Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב קטן לזוג + 1 עד 30 אלף שח

oren2
שימו לב! השרשור הזה בן 2041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מחפש רכש המשמש בעיקר לנסיעה לעבודה בסביבות ה50 קמ ליום. ונסיעות בסופי שבוע מהמרכז לרמת הגולן כ400 קמ הלוך חזור. נסועה של כ30 אלף קמ בשנה.

ישמש זוג +1 כך שצריך בטיחות, מקום בבגאז

חשוב תצרוכת דלק טובה ואמינות לטווח ארוך

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, אני במקומך הייתי מעלה את התקציב לכיוון ה 40 אלף₪ ומחפש הונדה ג'אז ( בנזין ) או טויוטה ספייס ורסו 2011-2012 הכי שמורה שאפשר.

הרכבים האלה חסכוניים מאוד, אמינים ביותר ומתאימים גם לזוג+2.

רכב שמור ועם קילומטראז' לא גבוה ישרת אתכם עוד הרבה שנים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות והיום אתם משפחה קטנה עם אופציה לגידול בהמשך,לא הייתי בוחר רכב קטן.

דווקא רנו פלואנס טורבו דיזל יכולה להיכנס בשנתון יחסית גבוה בתקציב,צריך לחפש אחת שמורה ולא ליסינג/השכרה לשעבר.

לקחת בחשבון בתמחור הרכב תקלה שדווחה כאן לגבי הגיר הרובוטי ופרט לכך הרכב מרווח,חסכוני,מתאים לתנאי הנסיעה ולמשפחה עם אופצית התרחבות בהמשך.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממליץ לקנות פלואנס טורבו דיזל אוטומטית בתקציב של 30-40 אלף שקלים. התחזוקה של רכב כזה ( עם קילומטראז' גבוה מאוד, כי זה מה שתמצאו ) עלולה להפוך לבור ללא תחתית. אילו היה מדובר ב 70 אלף ₪+ , זה כבר סיפור שונה ( עדיין עם כוכבים ליד הגיר הרובוטי ומחשב הגיר ).

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

כיום אני עם רנו קליאו קולקשיין. הבנתי שהוא סביר מאוד לזוג +1.

הרכב ישמש כרכב שני ובגלל זה לא רציתי להעלות את התקציב יותר מדי.

עריכה אחרונה על ידי oren2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב השני במשפחה צפוי לנסוע 30 אלף קילומטרים בשנה? כמה נוסע הרכב הראשי?

או שלא הבנתי משהו או שלא ניסחת את הצרכים בהודעת הפתיחה.

מה הנתונים של רנו הנוכחית ( שנה, קילומטראז' )?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיום רנו קולקשיין 2013 עם 80 אלף קמ.

הרכב רנו נוסע כ30 אלף קמ.

מבחינת הנסיעות העירוניות הוא עושה אותו קמ

מבחינת נסיעות רחוקוץ זה יפוצל ביניהם כדי לא להעמיס על רכב אחדאת הנסיעות הארוכות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין עם אותה ההמלצה (ג'אז\ספייס ורסו) במצב שמור.

ואת בקליאו הנוכחי, עם הגיר הרובוטי, במקומך הייתי מצמצם כמה שיותר נסיעות עירוניות - ככה הגיר הזה (מצמדים ומחשב הגיר) יוכל להחזיק מעמד יותר זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם פתוחים לרכב ידני?

קליאו 0.9 אופציה נחמדה. רק שהיא פחות מתאימה לזוג+2 מאשר טויוטה\הונדה (מבחינת הבגאז').

אני לא רואה איך באלנו ידנית נכנסת לתקציב או אפילו קרוב לזה. גם הבטיחות והאיכות של הרכב הזה לא מי יודע מה.

אולי התכוונת לסוויפט ידנית? חוץ מבגאז' ממש קטן, הרכב טוב מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כרגע עם קליאו קולקשן. להביא עוד קליאו?

אני פתוח לרכב ידני.

הבאלנו פשוט כי ראיתי אותה על הכביש נראית יפה מאוד לא מבין מבחינת האיכות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי אבל פחות אהבתי את המראה של הסטיישן.

המלצה נוספת? איך כל הרכבים הקטנים כמו הסוזוקי ספלאש ? האם הבגאז יחסית גדול?

כמובן שאשמח המלצות לרכב ידני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נוסע הרבה (המון) וצריך לחושוב על בטיחות, גם ונוחות היא משמעותית. לא הייתי לוקח רכב מיני שצריך לנסוע לרמת הגולן כל סופ"ש. אלה מכוניות עירוניות לחניות צפופות.

אכן ג'אז שמורה תשרת היטב.

הבלנו רכב מאוד פשוט ואלמנטרי.

למה לא רכב גדול יותר, B3 (אישית לא אוהב), B4 בת 10?

אם אתה יכול לחיות עם רובוטי חד מצמדי (אני לא אבל מתרגלים), ה-301 היא רכב פשוט אך נוח, מרווח וחסכוני ונמכר בפרוטות (הרבה מתחת למחירון), ויש גם ידני.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין היגיון לרכוש סובארו b4 למי שנוסע המון. הוצאות דלק יהיו גבוהות מאוד בהשוואה לג'אז/ ספייס ורסו. יש גם ג'אז ידנית, והיא תהיה משנתון יותר גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...