שממנו הזמנו הייתה Caldera הזמנו Hyundai I30, קבלנו פיג'ו 301 במצב טוב מאוד בלי הרבה ק"מ.

כאשר החזרנו את הרכב לא נכנסו לנו לוורידים.

לא נתקלנו בבעיות מיוחדות בנסיעה בעיר ומחוצה לה וכל הנסיעות עברט בנעימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנטאלקארס, כמו בוקינג.קום (אתר האם שלו) משתמש בקוקיז כדי להעלותמחירים. להזמנה צריך להשתמש במצב פורנו או בדפדפן\מחשב אחר מזה ששימש לחיפוש אחר כדי לבצע את ההזמנה. וכמובן שהמחירים משתנים בתדירות גבוהה, לעתים מספר פעמים ביום.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי מהרקליון לפני כשבוע. שכרתי מסיקסט מהארץ (בטלפון, היה זול משמעותית מהאתר של סיקסט הישראלי או העולמי) ולקחתי "ביטול השתתפות עצמית" (להבדיל מביטוח החזר השתתפות עצמית). קיבלתי קילאו דיזל עם 1900 ק"מ על השעון, חדש לגמרי.

לא עשו שום בעיות (בינתיים).

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי נהגים וכבישים אני מכיר, אמנם מהיבשת עצמה ולא מכרתים. לפני הרבה שנים רכבתי על אופנוע (מישראל לאירופה דרך יוון, אבל זה סיפור אחר) בכבישי יוון ואתה צודק. תחשוב שעם אופנוע זה אפילו יותר מסוכן.

בכל מלון יש נציגות של חברת השכרה זו או אחרת, ובכל קרן רחוב יש סוכנות השכרה קטנה. פשוט גש לנציג והזמן רכב לזמן המתאים לך, תקבל ותחזיר אותו במלון, וגם אם תשלם ביוקר ההפרש יהיה אירו בודדים מחברה זולה.

הערתו של MX-5 נכונה - שלם תמורת כל הביטוחים הדרושים וסע בראש שקט.

רק היה ב-mode מתאים לכבישים גרועים ונהגים מטורפים, כאלה שהופכים כביש דו נתיבי לרב מסלולי ונוהגים לחתוך כל היירפין. אישית בנהיגה בכרתים לפני הרבה שנים) נהגתילצפור צפירה קצרה לפני כל עיקול.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי נהגים וכבישים אני מכיר, אמנם מהיבשת עצמה ולא מכרתים. לפני הרבה שנים רכבתי על אופנוע (מישראל לאירופה דרך יוון, אבל זה סיפור אחר) בכבישי יוון ואתה צודק. תחשוב שעם אופנוע זה אפילו יותר מסוכן.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

הכבישים בכרתים ברמה מאוד נמוכה, אפילו ביחס לישראל. הכביש הראשי, לאורכו של האי, הוא דו נתיבי בחלקו וחד נתיבי בחלקו האחר. מהירות מוגבלת ל 70 קמ'ש. הכבישים הצידיים צרים ובחלקם צריך לרדת לשוליים כשרכב בא ממול. כבישים גובלים בצלע הר או תהום, בלי גדרות בטחון.

הנהגים, דוקא מעוררי קנאה, אדיבים ורגועים, נותנים זכות קדימה ונותנים לעקוף.

מאוד נהנתי לנהוג. לא מהר (כבישים מסוכנים שאני לא מכיר +משפחה באוטו) אבל טכני, עליות ירידות ופניות הדוקות. בכיף הייתי מתחלף .

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי האפשרויות טובות - גם שכירה במקום וגם מראש באיזו חברה בינלאומית, ההבדלים זניחים.

איכות הסלילה סבירה דווקא, אבל הכבישים צרים. הנהיגה בהירקליון היא קטסטרופה מבולגנת ים תיכונית מצויה, הנהיגה בהרים (בכבישים שחוצים את האי מצפון לדרום) - תענוג הן מבחינת נוף והן מבחינת פיתולים. אי אפשר לנסוע מהר גם אם מנסים, אגב, אז כדאי פשוט ליהנות מהנוף ומהתושבים החביבים להפליא שמתגוררים בפנים האי.

אח, עד היום זוכר את הקפה היווני הזה ולצדו חתיכת גבינת kefalotiri באמצע שום מקום... גן עדן.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהמלצות רבות שקיבלתי - https://www.zakrostours.com/EN/index.php

המחיר טוב וכולל את כל הביטוחים בלי שום השתתפות עצמית, והשירות מעולה והוגן. החברות הבינלאומיות פחות מומלצות שם.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...