Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיני מבחן - אאודי RS3

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שמונה חודשים עם מרצדס E350e, גיל החליט שהחיידק יותר חזק ממנו והחליט לבדוק את ה-RS3.

HOME.jpgאאודי-RS3-2018-1.jpgאאודי-RS3-2018-6.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש ותודה שאתה מעדכן אותנו, זה מעניין!

למה טרייד? זה השתלם? אני שואל כי מסקרנות בסגמנט הרגיל זה לא כלכלי ומעניין אותי (אותנו) מה מקובל בסגמנט היוקרה בתחום הטרייד.

התקנת ניווט במראה המרכזית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי למקסם את אפקט "הפיצוצים" תדאג שהאגזוזים חמים, וגם חשוב שתדע לשחק נכון במנופים על ההגה.

שים לב שכשאתה בדינמיק במצב גיר S3 בעת שאתה מאט לקראת רמזור תוכל להפיק פיצוצים נחמדים.

ממליץ לך לא לעבור ב 1500 קילומטרים הראשונים סלד 4,000.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! רכב חלום! תודה רבה על הסקירה.

מה שבר אותך במרצדס E קלאס...? :wink:

אני חושב שדיי הזכרתי את זה בכתבה אבל, בלי קשר, אני חושב שהסיבה דיי ברורה. המרצדס רכב משעמם מאוד למי שמחפש קצת פלפל. זאת לפחות הסיבה שאני החלפתי.

ואגב, חלום זה עניין יחסי בחיים. צפה לסקירה נוספת שלי באיזור סוף ספטמבר תחילת אוקטובר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התאהבת כל כך שהחלטת לא לבדוק את המתחרות שציינת וישר הזמנת אותה?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

לא עד כדי כך אבל מספיק כדי לא לקפוץ מעל הפופיק. לחובבי הנהיגה, אין ספק שהמתחרות עדיפות. לי היה ניסיון פחות טוב עם הנעה אחורית ואין נסיעות מבחן על המתחרות שזה שיקול דיי רציני.

אני לא פוסל את הקאיימן בעתיד מי יודע?!?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותודה שאתה מעדכן אותנו, זה מעניין!

למה טרייד? זה השתלם? אני שואל כי מסקרנות בסגמנט הרגיל זה לא כלכלי ומעניין אותי (אותנו) מה מקובל בסגמנט היוקרה בתחום הטרייד.

התקנת ניווט במראה המרכזית?

טרייד אין זה לא כלכלי נקודה. בשום סגמנט. מצד שני טרייד אין זה שרות ועל שרות משלמים. תוסיף לכך את העובדה שאני סוחר לוקה בחסר ונכון להיום עשיתי את כל העסקאות האחרונות בטרייד אין ואני לא מצטער על כך.

לא התקנתי ניווט במראה. אני מסתדר מצויין עם ווייז בטלפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצבע משוגע. מת על זה. תתחדש.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי למקסם את אפקט "הפיצוצים" תדאג שהאגזוזים חמים, וגם חשוב שתדע לשחק נכון במנופים על ההגה.

שים לב שכשאתה בדינמיק במצב גיר S3 בעת שאתה מאט לקראת רמזור תוכל להפיק פיצוצים נחמדים.

ממליץ לך לא לעבור ב 1500 קילומטרים הראשונים סלד 4,000.

מכיר את כל השטיקים כדי למקסם פיצוצים. זה לא מתקרב אפילו במעט ל A45.

ההרצה הסתיימה כבר אבל נקטתי בדרך אחרת. לא עברתי את ה 4000 סל"ד עד 1000 ק"מ ואח"כ לא עברתי את ה 5500 סל"ד עד 2000 ק"מ. אני כבר מתקרב ל 3000. הרכב הזה מהיר מאוד יחסית למחיר ולכוחות הסוס.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצבע משוגע. מת על זה. תתחדש.

העיניין עם הצבע מעניין. לא נתקלתי באף אחד שאמר שהצבע בסדר. או שמאוד אוהבים או שאומרים שמכוער. לא הייתה לי ברירה. כל בחירה של צבע לטעמי היתה גורמת לעיכוב גדול במסירה. עיכוב שיכול להגיע גם עד 4 חודשים לדברי היבואן אבל מניסיון עבר זה בד"כ 6 חודשים.

אם הייתי צריך לבחור, דווקא הייתי הולך על הכחול אבל אני ממש מרוצה גם מהנוכחי. מאוד נישתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המשא ומתן לגבי המחיר :

האם קיבלת הנחה על המחיר של הרכב עצמו או שלחלופין אמרו לך שהם ייתנו לך משהו מהתוספות בהחנה משמעותית או משהו בסגנון ?

שמעתי ממספר אנשים שרכשו רכבי אאודי בפרט שבאמת קיבלו הנחה (אבל על רכבים רגילים, לא רכבי קצה/ספורט), אשמח לדעת מה קיבלת מבחינת הנחה לרכב שלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המשא ומתן לגבי המחיר :

האם קיבלת הנחה על המחיר של הרכב עצמו או שלחלופין אמרו לך שהם ייתנו לך משהו מהתוספות בהחנה משמעותית או משהו בסגנון ?

שמעתי ממספר אנשים שרכשו רכבי אאודי בפרט שבאמת קיבלו הנחה (אבל על רכבים רגילים, לא רכבי קצה/ספורט), אשמח לדעת מה קיבלת מבחינת הנחה לרכב שלך?

אאודי מביאים חתיכה או שתיים כל חודש של הרכב הזה עם תוספות קבועות שכלולות בחבילת ה RS. כל שינוי כזה או אחר באיבזור גורר עיכוב במסירה כפי שציינתי בתגובה קודמת.

לא קיבלתי שום הנחה ושום תוספת באיבזור. פשוט במשא ומתן על ההפרש בטרייד אין קיבלתי מחיר כלבבי (לא בהכרח כלבבו של כל רוכש אחר באותה הסיטואציה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...