Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Ibiza FR 2018

Naor2231
שימו לב! השרשור הזה בן 2020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כרגע בדילמה לא פשוטה לגבי קניית רכב אני מתנדנד בין קניית רכב יד שנייה מסוג - Polo GTI / Leon FR / Sirocco

לבין הוצאת רכב חדש מהחברה.

אני מעוניין להוציא איביזה FR חדשה מהחברה ורציתי לדעת אם יש פוטניאל שיפורים למנוע 1000 הקטן שיש לה?

לא משהו מוגזם אני מעוניין אולי בתוכנה להעלאת הכוח קצת ועוד כמה דברים לרעש יפה יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

כל שיפור שתעשה לרכב, גם עם זו תוכנה מסכנה, תבטל אוטומטית את האחריות של החברה.

במידה ואתה מעוניין ביותר פלפל בין הרגליים, תקנה רכב יד שניה, שם לא תאבד את האחריות (במידה ועברו על הרכב 3 שנים).

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לרכבים, אתה מתלבט בין קטגוריות שונות לגמריי ורכבים עם הספקים שונים בעשרות אחוזים אחד מהשני, אין מה להשוות איביזה מנוע 1.0 לבין פולו GTI או שירוקו מנוע 2.0 טורבו וכן הלאה, עולם אחר לגמריי או אם תחליט לקחת LEON 1.8 לדוגמא, שמיים וארץ.

בנוגע לשאלה שלך - כפי שנכתב, כל שינוי תוכנה או שיפור יגרור אחריו הסרת אחריות במידה ותצטרך לממש אותה.

דבר נוסף הוא, שברכבי וואג הפופולאריים לשיפורים, יש אפשרות לדעת בסריקת מחשב רגילה במוסך בטיפול האם בוצע שינוי תוכנה בקלות - אין אחריות.

השדרוגים שתוכל לעשות הם לאחר 3 שנים וגם אז, אם משהו יקרה בשנה הרביעית לדוגמא, תאבד את היכולת לרצון טוב.

הפתרון? פשוט, לקחת מנוע אחר אם התקציב מאפשר זאת.

ולכן, עשה נסיעת מבחן על 2 מנועים (איביזה חדשה) ותבחר את זה שאיתו תרצה לבלות 3-4 שנים כיוון שלאחר השנים הללו, סביר להניח שיירד לך מאוד מהשיפורים וכבר תשכח מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אין מה לשים סטייג במנוע שהוא לא 1400 ומעלה וגם זה לא מומלץ בעליל, השיפור בכ"ס ובמומנט הוא מאוד מינורי, מורגש, אבל מינורי ביחס לרכב שהוא מנוע 1.8-2.0+ ליטר, גם סביר להניח שסטייג על מנועים קטנים יביאו את הרכב למצב של שפיכת מנוע.. כל 60-80 ק"מ אתה תצטרך להחליף מנוע בגלל הסטייג, שלא לדבר על אחריות + ירידת ערך וכו וכו וכו

לא שווה.. תביא לאון 15 או לאון 16 מנוע 1800 DSG7 ( למרות שאני לא מתחבר לאוטומט, אבל כל אחד ומה שהוא חושב ), ושים סטייג למנוע + לגיר, למרות שזה גם תסביך כי הגיר לא מתמודד עם המומנט ואז אתה תצטרך להחליף גם מוח גיר כל כמה עשרות ק"מ.

אבל אם אתה מדבר על סטייג רואים שאתה רוצה כוח, בן אדם שרוצה כוח לא קונה מנוע ליטר מחברה.. ובכלל.

יכול להמליץ לך על סיאט לאון 1.4 ליטר 150 כ"ס ידני, רכב שבכיף תשם לו סטייג 1 ודמיין מה זה 180 כ"ס מנוע טורבו ידני... שלמות אמיתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, הלאון ידנית עם תוכנה אחלה עסקה, מנוע 1000 למי שמחפש כח זה בדיחה, אולי זריזות בעיר תקבל, אבל כח תשכח מזה

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לפיקנטו 1.0 יש כוח, תלוי למה אתה מצפה מהרכב :)

פותח השרשור רוצה להגדיל את הכוח, לא ביקש שיהיה כוח מטורף כמו של מונדאו מוגדשת משופרת אהם אהם..

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לשים סטייג במנוע שהוא לא 1400 ומעלה וגם זה לא מומלץ בעליל, השיפור בכ"ס ובמומנט הוא מאוד מינורי, מורגש, אבל מינורי ביחס לרכב שהוא מנוע 1.8-2.0+ ליטר, גם סביר להניח שסטייג על מנועים קטנים יביאו את הרכב למצב של שפיכת מנוע.. כל 60-80 ק"מ אתה תצטרך להחליף מנוע בגלל הסטייג, שלא לדבר על אחריות + ירידת ערך וכו וכו וכו

לא שווה.. תביא לאון 15 או לאון 16 מנוע 1800 DSG7 ( למרות שאני לא מתחבר לאוטומט, אבל כל אחד ומה שהוא חושב ), ושים סטייג למנוע + לגיר, למרות שזה גם תסביך כי הגיר לא מתמודד עם המומנט ואז אתה תצטרך להחליף גם מוח גיר כל כמה עשרות ק"מ.

אבל אם אתה מדבר על סטייג רואים שאתה רוצה כוח, בן אדם שרוצה כוח לא קונה מנוע ליטר מחברה.. ובכלל.

יכול להמליץ לך על סיאט לאון 1.4 ליטר 150 כ"ס ידני, רכב שבכיף תשם לו סטייג 1 ודמיין מה זה 180 כ"ס מנוע טורבו ידני... שלמות אמיתית.

180 כוח ו36 קגמ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמיק, פיקנטו 1.0 זה ליגה אחרת של כח, גם קופרה מחווירה לעומתה... בכלל בגרסת GT זה נותן פייט למכוניות ספורט עילית.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני עם איביזה כבר הרבה זמן, גם 1.0TSI ואין פה מה לדבר על כח... היא זריזה בתוך העיר אבל הליטר הקטן הזה לא יספק אותך (כמובן שהכל תלוי בך ולאן\כמה אתה נוסע). אם הייתי בנעליים שלך הייתי הולך על לאון FR.

אני אפילו לא אגיב על רעש ספורטיבי כי זה משהו שיגרום לאנשים לעשות פרצוף כזה deja_q_hd_046_resized_6484.jpg

2005 VW Passat B5.5 2.0l 115hp 
1991 VW Golf Mk2 1.3l 55hp 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם איביזה כבר הרבה זמן, גם 1.0TSI ואין פה מה לדבר על כח... היא זריזה בתוך העיר אבל הליטר הקטן הזה לא יספק אותך (כמובן שהכל תלוי בך ולאן\כמה אתה נוסע). אם הייתי בנעליים שלך הייתי הולך על לאון FR.

אני אפילו לא אגיב על רעש ספורטיבי כי זה משהו שיגרום לאנשים לעשות פרצוף כזה [ATTACH=CONFIG]509177[/ATTACH]

יצא לך לנסוע על האיביזה או שאתה מנחש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לך לקרוא מה שהוא כתב או שאתה מנחש? רשם לך שהוא כבר הרבה זמן עם האיביזה 1.0 ליטר ורשם לך את התתרשמות שלו שהיא מאוד נכונה, בתוך העיר היא זריזה תודות למומנט גבוה בסל"ד נמוך (20.3 קג"מ ב 2000 סל"ד).

בלי להעליב אבל מה בדיוק אתה מצפה ממנוע 1.0 ליטר עם 115 כ"ס ו 9.5 שניות ל 100?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עדיין זריז לגמרי, המומנט הגבוה עושה את שלו בעיר. מחוץ לעיר נוסע יפה. אם אתה לא מחפש משהו ספורטיבי לקרוע איתו את הכבישים זה נשמע כמו אחלה אופציה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...