Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קרינה מאוזניות BT

levil
שימו לב! השרשור הזה בן 6946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש למישהו מידע לגבי רמת הקרינה בערכי SAR מאוזניות BT?

לפי המפרט הטכני של התקן , צריכת האנרגיה אמורה להיות מאית מטלפון נייד אך

במקומות שונים נטען כי אין הבדל ועדיף כבר אוזנייה רגילה.

http://www.cnet.com/5208-6033-0-10.html?forumID=105&threadID=91367&messageID=1031143&start=-254

.I'm a blocked user

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאני יכול להשיג את המידע הזה , או לפחות חלקית.

אבל עם היד על הלב - מה לעזאזל זה משנה? הרי יש כ"כ קרינה באוויר , כ"כ הרבה גורמים מסרטנים בכל חלקיק אוויר שאתה נושם , כל כך הרבה חומרים , נקרא לזה - לא בריאים, שאתה אוכל , כל כך הרבה סכנות על הכביש , כ"כ סיכויים להיהרג באיזה פיצוץ.

מה שיציל אותך זה ה-SAR של הבלו-תות' המסכן הזה? :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כאבי ראש בצד שאני מצמיד אליו את הנייד , הם פסקו אחרי שהפסקתי להשתמש שבועיים,

וכשחזרתי להשתמש הורדתי את הצריכה למינימום ההכרחי.

עם האוויר אני מסתדר לא רע בינתיים (גם עם האוכל הכבישים והפיצוצים),עם הקרינה מנייד לא כל-כך.

המוטורולה MPX200 יקר מידי ונדיר בישראל אבל עם SAR של 0.12

ה T630 שאני כנראה ישתדרג אליו במבצע שאורנג' עורכת עתה מגיע עם קרינה של 0.88 SAR

השאלה: האם באמת אוזניית BT קורנת באחוז מקרינה של טלפון ?

רשימת רמות הקרינה של ניידים:http://www.sarvalues.com/eu-complete.html

.I'm a blocked user

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי תקן הBT אוזנייה היא מכשיר CLASS 2, משמע מקסימום 2.5 מיליוואט (4DBM).

פעם עשיתי איזה חישוב של מתי אני עובר את הSAR המקסימלי כשאני עובד עם 5 מכשירי CLASS 1 (חזקים פי 10,000) במרחק של מטר.

יצא לי שאת הSAR המקסימלי לציבור (יש אחד לציבור ויש אחד לתעסוקה) אני עובר רק אחרי התבשלות כזאת במשך איזה 10 שעות של קרינה רצופה.

מאחר ומכשירי BT לא משדרים באופן רצוף אלא בHOPPING ואתה משתמש רק במכשיר אחד שהוא CLASS 2 ובמשך הרבה פחות מ12 שעות ביום - אני לא הייתי דואג יותר מדי.

מצד שני, זה גם לא אומר שהייתי הולך עם האוזנייה תקועה באוזן כל היום כמו שחלק מהאנשים עושים. מכשירי BT במצב PAIRED שולחים כל הזמן ACKים אחד לשני כדי לוודא שהם מאופסים על אותו תדר. לא הייתי רוצה לקבל גם ממש ממש ממש ממש קצת קרינה באופן קבוע אפילו שמה לעשות, זה תמיד קורה בכל מקרה...

בכל אופן, אם אפשר להימנע, או ליתר דיוק להפחית כשלא צריך, אני בעד.

בתכלס, אתה יכול להישאר די רגוע.

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SAR מקסימלי לציבור יכול להיות ממוצע כלשהו .

אצלי הוא לא עומד כנראה במבחן המציאות ,אחרי הכאבי -ראש האיומים שחוויתי (זה התחיל עם סטארטק

שהצ'ופצ'יק בקצה האנטנה שלו אבד ,והמשיך עם עם הנוקייה שעברתי אליו)

אתה מדדת במרחק 100 ס"מ , עוצמת הקרינה היא ביחס הפוך לריבוע המרחק

E=K/R^2 אם נניח שהאוזנייה במרחק ס"מ 1 מהראש תקבל עוצמה בדיוק פי 10000

.I'm a blocked user

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה סח??? :shock: באמת לא ידעתי. :|

על סימפטומים פסיכוסומטיים שמעת?

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין שזה קרה תמיד בזמן ואחרי שיחה ותמיד בצד שהנייד צמוד אליו.

אז תיאוריית הסימפטום הפסיכוסומטי שגורם לתנודות פסיכו-אקרובטיות של הסילקים בתאי המוח נופלת

.I'm a blocked user

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא פסיכוסומטי?

לדעתך קיים סיכון?

אל תשתמש.

זהו, פתרנו את הבעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...