Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבר, רמקולים, מולטימדיה וסאב - עד 4K.

ImMoon
שימו לב! השרשור הזה בן 2058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם, אני בעלים של Subaru B3 Hatchback 2011.

אני מעוניין להשתדרג במערכת מולטימדיה ושמע טובה לרכב.

לפני שפתחתי את האשכול, חיפשתי ועיינתי קצת בפורום בתקווה שאצליח למצוא מישהו כמוני ששאל וביקש עזרה לפניי וקיבל תשובה מספקת שתוכל לעזור לי או לנסות להבין איך מערכות שמע פועלות ובכך לנסות להכין רשימה מסודרת של מה אני צריך אך מסתבר שכשלתי ולכן אצטרך את עזרתכם אם תועילו בטובכם לעזור לי בנושא.

1. מערכת מולטימדיה (לא אנדרואיד) - הבנתי שPioneer גדולים בתחום.
  2. רמקולים קומפוננט - ברכב שלי יש רק ארבעה רמקולים: 2 בדלתות הקדמיות ו2 באחוריות.
  3. מגבר - אני לא מאופס בכלל על איך להתאים מגבר למערכת שלמה שכזאת (ע"פ מיטב הבנתי הוא בין הדברים היותר יקרים בכל הקרב הזה).
  4. סאב-וופר - היות והרכב שלי הוא מסוג האצ'בק, אני מאמין שצריך שהוא צריך להיות קטן יחסית או מסוג "שרפרף".

אני שומע שירים מכל הז'אנרים, ממזרחית וקלאסיקות ישנות עד דאבסטפ וראפ.

ולבסוף? התקציב שלי שעומד על

3000₪-3500₪ (עם אפשרות לחרוג ל4K).

כן, אני יודע שהוא יחסית נמוך לדרישות שלי, אבל הלוואי והיינו מרוויחים יותר במדינה הקטנה שלנו.

-

האם התקציב מספיק? האם צריך לחרוג?

חייב את עזרת המבינים פה בבניית מפרט למערכת טובה ומספקת.

קראתי את חוקי הפורום ואני לא חושב שיש בעיה, אם כן? מתנצל מראש.

תודה, מון.

עריכה אחרונה על ידי ImMoon
תיקון כותרת.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי התקציב הוא מספק וגם יכלול בתוכו התקנה בסיסית

אני לא הייתי שולל בכלל דאבל דין אנדרואיד כי המחיר נמוך יותר והתמורה הטכנולוגית ענקית - כן, מתפשרים קצת על איכות אבל הודות לכך שיש מגבר - יציאות המגברים סה"כ סבירות ברגע שהמחיר ליחידת הראש עובר את האלף שקלים.

פיוניר, קנווד, JVC - כולם טובים אבל המחיר יהיה יותר לאזור ה2K שקלים.

סאב וופר 8 אינטש בתיבה קטנה אפשר למצוא גם ב700 שקלים

סט קומפוננט קידמי נחמד ובסיסי כמו מוראל מקסימו אם אני זוכר נכון באזור ה500-600 שקלים וכל שאר התקציב למגבר והתקנה.

ניתן למצוא מגברים שמספקים תוצאה סבירה בהחלט באזור ה1000-1200 שקלים גם כן - להתקנה תשאיר עד 500 שקלים.

במידה ואתה ניגש לבית התקנות וקונה מערכת כחבילה שלמה יהיה לך קל יותר לקבל הנחות.

תנסה לגשת למספר בתי התקנה - תאסוף מהם הצעות מחיר ותחזור אלינו.

אמליץ לנסות את ART SOUND בראשון לציון זאב שלנג 5 (הם ספונסר גילוי נאות)

וגם את יוני סטריאו בעבודה 3 ראש העין כדוגמאות להמלצה

יש עוד הההההמון בתי עסק כמובן - לא חסרים מקומות.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר הכנת רשימה הגיונית לגמרי עם העדפות ככה שלא כשלת.

מבחינת מולטימדיה-אם סאונד זה מה שאתה מחפש ופיצ׳רים לא מעניינים אותך,החברות שאדי ציין זה מה שאתה צריך.

טיפ-יש המון שנמכרים יד 2 במחירים מאוד משתלמים(600-800 בערך) ואלה מכשירים שלא נוטים להתקלקל מהר לדעתי שווה לחסוך בעיניין הזה!

קומפוננט- סביב 1000 כבר תוכל למצוא משהו ברמה טובה לדוגמא מורל וירטוס(2 סדרות מעל המקסימו)

סאב- יתרון ענק שיש להאצ׳בק זה שאין תקרה שמפרידה אותך מתא המטען ככה שאת הסאב אתה מקבל הרבה יותר טוב מסדאן.

ובכל זאת לא הייתי ממליץ סאב פחות מ10 אינץ׳

במיוחד עם סגנון המוסיקה שאתה שומע.

הרץ dbx זה סאב שהיה לי יותר משנה ואני מאוד נהנתי ממנו,מגיע בקופסא קומפקטית יכול להתאים לך,בטוח שיש עוד אפשרויות טובות.

מגבר-ייבחר בהתאם לרמקולים ולהספק שהם יוכלו לספוג.

אם אתה מתכנן לעשות הכל במקום אחד מצטרף להמלצה על ארט-סאונד ומוסיף את באס מערכות.

בטוח ששניהם יוכלו לתת לך הצעות טובות בהתאם לתקציב!

Hu: Jvc 2 din + dsp bit one

Amps: Zapco reference 350.2 + Audison sr 4 + Audison sr1DK

Comp: Morel Hybrid 602 + Audison Apk 165

Sub: Jl audio12W3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לדברים שנרשמו פה.

בכל מרקה הייתי ממליץ לך לרכוש מגבר יד שניה , יש הרבה מגברים פה בפורום אודיו שמשתלם לרכוש שיתנו לך תמורה טובה לכסף.

תשקיע את רוב האנרגיה בבחירת סט הקומפוננט - זה הרכיב העיקרי שישפיע הכי הרבה על התוצאה הסופית , שים עליו את הדגש. וכמובן על התקנה נכונה.

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...