Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בנוגע לעסקת 0 ק"מ קיה נירו

Mistoffelees
שימו לב! השרשור הזה בן 2081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

רציתי לדעת להערכתם כמה שנים יש להחזיק ברכב כדי שעסקת 0 ק"מ שנותנת הנחה של 8650 ש"ח תשתלם?

מדובר בקיה נירו שאני רואה שחזר למלאי באתר מוטודיל.

אני מתלבט לאור אחוז ההנחה הנמוך יחסית,

העובדה שלא אהיה זכאי לסעיף "ישן תמורת חדש" בביטוח המקיף

ומגוון צבעים מוגבל יותר.

אך בכל זאת גם 8650 ש"ח זה לא מעט כסף...

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רק בעיית חדש מול ישן אלא פשוט במקרה ביטוחי בשנה הראשונה אתה פשוט לא מכוסה לגמרי, הביטוח יוריד לך 14/17% מהמחירון בגלל עבר ליסינג וההנחה היא רק 6%

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שלי, רכשתי סיאט אטקה, יד ראשונה, 0 ק"מ, הרכב היה רשום על שם בן אדם פרטי (מנכ"ל אוטו דיל) מיותר לציין, שחברת הביטוח יודעת שזה 0 ק"מ, ומתמחרת את הרכב בהתאם, לדעתי, לא שווה, שבררתי אצל קיה עם נתנו לי 3000 שקל הנחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך את הכסף, לא שווה,

אין לך את הכסף הזה - כנראה שווה.

אתה מתכוון להחזיק את הרכב הרבה שנים - גם כאן ש מצב שזה שווה.

אתה מתכוון למכור תוך שנה שנתיים, כנראה לא שווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנירו שנמכר במוטודיל הוא יד 01 אבל ללא רישום ליסינג.

זה לא מעניין מה רשום במקור, ביד 01 במקרה ביטוחי יהיה הפחתה של 12-14% ממחירון הרכב וזה אומר שאם הביטוח יופעל לא תקבל את מלוא הסכום ששלמת על הרכב.

כלל ברזל: פחות מ14% הנחה בגין קניה ב01 לא כדאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התשובות

הפרסום במוטודיל הוסר, אז השאלה נותרת היפוטתית.

בכל אופן סכום ההפרש שציינתי ב0ק"מ הוא מסכום ההזמנה הקיימת שלי אחרי הנחה של 6000 ש"ח ממחיר המחירון הקודם, 130,900 לפני רישוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...