Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קישוטים לשירוקו

שימו לב! השרשור הזה בן 2059 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום בגיל 21 רכשתי את הרכב הראשון שלי, אחרי חודש של חיפושים והתלבטויות מצאתי את הבובה הזאת.

20180808_193841.jpg

20180807_130213.jpg

20180807_130210.jpg

20180807_130201.jpg

20180807_130144.jpg

Thomas Chatterton The Advice

הרכב שנת 2015, נקנה עם 40 אלף ק"מ בלבד.

הרכב במצב סטוק מוחלט, מנוע 1.4 טורבו + סופר צ'ארגר 160 כ"ס עם גיר dsg7.

הרכב באמת יפיוף אמיתי כמו שאתם רואים, והתאהבתי בה מהרגע הראשון.

עכשיו אחרי שהרכב אצלי בשעה טובה אני רוצה להתחיל לשחק איתה קצת ואני באמת מתכוון לקצת.

רציתי לדעת מה אתם חושבים על התוכנה של APR למנוע הזה.

מעבר לתוכנה אני רוצה גם לשים משהו שיחזק לה קצת את הרעש שכרגע בסטוק הוא כבר מדהים.

חוץ משני הדברים האלה אני לא חושב שאני אתקדם עוד.

ומבחינה קומסטית אשמח לשמוע הצעות לייפות את הבובה החדשה, גנטים אני כנראה אגדיל ל18 ואשים גנטים שחורים יפים עם חתך יותר נמוך מעבר לזה אין לי עוד רעיונות אז אשמח להצעות!

עריכה אחרונה על ידי Naor2231
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרעש של מנוע V6 (ועוד מנועים) יש אפליקציה לטלפון בשילוב הרדיו ומתאם obd זה ישמע יופי. עולה דולרים בודדים. לדעתי מיותר לחלוטין. בזבוז כסף. שמור את הכסף לתיקונים.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בהתחלה הייתי נשאר עם הסטוק, מרגיש את הרכב כמו שהוא ורק אחרי שמיציתי את הכוח שלה והתרגלתי- בוחן אפשרויות שיפור ותוכנות.

לדעתי הכייף בשיפורים הוא להרגיש מה כל שיפור עושה. אם משפרים על ההתחלה, תחושת המיצוי והרצון ליותר כוח תגיע מהר יותר.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, סע בדרכים טובות!

הייתי מאוד נזהר משיפורים עם המנוע הזה, הוא ידוע בתור נבלה סדרתית.

בשביל סאונד אפשר להחליף את הדוד האחורי לאחד טיפה פחות מגביל או להוריד רזונטור (עלול לגרום לבעיות בטסט). שים לב שאתה לא עושה משהו שגורם ליותר מידי רעש שגורם לכל מי שאתה עובר ליד הבית שלו לקלל אותך 8 דורות אחורה.

עם חישוקים תעשה מה שבא לך, רק שים לב שכל עלייה במידה תפגע בנוחות. לא יודע עם איזה קוטר אתה כרגע, אבל אם נניח אתה עולה מ16 ל18, קח בחשבון פגיעה לא קטנה בנוחות. אם אתה עם 17, תהיה פגיעה אבל תרגיש אותה פחות.

מלבד הקפדה על חישוק בקוטר הנכון, חשוב להקפיד על רוחב נכון ועל אופסט נכון.

אני מזהיר שוב לגבי המנוע, תיזהר מאוד, מאוד מאוד.

אחרי שאמרנו את כל זה, הייתי מחכה כרגע עם השיפורים, קודם לומד להכיר את הרכב כמה חודשים, ואז מתחיל לחשוב על מה אני רוצה לשנות בו.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלבד המנוע כמו שציינו כאן, גם הגיר לא מצטיין באמינותו, במיוחד כשאתה מכניס שיפורים ומוסיף כ"ס שהוא לא תוכנן לעמוד בהם ע"י היצרן. שיהיה בהצלחה ותהנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אהיה פחות עדין מקודמיי ואמליץ לך חד משמעית לא לגעת במנוע.

יש לך שם את אחד השילובים הכי גרועים שהיו בעולם הרכב בשנים האחרונות [מבחינת אמינות]: מנוע TSI טווינצ'ארגר ו DSG7

משהו שלא נאמר פה עד עכשיו - במקום לשפר את הרכב, עדיף לך להוציא את הכסף על שיפור עצמך כנהג, קח כמה קורסים בסיסיים, תשקיע את הכסף בעצמך, בנהיגה במסלול וכד'

תתחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה לכולם על התגובות המהירות ועל הברכות!

מבחינת המנוע אני מודע לעדינות של ה1.4 twin וידעתי את זה עוד לפני שקניתי את הרכב זאת אומרת, אבל אמרתי לעצמי בטח הדור של 2015 הוא קצת שונה אולי פולקסווגן חיזקו אותו וכו'..

בכל מקרה התכנון שלי הוא לשים לו תוכנה בלבד כמו שאמרתי ולא יותר מזה.

אתם לא ממליצים אפילו על תוכנה רק? עדיף להשאיר את הרכב כמו שהוא ולהנות מה160 סוסים שהוא מוציא? כי אני חייב להגיד שזה מאוד מפתה להוציא מהרכב הזה 200+ סוסים.

רמבחינת הרעש - רזונטור אני לא אני לא רוצה להוריד כי זה פשוט יטמטם אותי בנסיעות ארוכות זה יגיע לרמה שזה כבר מציק אז אני מעדיף רעש יפה אבל נסבל.

הרעש שהיא מוציעה כרגע בהעברת הילוכים הוא מדהים גם בסטוק אבל אני מת לשמוע את הרעש קצת יותר פעמים וקצת יותר חזק כי אני פשוט מת על זה.

מבחינת קוסמטיקה כמו שאמרתי התכנון היחיד שלי כרגע הוא החלפת גנטים ל18 שחורים עם צמיגים איכותיים של מישלין.

אשמח לשמוע הצעות ממכם לגבי הקוסמטיקה של הרכה ומה אפשר להוסיף לו

עוד שאלה קטנה, הרכב מגיע מהחברה עם שלושה שעונים על הדשבורד מעל למסך, הימני ביותר הוא שעון גדישה, האמצעי אין לי מושג והימני הוא טמפרטורת שמן.

אני עוד מעט אהיה ברכב ואערוך את ההודעה עם תמונה של השעונים המדוברים אבל אשמח להסבר על השעון האמצעי ועל שעון הגדישה שגודש משום מה ב2, אני עד כמה שידוע לי רכב שגודש ב2 זה רכב חייה עם לא מעט שיפורים, היחידת מידה בשעון היא bar אז אני מאמין שפה זה שונה אבל בכל זאת אשמח להסבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היי רציתי להתייעץ איתך לגבי 2 סוגי פנסים שאני מתלבט ביניהם לשירוקו שלי.

קודם כל זה הרכב המדובר -20180824_192321.jpg

IMG_20180825_WA0020.jpg

זה הפנס הראשון -

IMG_20180826_WA0047.jpg

זה הפנס השני -

IMG_20180826_WA0049.jpg

לשני הפנסים אתקין קסנון כמובן, השאלה היא מה לדעתכם נראה יותר טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתך אמורה להיות זאת שחשובה, לא דעתנו ;) אבל אם כבר אז הפנס השני כי הלדים בראשון נראים כמו התקנה מקומית, ותבדוק אולי יש קיט LED מלא לשלך זה הרבה יותר עדיף מקסנון.

ותתחדש! שירוקו כחולה בעיר החולות, עד עכשיו ראיתי רק לבנות אם בכלל.

הצבע מדהים והרכב יפה, רציתי מזמן אחת כזו חדשה הבעיה זה תג מחיר מוגזם.

נ.ב הייתי שוקל לבצע הנמכה כי הרכב נראה מעט גבוה ככה.

נ.ב 2 מצטרף לכולם ומציע שוב לא להתעסק עם המנוע בכלל, לחבר ולאח שלו שקנו ביחד את הדגם הזה במדוייק הלך הגיר והמנוע ב 3 שנים שהיה אצלם.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם אלקטרו עזאם שלחתי לו תמונה של החיבור חשמל של הפנסי טורבו לד שיש לי כרגע והוא אומר שהפנסים שיש לו זה לא אותו חיבור, מוזר כי זה לשירוקו והוא אומר ששירוקו 15 גם לקחו ממנו.

למישהו יש מושג מה זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2059 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...