Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה באסה לקבל ככה רכב חדש - טלקאר

eyalzo
שימו לב! השרשור הזה בן 2012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הלכתי היום לאסוף את הרקסטון החדש שלי. איש המכירות המליץ שאאסוף אותו מראשל״צ, כי שם נקודת המסירה הראשית ואמר ״זה הכי טוב לך״. אז לקחתי חופש מהעבודה ונסעתי שעתיים לכיוון. כולם היו זריזים ואדיבים. אבל כשניגשנו לתא המטען, הזדעזענו הנציג ואני לגלות שהרכב נראה כאילו המתקין קיבל שיחה חשובה באמצע והלך - חיפויי פלסטיק מפורקים, שריטה בפלסטיק אחר, שאריות כבלי נחושת...

הנציג לא ידע להרכיב הכל, אז קרא לאחד אחר שהצליח. יאללה, לא רציתי להתבאס אז התעלמתי מהתקרית והפלגתי לדרכי ברכב החדש (המדהים).

אחרי הרבה פקקים, זכיתי לפתח מהירות ואז הבנתי שההגה רועד מאד. התקשרתי לשירות לקוחות שאמרה לי ״עליך לגשת למוקד שירות״ אז אמרתי לה שקניתי רכב חדש כדי שלא אצטרך לגשת לשום מקום, ולכן אעצור בדרך אצל צמיגאי שיבדוק אם הגלגלים מאוזנים. אז היא הוסיפה צרור איומים מה יקרה אם הוא יעשה משהו רע לאוטו. וכמובן שכחה להתנצל על זה שמטריחים אותי לטפל ברכב חדש עם פחות ממאה ק״מ.

בקיצור, מגיע לצמיגאי, הבחור עובר על 4 הגלגלים ואכן רואים שימין מלפנים סובל מ... משקולת עודפת! הוא הסיר אותה והרעידות נעלמו. יופי. הלכו חמישים שקלים אבל רק 15 דקות.

אבל תוך כדי התמרון אצלו, אני קולט שהחיישני רוורס לא תקינים ומצפצפים כל הזמן כאילו כבר נכנסתי בקיר (מרחק אפס). אז התקשרתי שוב לשירות לקוחות ואמרתי לאותה הנציגה שעכשיו אני רוצה שיחה עם מנהל השירות, ושיבואו אליי לתקן את החיישנים כי אני לא מתכוון לבוא לשרוף אצלם יום.

זהו. לא חזרו אליי.

בושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ברכב חדש אמנם לא אמורים להיות שום בעיות , אבל במציאות גם ברכב חדש לחלוטין יכולים להתגלות בעיות.

חלק מהבעיות האלה הייתה יכול לגלות בנסיעת מבחן עם המוכר , וזה היה חוסך לך טרחה אפשרית נוספת.

אל תבין אותי לא נכון, אני לא פותר את החברה מאחריות מלאה למצב הרכב ולעובדה שהם צריכים לדאוג לכך שיהיה תקין , אבל הגישה של " רכב חדש אז הכל בטוח פיקס, ולכן אין טעם לבדוק אותו לפני המסירה" , פשוט לא פרקטית.

עכשוו אתה יכול להתלונן פה ולעשות קצת שיימינג , אבל כנראה שעדיין תצטרף להגיע למוסך שלהם ולסדר את זה.

הרי אם הם יגידו שאפשר לסדר את התקלה רק במוסך , מה תשיב להם "זה רכב חדש, אז תביאו את המוסך אליי ?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, עדיף כי תתאם הגעה לנקודת טיפול ושירות שלהם.

ולא שיגיעו אלייך הביתה.

מנסיוני, עם כל הכוונות הטובות, לטכנאי שיגיע..יהיה חסר משהו שהוא לא הביא.

גש למקום השרות - ובצורה מסודרת יטפלו ברכב.

כמובן - דבר קודם עם שירות הלקוחות, תקיף אבל בכבוד.

ותאם עימם זמן הגעה לסידור הבעיות, במוסך או נקודת שירות הקרובה אלייך.

ותתחדש ותהנה.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מהבעיות האלה הייתה יכול לגלות בנסיעת מבחן עם המוכר , וזה היה חוסך לך טרחה אפשרית נוספת.

קודם כל, הנציג מסירות היה צריך לוודא טרם קביעת המסירה שהרכב תקין, ז"א שכל ההתקנות בוצעו עובדות, שכל הפלסטיקים שלמים והוחזרו למקומם וכמובן שהוא נקי ושהניירת הנדרשת מוכנה ונכונה.

הרי אם הם יגידו שאפשר לסדר את התקלה רק במוסך , מה תשיב להם "זה רכב חדש, אז תביאו את המוסך אליי ?"

כן, והם יביאו.

בשביל לכייל חיישני רוורס יכולים לשלוח אליו הביתה\לעבודה ניידת שרות.

קראו כאן מספר טעויות לאורך כל הדרך, עכשיו על מחלקת השרות להתמודד איתן וכאן הם נבחנים באמת.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית שם וראית חוטים ופאנלים פתוחים - נגעת נסעת - הרכב כבר לא חדש עכשיו רק צריך לתקן הכל והריצות, הזמן - עליך.

אבל זה רכב שתמיד מצליח לעורר אצלי עניין רב ואני גם חשבתי לרכוש רקסטון (לא חדשה) תקופה מסויימת כי התמורה בעד האגרה עצומה ברכב הזה.

תמונות ויתחדש כבודו - בסופו של דבר אני בטוח שעשית רכישה מאוד מושכלת מצד אחד ובכל זאת רכישה שגם יש בה לא מעט לב מצד שני.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגיב הראשון העלה נקודה שמעניין אותי לדעת:

האם זה חלק מרשימת ה"צריך לעשות" לפני שמוסרים רכב ללקוח - לעשות נסיעת מבחן עם הלקוח, או שזה לא משהו מחייב?

כי נראה לי מסוג הדברים שטוב היה אם היו ברירת מחדל.

גם לא נראית לי טרחה מוגזמת. נסיעה בסה"כ של 10 דקות שבהן הנציג מסירה אומר ללקוח

שזוהי נסיעה לצורך בדיקה כללית, ואם הוא שם לב למשהו - שיידע אותו כשהוא נמצא לידו (כמובן יסמן בטופס יעודי וכולי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טכנית אני המגיב השני אבל מי סופר :wink:

ליבואן אין שום אינטרס לבצע איתך נסיעת מבחן. במידה ומתגלה שהרכב לימון , היבואן יצטרך להשקיע זמן , כוח אדם וכסף כדי לשנע את אותו לימון אל המוסך ולסדר את הבעיה בעצמו(במקום שזה יהיה הכאב ראש של הלקוח).

חמור מכך הלקוח עלול לסרב לקחת את הרכב , ועכשוו היבואן יצטרך להשקיע זמן , כוח אדם וכסף כדי למכור את הרכב לימון הזה ללקוח חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שמעצבן לקבל רכב חדש ששילמת עליו ממיטב כספך וחיכית ליום הקבלה עם תקלות קטנות ומעצבנות אבל מצד שני אלה באמת דברים קטנים שלא שווה להתעצבן מהם.

לא מדובר בתקלה שפוגעת משמעותית בשימוש ברכב אז קבע עם נקודת שירות מתי שנוח לך וקפוץ לחצי שעה. זה לא נעים אבל ממש לא נורא ולא שווה לקחת ללב.

לגבי טלקאר, חבל שאף נציג לא טרח לבצע בדיקה לפני מסירה שכוללת ניקוי הרכב ובדיקה שכל מה שהיו צריכים להרכיב אכן מורכב.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליבואן אין שום אינטרס לבצע איתך נסיעת מבחן. במידה ומתגלה שהרכב לימון , היבואן יצטרך להשקיע זמן , כוח אדם וכסף כדי לשנע את אותו לימון אל המוסך ולסדר את הבעיה בעצמו(במקום שזה יהיה הכאב ראש של הלקוח).

חמור מכך הלקוח עלול לסרב לקחת את הרכב , ועכשוו היבואן יצטרך להשקיע זמן , כוח אדם וכסף כדי למכור את הרכב לימון הזה ללקוח חדש.

נשמע כמו רכב שהמתקין המקומי שעבד עליו הפך אותו ללימון ולא כלימון שיצא מהיצרן.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט לא נכון.

רוב הרוכשים מתרגשים מהרכב ומתים לעוף איתו הביתה, לכן רובם בקושי מקשיבים להדרכה. מי שיהיה מעוניין בנסיעת מבחן, ייענה בד״כ בחיוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש וממש צער לי על ההגשה הזו .

מה זה רכב למעלה מ200 אלף שקלים ויחס עלוב קשה , ואני יספר לכם עוד משהו רוב המתקינים של החברות האלה לא יודעים מה זה להחזיק מברג (חרידים ) לצערי זה לא בכוונה להעליב או להאשים את המגזר החרידי אבל לעבוד הם לא יודעים .

אני מקווה שיסדרו לך את הדברים ,ודע רק נסיעות מוצלחות :)

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי דבר דומה עם ...לקסוס. למחרת באו לעבודה של אישתי. השאירו לה לקסוס אחרת מאותו הדגם. לקחו את האוטו, סידרו הכל והחזירו כעבור יומיים ביום שישי הביתה.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי נותן למתקינים מקומיים לגעת ברכב, במיוחד במחירים של 220K וצפונה. אלא אם אתה מחוייב באיזה מובילאיי או משהו. עדיף ללכת למתקין מקצועי שאתה מכיר ויודע שלא ישאיר לך קליפסים רופפים. קצת מעצבן אותי שכאילו המתקינים האלו מקבלים CANVAS ריק והם כאילו מתאמנים על רכבים שעולים המון. כאילו אין להם אפילו קצת כבוד עצמי להשאיר ככה פאנלים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...