Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות ברכישת אופנוע טנרה 660 או CB500X

ESTK
שימו לב! השרשור הזה בן 2059 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתלבט ברכישת אחד משני האופנועים האלו, דרגה A1,

לפי מה שקראתי הונדה הוא מאוד נוח לאופנוע ראשון, אבל שני האופנועים האלו הם די גבוהים,אני 1.74 , יצא לי לעשות סיבוב על ההונדה, והוא הרגיש לי מאוד גבוה, וזה קצת מבעס שצריך למתוח מאוד את הרגלים ואת קצות האצבעות, לעומת האופנוע הנמוך שלמדתי עליו נהיגה ,

מבחינת עלויות אחזקה,ביטוח , והתאמה לרוכב מתחיל, איזה אופנוע מומלץ?

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החזקתי CB500X מבציר 2014 3 שנים, אני הייתי היד הראשונה נסעתי עליו כ50K ק"מ, 0 תקלות,

מדובר באופנוע אנמי יחסית וקצת משעמם, אך זה בדיוק מה שהופך אותו לאופנוע מצויין למתחילים,

האופנוע לא יאיים בשום צורה, נוח יחסית לאופנועים קטנים ולמרחקים בינוניים, בטיולים ארוכים יהיה לך פחות נוח ותקפא לך התחת מהכסא שמשום מה הופך להיות קשה מאוד, אפשר להנות ממנו מסיבובים אך לא לנסות להתגרזן, הוא לא מיודע לזה.

הוא נורא חסכוני, עשה לי כ24-25 ק"מ לליטר

עלויות אחזקה נמוכות מאוד יחסית לאופנועים, הטיפולים זולים מאוד, לי עלה ביטוח חובה ומקיף מצומצם (רק נגד גניבות שריפות וכו..) 7000 ש"ח.

לגבי גובה, אני טיפה יותר גבוהה ממך, ולא היתה לי כל בעיה, מתרגלים די מהר, וגם הוא נחשב לאופנוע ממש לא נוח במשפחת האדווינצ'רים, הטנרה יהי יותר גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2059 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...