Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופנוע למטרות פנאי

yonatanalman
שימו לב! השרשור הזה בן 2058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לכולם, שמי יונתן מאז ומעולם מאוד נמשכתי לתחום האופנועים כיום אני בן 28 עם רשיון A לא מוגבל אך ללא נסיון רכיבה מעבר הוצאת רשיונות.

אני נוהג ברכב פרטי מאז ומעולם, עכשיו במעמד שאני יכול להרשות לעצמי אופנוע למטרות פנאי(בגבול הטעם הטוב).

אני לא מוכן להוציא עשרות אלפי שקלים על תחביב; אני בעל רכב חברה מעבודה ולא מעוניין להיות אופנוען- כלי תחבורה עיקרי.

אני גר בכפר דניאל- מושב ליד יער בן שמן- כל נסיעה בלי יוצא מן הכלל הינה בין עירונית.

אני לא חושב שאעלה על כבישים מהירים.

עקב אי רצון להשקיע הרבה כסף אני נמשך לקיוואי סופרלייט 125, בכללי אני אוהב קאסטומים; אני אדם רגוע שלא מחפש ריגושים בנהיגה.

מאז ומעולם יש לי פינה חמה בלב לימאהה ויראגו 500 וקוואסאקי EN 500 אבל העלות קופצת בכל המובניםׁׁ(רכישה, עלות חלפים, ביטוח).

אז השאלה:

האם לדעתכם אפשרי לנסוע בימי שישי שבת על כביש 443 למודיעין או כביש 444 לשוהם גיחות של 13 ק"מ כיוון ולהיות עם חיוך על הפנים עם האופנוע הנל?

או שחבל על הזמן עדיף לחכות למשהו יותר בכיוון ה250 סמק כשארגיש שאני מוכן להשקיע יותר בתחביב הזה.

תקציב לרכישה 5-6 אלף, עבור אופנוע אספנות מוכן להשקיע יותר בידיעה שזה מתקזז בביטוח.

צפי ק"מ בשנה 2000 אולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם אין לי ניסיון על דו גלגלי מעבר לרכיבת שטח פה ושם על כלים של חברים [מוטוקרוסים] אבל אני יכול להגיד לך שלפי דעתי האישית, 250 זה המינימום שאתה צריך, במיוחד כשאתה רוכב בכביש.

בתור רוכב אופנוע לי אישית נראה הכי הגיוני שאתה תמיד צריך להיות מעל המהירות של הרכבים שמסביבך, לא חייב להיות 50 קמ"ש מעל כולם אבל תמיד להיות 10-20 קמ"ש מהיר מכולם כדי לצמצם אפשרות שמישהו יכנס בך.

עד 125 קשה לי להאמין שתצליח להגיע לזה ואני מאמין שהוא ימאס עליך מהר מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את ה"אופנוע" הספציפי שאתה מדבר עליו, אבל נראה לי שכיף גדול לא תמצא במותג סיני עם מנוע חלשלוש. זה לא אופנוע לכיף.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה פה לא מזמן מישהו שחיפש לראות איך הוא מחלץ מה125 סמ"ק של הסופרלייט שלו קצת יותר בשר. זה לגמרי צעצוע פוזה.

כמו שרשמו לך, 250 סמ"ק זה המינימום שנדרש בשביל להשתלב בתנועה בכביש מהיר ולא להזדחל בזמן שכולם מחפשים איך לעקוף אותך בעצבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...