Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעשי רוח קלים במאזדה 3 חדשה. תופעה מוכרת?

Doron_Z
שימו לב! השרשור הזה בן 2082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז חבר קנה מאזדה 3 מ 0 ק״מ לפני כמה ימים והוא מאוד מרוצה, התלונה היחידה שלו זה לגבי רעשים של רוח שהוא שומע החל מ 100 קמ״ש. האם זו תופעה מוכרת וידועה בקרב המאזדות מהדגם הנ״ל או שזה משהו ספציפי אצלו?

איך אפשר לסדר את זה?

צריך לציין שהמאזדה בת כמה חודשים, עלתה במרץ השנה לכביש.

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעשי רוח זה משהו מאוד מאוד סובייקטיבי ומשתנה מאדם לאדם.

יש רעשי רוח הנובעים מתקלה באיטום, גומיות או דלת עקומה לבין רעשי רוח כי כך תוכנן הדגם.

אני מניח שהחבר לא עשה נסיעת מבחן אבל בכדי לשלול את הבעיה, שייקח נסיעת מבחן מהסוכנות ויבדוק בדגם זהה.

אין לו מה לצפות לאטימה מעולה, מדובר על רכב עממי לחלוטין וזול יחסית, אטימה נגד רעשי רוח נעשית טובה בדרך כלל ברכבים יקרים הרבה יותר.

הכוונה היא נגד רעשי צמיגים ורוח ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה, העברתי לו את התשובה, ועדיין למרות שזה עניין סובייקטיבי אני אשמח לשמוע גם מה בעלי מאזדה 3 אומרים על העניין.

על הקליאו למשל כבר שמעתי בעבר על התופעה הזו של רעשי רוח במהירויות גבוהות, יש דיבורים דומים גם על המאזדה 3?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו יש מאזדה 3 שנת 2016 רכב מצויין, אבל יש רעש רוח ורעש צמיגים די גבוה

Sent from my iPhone using Tapatalk

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה, העברתי לו את התשובה, ועדיין למרות שזה עניין סובייקטיבי אני אשמח לשמוע גם מה בעלי מאזדה 3 אומרים על העניין.

על הקליאו למשל כבר שמעתי בעבר על התופעה הזו של רעשי רוח במהירויות גבוהות, יש דיבורים דומים גם על המאזדה 3?

במה מאזדה 3 שונה? זה עדיין רכב "פשוט" וזול יחסית, זה שהוא ממותג ונמכר במחיר פרמיום בארץ לא הופך אותו לכזה.

יש הבדלים גדולים בין יצרנים שונים והכל עניין סובייקטיבי.

למשל, רכב בקטגוריית מחיר של 200K משפחתי גדול (המונח הנכון) או "מנהלים" (מונח שהמציאו בארץ) יהיה סביר להניח שקט יותר ומבודד יותר מרכב בטווחי מחירים של 120-130 אלף שקלים.

אם יש לכם חברים עם מאזדה 3 מהשנתונים האחרונים מהצורה החדשה, בקשו מהם לנסוע איתם בכביש מהיר ולהבין האם זה משהו דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה חברים. אוטומטיק אם היו חברים עם רכב שכזה אז ברור שהוא היה מנסה אבל אחרי התשובה של Kafni בעל המאזדה 3 וההסברים שלך אני מבין ש 99% שאין שום בעיה והוא פשוט ציפה כנראה לאטימה מוחלטת אחרי שהרבה זמן לא נהג ברכב חדש (הוא בא מניסאן אלמרה 2006) ולכן מספיק ששמע רעש כדי להתלונן ולחשוב שזה לא אמור לקרות בימינו אבל ברור לי שזה עניין של תיאום ציפיות ולא של דגם עם פגם שקיבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט, חוסר תיאום ציפיות ולדעתי חשוב מאוד לבצע נסיעות מבחן.

אני תמיד מנסה להסביר לאנשים שלקבל נסיעות מבחן גם בסוכנויות רשמיות לדגים פופולאריים הוא חינם, לגמריי.

אחת הדרכים להתמודד עם רעשי רוח במידה והוא נוהג בבין עירוני באופן קבוע זה לשמוע מוזיקה/רדיו בווליום סביר שיסכך קצת את רעשי הרוח, קצת.

פתרון נוסף זה לרכוש יריעות איטום ולהגיע לסדנא שמתמחה באיטום (אפשרי גם עצמאית) ויש מקומות אסטרטגיים לאיטום כגון בבתי גלגלים, קורות הדלת, בתא המנוע ומתחת לרצפת הרכב גם כן - יש לכך השפעה חיובית מאוד ומוכחת.

יש כאן לא מעט שרשורים הנוגעים לאיטום נגד רעשי כביש/רוח, שווה לחפש בגוגל וכאן.

ביוטוב לא חסר מידע גם כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...