Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח רכב דיגיטלי go, מישהו שמע, ניסה?

שימו לב! השרשור הזה בן 1603 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תנסה ותדע. הם מבית הכשרה ביטוח והם חדשים ככה שאין ממש ביקורות.

מה שכן הם לא תמיד מדייקים בסוג הרכב. לי יש 208 gti ולפי המס' רישוי הם מזהים כ208 רגילה. כמובן שאין אפשרות לשנות כי קוד הדגם הוא אוטומטית לפי הרישוי. אז מה קורה אם אני עושה פוליסה ויש תאונה? יתנערו מהנזק או יאכלו את הטעות?

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי אצלהם את הביטוח של הקורולה.

היו זולים ב-700 שקל למקיף + חובה מההצעה הזולה ביותר.

מקווה שלא אצטרך לבדוק את רמת השירות שלהם.

אני חושב שהמחיר הזול הוא כדי למשוך את הלקוחות כי מדובר במוצר חדש ומאמין שהחידוש יעלה בדומה למחיר השוק.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

רק רציתי לכתוב על האכזבה שלי מביטוח הכשרה go...

הגיע הזמן לחידוש הביטוח לרכב, אז עשיתי סקר שוק באתרי החברות ובוובי. ההצעה שיצאה אצל הכשרה go היתה הזולה ביותר (כמאה ש"ח מהבאה אחריה). בנוסף, הייתה הטבה של כאל שנותנת חודש חינם ומורידה את ההשתפות העצמית במוסכי הסדר בחצי. אז החלטתי ללכת על זה.

לאחר שמילאתי את כל הפרטים והגעתי לשלב הסופי של אישור התשלום, צצה לי הודעה: "לא ניתן להשלים את העסקה באופן דיגיטלי, השאר פרטים ונציגנו יחזור אליך". טוב נו, השארתי פרטים וחיכיתי כמו ילד טוב שני ימי עבודה. אף אחד לא חזר אלי אז התקשרתי בעצמי...

הנציגה טענה שאין להם במערכת את ההצעה שקיבלתי ושכנראה היתה איזו תקלה. היא ביקשה שאשלח לה במייל את הפרטים הרלוונטיים (מס' רכב, ת.ז. וכו') והיא תחזור אלי עם הצעה. שלחתי ואכן היא חזרה די בזריזות, אממה... נתנה לי הצעה שגבוהה בערך ב-600 שקל מזו שקיבלתי באתר. הניסיון שלי להסביר לה שזה לא הגיוני, נענה בזה שממילא ההצעה ההיא היתה בתוקף רק לאותו יום וזה הכי טוב שהיא יכולה לעשות :x.

אז מה קיבלנו? בזבזתי זמן על מילוי כל הפרטים באתר, על שתי שיחות טלפון, על משלוח מייל... ואחרי כל זה קיבלתי הצעה יקרה יותר מאלו שניתנו לי בשתי חברות אחרות :x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אני מרוצה למדי מהליך הרכישה והשירות שקיבלתי בGo, מאמין שתמיד יהיה לכאן ולכן בכל חברה.

אני קיבלתי מהם הצעה שזולה ב850 שקלים מכל הצעה אחרת שקיבלתי, בנוסף לזה גם אני מימשתי את ההטבה למחזיקי כרטיס CAL שהפחיתה השתתפות עצמית בחצי ומעניקה חודש נוסף ללא תשלום כך שיוצא שזו עסקה מאוד מאוד משתלמת.

למרות שכל פרטי הכיסויים השונים הופיעו באתר ויכולתי להשלים את הרכישה באתר, דווקא העדפתי לשוחח עם נציג טלפוני ולוודא את כל הפרטים - בכל זאת ההצעה שלהם הייתה זולה בפער ניכר והעדפתי לוודא שאני לא מפספס משהו.

שיחה למוקד - הובטח שיחזרו אלי ואכן לאחר שעה-שעתיים כבר יצר איתי קשר נציג המכירות, הסביר את כל תנאי הפוליסה באדיבות ובסבלנות ווסגרנו את העסקה טלפונית בדיוק לפי המחיר שהופיע באתר יומיים-שלושה לאחר מכן.

גם כשיצרתי קשר חודשיים לאחר מכן לקבלת שירות בנוגע לביטוח, קיבלתי מענה מהיר ושירות טוב.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם יכול לעדכן, שאחרי התקנת מובילאיי, התקשרתי לברר אם מגיע החזר, אמרו לי שכן וביקשו לשלוח אישור ההתקנה במייל, אחרי מספר ימים הגיע זיכוי של מאה ש"ח. פשוט ויעיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה ותדע. הם מבית הכשרה ביטוח והם חדשים ככה שאין ממש ביקורות.

מה שכן הם לא תמיד מדייקים בסוג הרכב. לי יש 208 gti ולפי המס' רישוי הם מזהים כ208 רגילה. כמובן שאין אפשרות לשנות כי קוד הדגם הוא אוטומטית לפי הרישוי. אז מה קורה אם אני עושה פוליסה ויש תאונה? יתנערו מהנזק או יאכלו את הטעות?

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

אני גם ביטחתי דרכם את ה-GTI שלי, ואצלי מופיע שם הדגם במדוייק, כך שאף אחד לא יוכל להתנער...)

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רציתי לכתוב על האכזבה שלי מביטוח הכשרה go...

הגיע הזמן לחידוש הביטוח לרכב, אז עשיתי סקר שוק באתרי החברות ובוובי. ההצעה שיצאה אצל הכשרה go היתה הזולה ביותר (כמאה ש"ח מהבאה אחריה). בנוסף, הייתה הטבה של כאל שנותנת חודש חינם ומורידה את ההשתפות העצמית במוסכי הסדר בחצי. אז החלטתי ללכת על זה.

לאחר שמילאתי את כל הפרטים והגעתי לשלב הסופי של אישור התשלום, צצה לי הודעה: "לא ניתן להשלים את העסקה באופן דיגיטלי, השאר פרטים ונציגנו יחזור אליך". טוב נו, השארתי פרטים וחיכיתי כמו ילד טוב שני ימי עבודה. אף אחד לא חזר אלי אז התקשרתי בעצמי...

הנציגה טענה שאין להם במערכת את ההצעה שקיבלתי ושכנראה היתה איזו תקלה. היא ביקשה שאשלח לה במייל את הפרטים הרלוונטיים (מס' רכב, ת.ז. וכו') והיא תחזור אלי עם הצעה. שלחתי ואכן היא חזרה די בזריזות, אממה... נתנה לי הצעה שגבוהה בערך ב-600 שקל מזו שקיבלתי באתר. הניסיון שלי להסביר לה שזה לא הגיוני, נענה בזה שממילא ההצעה ההיא היתה בתוקף רק לאותו יום וזה הכי טוב שהיא יכולה לעשות :x.

אז מה קיבלנו? בזבזתי זמן על מילוי כל הפרטים באתר, על שתי שיחות טלפון, על משלוח מייל... ואחרי כל זה קיבלתי הצעה יקרה יותר מאלו שניתנו לי בשתי חברות אחרות :x

מוזר שהמחיר עלה?

אני במשך שבועיים התלבטתי .. והמחיר לא התשנה , מה שקיבלתי באתר נשאר קבוע במשך שבועיים.

וגם אצל הנציג, ובסוף הנציג הפנה את תשומת ליבי להטבה של כאל וקיבלתי עוד חודש חינם על 2 המכוניות.

בנוסף, לאחר הפעלת הביטוח - דרך האפליקציה אפשר לצלם את הרכבים ומקבלים עוד 150 ש"ח החזר על כל רכב.

מכיוון שהרכבים נקיים .. אין לי בעיה עם הצילומים..

מבין אנשים שהרכב שלהם קצת משופשף מכל הכיוונים שמעדיפים לא לצלם את הרכב.

אם אתה חושב שהם העלו רק לך .. אז תנסה באתר להכניס מספר רכב עוקב לשלך (הספרות באמצע - לא הזוג הקיצוני מימין)

בדר"כ זה אותו רכב .. ואז תראה האם רק לך הם העלו את המחיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה חושב שהם העלו רק לך .. אז תנסה באתר להכניס מספר רכב עוקב לשלך (הספרות באמצע - לא הזוג הקיצוני מימין)

בדר"כ זה אותו רכב .. ואז תראה האם רק לך הם העלו את המחיר

רעיון גאוני!

עשיתי את מה שהצעת (מס' אחד מעל היה דגם אחר, אבל שניים מעל התאים), ונחש מה? קיבלתי את אותה הצעה (הזולה) שהיתה בהתחלה! פשוט חוצפה!

חבל שלא חשבתי על האפשרות הזו בעצמי, אז אולי הייתי מוכיח לנציגה, ולא מרגיש כאילו אני מתנהג מול רמאים.

בכל מקרה כבר סגרתי עם הפניקס שחזרו אלי פעם שניה והורידו עוד במחיר, כך שאני אשלם בערך 200 שקל יותר מההצעה של go (אם משקללים משלוח תמונות הרכב) אבל עם פטור מוחלט מהשתתפות עצמית (כולל פטור מהשתתפות בירידת ערך).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו השיטה של חברות התעופה.

צריך להתחיל לעבוד במצב פורנו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו בפורום (לא בשרשור הזה) ציין שהביטוח הזה פוטר אותך מהצורך במיגון מכל סוג שהוא ; האם יש אמת בדברים? הפנטזיה שלי היא שהרכב הבא שלי יגיע בלי קודנים/כספות/איתוראנים וכל שאר הרעות החולות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1603 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...