Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם ביטוח החובה התייקר בצורה משמעותית בשנה האחרונה?

שימו לב! השרשור הזה בן 2054 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביטוחי חובה תלויים בעיקר, חוץ מגיל וותק, גם במערכת ESP ומובילאיי או מע' דומה. רכב ללא ESP, החובה שלו יקרה יותר משמעותית. אף אחד לא מתקין מובילאיי כדי לקבל הנחה בחובה.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנתיים החזירו לציבור הנהגים סכום שהצטבר בקרן קרנית, באמצעות הוזלת מחירי ביטוח החובה.

דיברו על הוזלה בשתי שנים, יכול להיות שהסתיימה.

היו כמה כתבות בנושא, למשל:

https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3703169,00.html

אז כנראה לזה התכוונו כשאמרו לי שמשרד התחבורה הפסיק את ההנחה לחברות הביטוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שמשרד האוצר אישר לגבות ואסור להם לגבות יותר.

שני ביטוחי חובה שחודשו בחודש האחרון עלו ב-70 ש"ח.

עשיתי את ההשוואה

ויש פערים משמעותיים בין חברות הביטוח השונות, והמחיר לא אחיד

יחסית לחברת הביטוח שלי, אני משלם טיפה פחות מהרשום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוחי חובה תלויים בעיקר, חוץ מגיל וותק, גם במערכת ESP ומובילאיי או מע' דומה. רכב ללא ESP, החובה שלו יקרה יותר משמעותית. אף אחד לא מתקין מובילאיי כדי לקבל הנחה בחובה.

זה נכון שאין לרכב שלי את המערכות החדשות (מערכת התרעה על אי שמירת מרחק או סטיה מנתיב), אבל זה המצב שהיה גם בשנה שעברה, ובכל זאת המחיר היה נמוך משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה עם ESP? יש לך?

מה זה משנה?

אם שילם מחיר מסוים שנה שעברה השנה המחיר צריך להיות דומה, קשה לי להאמין שבן אדם יבטל מערכות בטיחות.

לכו תדעו, אולי באמת יש פה קומבינה של משרד התחבורה עם מוביל איי (מישהו אמר שלטון הצללים?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבדיקה במחשבון ביטוח חובה של משרד האוצר, אין אף חברה שנותנת את המחיר שהיה לי בשנה שעברה

כ"כ נאמר לי שאפשר היה להשיג ביטוח חובה במחיר קצת יותר זול, אבל המקיף היה מתייקר בחברה הזו.

להלן התוצאות (ובמקרה שלי מדובר על חברת כלל)

ביטוח.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2054 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...