Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שני עד 55K (הכותרת נערכה. אין צורך לציין שזה התייעצות. עדיף לציין תקציב)

shai_35
שימו לב! השרשור הזה בן 2081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

ברשותי יונדאי i30cw שנת 2010 יד שנייה (ידיים פרטיות) 147000 ק"מ.

משמש כרגע כרכב שני בביית (הראשון סקודה ייטי 2013 ידנית).מרגישים שאין לנו צורך בשני רכבים כאלו והחלטנו להחליף רכב.

מחפש רכב (שני) עם מנוע קטן (1100-1300),אוטומט ,חסכוני , זול לתחזוקה מרחב פנימי עד כמה שניתן.

נסיעות עירוניות בעיקר או בן עירוניות קצרות (ילדים בגילאי 11,9,6 לא תמיד כולם ביחד ברכב).

האופציות שהועלו.

התקציב עד 55000 שח כולל עסקת טרייד על הרכב שלי.

1.טויוטה יאריס 2015-2016

2.סוזוקי סוויפט או אלטו 2014-2016

3.שברולט ספארק (הוצעה לי הצעה 2018 אפס קילומטר אוטו' מוסר את שלי מוסיף 53000 שח כולל אחריות ל3 שנים -נראה לי עסקה מאוד לא משתלמת)

4.הונדה ג'אז

5. יונדאי I20

רוצה חוות דעתכם על הרכבים הללו. יתרונות ,חסרונות ,תחזוקה, למה כן למה לא, עד כמה אובדן ערך משמעותי ,שוק יד 2 שלהם .אני ממש אובד עצות בעניין.

אולי יש רכבים אחרים מומלצים שלא חשבתי עליהם.

תודה ותבורכו

לא עונה אם לא יודע תשובה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב62 אלף יש לך דאציה סנדרו חדשה, היא מרווחת, ביצועים לא רעים וחיסכונית.

הפחות טוב שיש לה גיר רובוטי ובעיר פחות נעים.

אם בכול זאת 55 זה הגג אז הגאז מאוד מאוד מרווחת מאחור.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 ילדים (אחד עדיין על בוסטר) פחות מתאים לרכב מיני, הייתי מחפש ג'אז או טויוטה ספייס וורסו - שתיהן אמורות להיות אמינות, חסכוניות ומרווחות יחסית.

אולי גם ניסאן נוט יכולה להתאים, אבל אני לא יודע כלום לגבי המנוע שלה (עם מגדש על), אז קשה לי להמליץ.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה למצוא קיה פיקנטו שנכנסת בתקציב הזה. מאוד אמינה, שומרת על הערך שלה ומגיעה עם תא מטען שאמור להספיק לדברים החשובים. חדשה מהיבואן מגיעה עם 7 שנות אחריות כך שסביר שגם מה שתמצא יהיה עדיין תחת אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...