Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קויילים R8 לאאודי A3 2008 2.0T

שימו לב! השרשור הזה בן 2061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המק"ט של הקוילים הוא: 06E 905 115 E

הקויילים האלה מאוד פופלאריים. שמעתי שמסתובבים בשוק לא מעט זיופים ולכן חשוב לוודא שקונים ממקור אמין.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המק"ט של הקוילים הוא: 06E 905 115 E

הקויילים האלה מאוד פופלאריים. שמעתי שמסתובבים בשוק לא מעט זיופים ולכן חשוב לוודא שקונים ממקור אמין.

תודה רבה על התשובה .

כן אני בחיפושים אחריי חברה טובה ,בכל מקרה הזמנתי כבר את הפלאגים האלה וכרגע מחפש קויילים כמו שציינת . NGK 2667 BKR7EIX Iridium IX Spark Plug, Pack of 4

הם כן מתאימים נכון ?

שוב אני חוזר המנוע כרגע סטוק , מנוע 2.0T CAW

לא אמורה להיות בעיה כלשהיא ? כי באינטרנט אני רואה שכל אחד אומר משהו אחר לגבי זה .

עריכה אחרונה על ידי Rubi Shua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה הפלאגים שאתה צריך למנוע שלך - IFR7X8G על פי האתר של NGK

למרות שמבדיקה קצרה שעשיתי עושה רושם שגם מה שקנית מתאים, לא ממש הצלחתי להבין את ההבדלים ביניהם ונראה שההבדל העיקרי הוא במבנה הפלאג אם הבנתי נכון.

מה שקנית:

Construction: Iridium centre, Platinum ground

מה שמומלץ על פי NGK:

Construction: Iridium centre electrode

אני לא בטוח שאני מבין ב 100% מה בדיוק ההבדלים אבל אולי מישהו יוכל לשפוך אור על ההבדלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה הפלאגים שאתה צריך למנוע שלך - IFR7X8G על פי האתר של NGK

למרות שמבדיקה קצרה שעשיתי עושה רושם שגם מה שקנית מתאים, לא ממש הצלחתי להבין את ההבדלים ביניהם ונראה שההבדל העיקרי הוא במבנה הפלאג אם הבנתי נכון.

מה שקנית:

Construction: Iridium centre, Platinum ground

מה שמומלץ על פי NGK:

Construction: Iridium centre electrode

אני לא בטוח שאני מבין ב 100% מה בדיוק ההבדלים אבל אולי מישהו יוכל לשפוך אור על ההבדלים.

לפי מה שראיתי נראה שזה מתאים אך זה לא האידיאלי למרות שיש אנספור סרטונים ביוטיוב וכדו על חברות מקצועיות ששמות את הפלגים האלה במנוע הזה ECS וכדו ..

אם יש מישהו שמבין ויכול להביא תשובה ברורה אני אשמח כי יש לי עוד כמה שעות עד שהמשלוח יוצא ואני יכול לבטל את זה ביינתיים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...