Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פג׳ו 3008 או סקודה קארוק

vadim2k
שימו לב! השרשור הזה בן 2062 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים אני נורא מתלבט, מה דעתכם?

אני מתלבט בין 3008 1.6 דיזל דגם סטייל

לבין קארוק 1 ליטר בנזין דגם סטייל

עד אתמול, הייתי בטוח שאני הולך על הקארוק, עד היום הייתי עם 2 סקודות והייתי מרוצה.

הקארוק מגיעה עם בלימה אוטונומית עד 140 קמ״ש,

תיקון סטייה מנתיב אקטיבית, פנסי פול לד וסלון שני צבעים מאוד יפה!

ה 3008, מרגישה כמו חללית עם ה icockpit עם גלגלים גדולים יותר וטיפה יותר מרווח, אחריות 3 שנים

עד כאן רשמתי יתרונות לשני המכוניות, כמובן יש איבזור נוסף שמאוד משמח אותי שקיים בשני הדגמים כמו התנעה ללא מפתח, מצלמה אחורית וחיישנים שעובדים יפה

בקארוק לא נהגתי בפג׳ו כן. יש לי 1.2 tsi היום עם 90 כ״ס והכוח של הרכב מספק אותי! אני מאמין שהמנוע 1.0 של הקארוק עם התיבה יתנהג דומה.

הוא זריז, העברת הילוכים מהיר , כוח זמין בסל״ד

בפג׳ו מנוע הדיזל הרגיש לי פחות תגובתי מה tsi

אבל יש לו 30 ק״ג מומנט והוא מרגיש עם יחידת כוח שפשוט קיימת מתחת למכסה מנוע והוא אומנם לא מהיר בתגובה אבל הכוח כל הזמן קיים שם!

הוא עלה עלייה רצינית והרגיש כאילו נסעתי במישור.

עובד מאוד שקט בסל״ד מאוד נמוך.

התיבה הרגישה לי כמו חמאה! בניגוד ל dsg כאשר הייתי נותן קיק פה ושם, יכולה לעשות כמה צלילים והעברת הילוך לא נעימה. בנוסף עם השנים מרגישים שחיקה ב dsg ביציאה מהמקום, זה מרגיש קופץ טיפה..

פה לדעתי יש יתרון לפג׳ו, מרגיש לי כי יש לה מנוע עוצמתי ותיבה שיכולה לספוג ולא ״צעצועי״ יותר כמו dsg +tsi, עכשיו שלא תבינו אותי, אני חושב ש dsg + tsi שילוב מנצח, אבל תמיד סגרתי עיניים על קפיצות כאלה ואחרות בתיתה... והרכב הנוכחי אמלי פחותת מ 3 שנים.. והרכב הבא הייתי מעוניין שישרת אותי כ 5 שנים.. ופה השאלה אם ה 1.0 של סקודה יעשה זאת? במיוחד שכני מקבל שנתיים אחריות ..

שני רכבים שאני מאוד אוהב אבל כל כך קשה להחליט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. תוסיף 1000 שקל, ותקבל שלוש שנים אחריות בדיוק כמו הפיג'ו.

2. הדגם הנכון להשוות מולו הוא דגם הדיזל 1.6 של הקארוק.

3. אכן "צרות של עשירים" בחירת בין שתי אפשרויות טובות ושונות האחת מן השניה. הסקודה יותר "שגרתית" והפיג'ו יותר "מיוחדת" מה מתאים לך יותר?

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ה 3008 אני מניח שאתה מתכוון לדגם אקטיב ולא סטייל. בהנחה שכך, הקארוק נותן חבילת איבזור בטיחות אקטיבית מקיפה יותר מאשר ה 3008. מעבר לכך, אני חושב שהפיזו תהיה אמינה יותר בשילוב הגיר מנוע. הגיר של הפיזו רהוט יותר והמנוע דיזל בעל מומנט חזק יותר. אני אהבתי יותר את עיצוב הפנים הסולידי והמוקפד של הקארוק. נהגתי ב קארוק 1 ליטר וגם בפיזו דיזל ובשתיהם נהנתי. בסקודה היו מעט רעידות והמנוע הפתיע לטובה בזריזות שלו ביחס לציפיה שהיתה לי. לסיכום, נראה לי שהפיזו תהנה יותר בנהיגה, והסקודה תרגיש בטוחה יותר (מתייחס לדגם פיזו אקטיב).....הייתי כנראה בוחר בפיזו בגלל הגיר ובגלל המנוע בעל המומנט החזק יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה סיבוב בשתיהן אחת אחרי השנייה.

אישית הסקודה היתה לי יותר נוחה וכל מסך המגע בפז'ו לא היה לי נוח. אני בחרתי בקארוק דיזל.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעייתי מאוד להחליט האם המסך מגע בפיז׳ו בעייתי או לא על סמך נסיעת מבחן קצרה. לא שונה מהמסך מגיע בדגמים החדשים של ולוו למשל. שם זה דורש תעמקות אפילו עמוקה יותר, ואם היית צריך להחליט על סמך נסיעת מבחן קצרה בחיים לא היית רוכש את הרכב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתתי מקדמה על הפג׳ו ואכן אני מקבל כבר את ההנחה של ימי המכירות של 8 אלף.

נסעתי היום לסוכנות של סקודה וישבתי בקארוק,

יש לי היום סקודה ספייסבק, זה הרגיש לי אותו הרכב, טיפה יותר גדול. האם זה רע? ממש לא, זה רכב נהדר! אבל אחרי פאביה וספייסבק אני רוצה שינוי. ה 3008 זה בהחלט שינוי לדעתי.

אני אוהב את השקט בתא נוסעים, את המנוע והגיר שעובדים חלק ואת העיצוב האגרסיבי של תא הנוסעים וחוץ לרכב.

אני מקווה שעשיתי בחירה טובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי עכשיו ווש לא מעט דברים שאני לא מסכים איתו.

1. הכיסא ב 3008 פחות נוח ואני לא היחיד שחושב ככה.

2. גם לגבי נוחות הנסיעה יש לא מעט ביקורת לגבי ה 3008.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לגבי נוחות הנסיעה יש לא מעט ביקורת לגבי ה 3008.

חייב לציין שקראתי אין סוף ביקורות על הרכב ונוחות נסיעה זו לא תלונה שכיחה בכלל. להיפך, רובם משבחים אותה, וספציפית מציינים אותה לטובה, כשהניסיון שלי דומה. אז לא הבנתי איפה יש ״לא מעט ביקורת״ על זה?

לגבי המושבים, בדגמי הפרמיום הם יחסית קשיחים (דווקא באקטיב הם רכים יותר), ואני יכול להבין מישהו שמוצא אותם קשים מדי. עניין של טעם אישי אני מניח.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2062 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...