Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיקורכב - מפגר טורבו (או קניתי דודג' ניטרו SXT שנת 2008)

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 1455 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הולה אמיגוס! קה פאסה מוצ'אצ'וס

יאפ - מה שקראתם, עשיתי משהו ממש אבל ממש, מיפא-גר! (מפגר בגרמנית צחה)

הרקע

חודש ויום לפני יום הולדת 40 שלי, לצערי, נפרדתי מאמא - זה כבר לסיפור אחר שאולי יום אחד יהיה לי האומץ, הרצון והכוח לפרסם.

קם ל30 ויום למחרת מתעורר בן 40 - כמובן החיים שלי נכנסו לשנה של טלטלה מטורפת בה קנינו דירה, מכרנו דירה וכן לצערי אחותי ואני גם ירשנו דירה - כל זה קורה בשנה אחת! אני לוקח על עצמי גם בגלל שזה לא היה במספיק "לחוץ" את תיק הועד בבניין החדש בכדי לחסוך חברת אחזקה בשנה שהכי לא צריך בה אחת והופס אני מגלה שאין לי זמן לכלום, אני מסתובב עם סחרחורות מרוב עייפות (וזה עדיין לא עובר לי) והופס עוברת לה שנה והופס אני בן 41 וכמעט כל הבאלאגן מאחוריי והופס הגיע הזמן לפתח משבר אמצע החיים - למה? ככה, בא לי - בסדר?! מותר לי גם.

הלבטים

במהלך השנה הזו אני מתחבט מאוד אם אני רוצה רכב קטן וחצוף ועל הכוונת היתה פיאט 500 אבארט'

או אולי אני בכלל רוצה ג'יפ משפחתי גדול שהוא גם רכב יוקרה? על הכוונת - ג'יפ גרנד צ'רוקי שנתונים 2011-2012

או שאולי בכלל אני רוצה מנהלים על סטרואידים? - על הכוונת - קאדילאק CTS דור שני 3.6 אטמוספרית.

מכאן לשם - האשה נגד רכב קטן אבל אם אני ממש רוצה היא תזרום עם זה.

היא ממש לא רוצה ג'יפ ענק כי היא לא רוצה לנהוג בזה.

נסיעות המבחן

אז אמרנו - בסדר - מנהלים על סטרואידים עם לפחות 300 סוסים והנאה אחורית - אמרתי הנאה? טוב אולי זה נכון.

עשיתי נסיעת מבחן על CTS דור שני - אחרי שהבנתי שכנראה רופאי שיניים יעשו עלי ובעיקר על הילדים שלי הון תועפות בגלל שלרכב הזה יש מתלים מוקשחים בלבד! FE3 רובן בארץ - תודה, לא רוצה, נפסל.

אז אינפיניטי G או M כבר עלו על הכוונת ועל הG במקרה יש לי 8 שעות ניסיון נהיגה

אבל! הלכתי גם למגרש רכב מאוד מוכר ועשיתי שם נסיעת מבחן על 500 אבארט' עם 135 סוסים ידנית - יצאתי מהרכב עם מבט מאוד תמוהה על הפרצוף, סוג של שאלה "זהו?! זה כל מה שיש לך להציע לי?"

לא יודע, הרכב לא היה זריז כמו שציפיתי, לא שידר לי שום כיף מהשלדה - פשוט לא מספיק בכדי שארצה לרכוש אחת או לחיות איתה יותר משבוע.

אז נפגשתי עם חבר פורום סופר נחמד שנתתי לו יעוץ על מערכת סטריאו לאבארט' 595 שלו עם ה180 כוחות סוס שיש על הבינבה הזאת - לא יכלתי להפסיק לחייך! כמו ילד הרגשתי - אבל לדמיין את עצמי נוסע עליה בתנוחת הישיבה המוזרה שהרגשתי ממנה יום יום - כנראה שהרבה זמן היא לא היתה שורדת אצלי או אני אצלה - רומן לוהט ביותר אבל רומן ולא יותר. וגם את הילדים שלי במושב האחורי של רכב כל כך קטן - אני לא רוצה להושיב - אז נפרדתי בדמעה - היה טוב וטוב שהיה.

ואז באתי לצאת משם ובזווית העין קלטתי גרנד צ'רוקי 2012 שהיתה סה"כ 10 מעל התקציב המקסימלי שלי - עליתי, עשיתי עליה סיבוב - לא רציתי לרדת מהרכב! וואו איך התאהבתי!

אבל אז הבנתי - תקציב שאטרך לקחת עבורו הלוואה + חשבונות דלק הזויים + יישור קו של ג'יפ + אחזקה של ג'יפ ונפרדתי לשלום מהחלום.

אז חזרנו לאינפיניטי - כבר היו שתיים על הכוונת וגם בשביל האינפיניטי 2021 הייתי צריך לקחת הלוואה (לא באמת חייב לקחת הלוואה אבל מכאן ולשם הגעתי למסקנה שמעבר ל50 אלף מהכספים הקיימים - על רכב אני אקח הלוואה ואשלם לי בנחת את כל התקופה - חישובים אישיים עזבו, לא נכנס לזה)

ואז זה קרה

בוקר אחד אני יורד לזרוק לי בקבוקי פלסטיק למיחזורית - הילד בגמילה מחיתולים ובגמילה מחלב, שותה הרבה שוקו, יש הרבה בקבוקים - טוב, גם אני שותה הרבה שוקו - אוהב, יש לכם בעיה עם זה? תתמודדו! :twisted::-P

:?

בדרך חזרה אני רואה לי אותה אדומה נוצצת, נראית שרירית עם פרונט מלא בבלינג דמוי כרום או ניקל או מה שזה לא יהיה ואיזה תיש במקום שבו אמור להיות סמל של JEEP בכלל - אז כן הבנתי שאני מביט בDODGE אבל מה זאת החיה המוזרה הזאת?

מביט מאחורי הרכב ורואה שמקועקע לה על הישבן הגדול שלה NITRO SXT - אמרתי לעצמי נהההההה והמשכתי ללכת ואז הסתובבתי לאחור והרגשתי שהרכב אומר לי "בוא, תביט עליי" והסתכלתי פנימה וראיתי שהרכב מאוד שמור ומדוגם גם בפנים והתחלתי להתעניין לעצמי - איזה מנוע? איזה שנה זו? על מה מדובר בעצם.

ומה גיליתי?

גיליתי שבעצם זו JEEP LIBERTY בתחפושת, עם מנוע בנפח שאני מרייר עליו - 3.7 אטמוספרי רק שבמקום 280 כוחות סוס וגיר 7 הילוכים - מדובר על גיר פלנטרי 4 הילוכים ו205 כוחות סוס (32.5 קג"מ)

אבל אני נורא רוצה את ה280 כוחות סוס! אני נורא רוצה ג'יפ שמזנק מתחת ל10 שניות מאפס למאה ו... ו... אני רוצה! ואני רוצה...

אבל רגע, זה 2008 - אולי בכל זאת כדאי לעשות נסיעת מבחן - אולי אני אגלה שאין כאן הרבה הבדל? ומה המחיר? כמה רוצים עליו?

אז מרים טלפון לבעלים של הרכב - נסיעת המבחן

כמה רוצה? - 45 אלף (המממ זה ממש בתקציב שלי)

טוען שלא ראתה שטח, יש משאבת בלם חדשה וסט בלמים חדש קומפלט עם קבלות, הרכב היה של אבא שלו לפני כן, טסט בעוד חצי שנה ו170KKM

אפשר נסיעת מבחן? - בטח! פשוט השאיר לי את המפתחות והלך! בחיי.

רושם ראשוני

נכנס לרכב - מושבי בד עם ריפודים יפים - רציתי מושבי עור אבל אתם יודעים מה - מושבי הבד האלה גם יפים וגם מאוד נוחים! סלחתי.

יש סאנרוף ונראה שהוא שלם ופועל חלק.

יש אפילו מערכת סטריאו אנדרואיד עם מגבר וסאב וסט קומפוננט ושומעים סביר ביותר יש גם מסכים לילדים.

לוקח את הרכב מהחניה ויוצא לסיבוב בעיר, ביער - משלב מהנעה אחורית ל4WD ועושה מסלול קצר על חול, אבנים קטנות, אבנים קצת יותר גדולות, עולה שיפוע, יורד שיפוע ומשם חוזר להנעה אחורית ובא לקחת את העליה מהיער החוצה את ראש העין פונה לכוון העליה נותן גז ו... אלוהים איזה טורק סטיר!

לקח לי כמה שניות עד שהרכב הצליח לנסוע בקו ישר ולא לזרוק את הזנב ימינה ושמאלה - פשוט יותר מידי כוח! יש לרכב הזה בשביל נסיעה על הכביש יותר מהכוח הנדרש - זו בהמה גבוהה, לא מתנהגת עם יותר מידי כוח בשביל כביש - אני באמת חושב שזה נועד לשטח כל הכוח הזה או בשביל גרירה ויש לרכב דרך אגב וו גרירה.

עולה על הכביש המהיר ופשוט מדהים כמה שהמנוע הזה נעים, רך - מגרגר, עושה מסאג'

בקיצור חיוך גדול עולה לי על הפנים ואני מכאן לשם מחליט לסגור מחיר עם הבעלים של הרכב.

יורד מהרכב מאוהב לגמרי ומבין שזה כנראה - הרכב הבא שלי.

הרכישה וישור הקו

בנסיעת המבחן שעשיתי לרכב ראיתי שדולקת נורת תקלה של חגורת בטיחות - הבעלים של הרכב הסכים לרדת 2000 שקלים במחיר ושאתקן בעצמי - הריח לי קצת מוזר שהוא נוסע עם זה ואמרתי לו לא, תקן אתה וקח עוד אלף שקלים וסגרנו על 44 אלף - סה"כ רכב שמור ויפה עם קליומטרז' סביר לשנתון - לא ראיתי סיבה להתמקח.

יצא שסליל ההגה היה קרוע - התקלה תוקנה על חשבונו במוסך מורשה ולאחר מכן העברנו בעלות.

לאחר העברת הבעלות גיליתי מה שכחתי לבדוק וזה היה את החלונות האחוריים - אבל קניתי אז יאללה, קניתי לא בוכה עכשיו.

לוקח את הרכב ליישור קו - כן במוסך מרכזי, רוצה להיות שקט ורוצה אחריות על התיקונים והחלקים ולדעת שהכל מקטים מקוריים.

בקיצור בנוסף לטיפול ביניים על הרכב החליפו את שני מנגנוני הדלתות האחוריות שם ואז ממש לפני שיצאתי מהמוסך - ראו שיש דליפה מינורית מהרדיאטור - מכאן לשם - רדיאטור רקוב (הראו לי בעיניים לאחר פירוק) - עוד הוצאה גדולה, הרכב שכב שם שבוע - בקיצור ישור קו לא נעים במיוחד שעלה 8.5 אלף שקלים!

הצמיגים חדשים, המצבר טוב וכל השאר לאחר בדיקה גם כן במצב טוב - הרכב באמת נוסע חלק ויפה!

רשמים לאחר שבוע שהרכב אצלי - בעצם זה הסיקור עצמו

אתם הולכים לקרוא כאן הרבה משפטים הזויים.

נתחיל ברע - דלק! אוי זה כואב - אבל זה יהיה פחות או יותר כמו להיות באדי בילדר ולבכות שהמשכורת הולכת על אוכל.

יצאתי מהמוסך אשכרה ישר לתחנת דלק :-D

70 ליטר דלק נכנסו ו440 שקלים יצאו מהארנק - טוב זה באמת לא מפתיע אותי אבל לרגע חשבתי לקפוץ למוסך ולשאול אותם למה המחוג דלק נופל כל הזמן?

מעבר לכך הרכב מאוד פשוט בפנים - פלסטיקה קשה ובצבע חום חאקי מוזר שכזה, מצד שני - אני דווקא מאוד אוהב את הפשטות האת ואני מאוד אוהב את המחוונים הירוקים הקלאסיים האלה של רכבים אמריקאיים - סטיה קשה ללא ספק.

והתנהגות כביש שהיא פשוט מסוכנת - זה רכב גבוה מאוד, רחב ולדעתי אם יותר מידי כוח ודי בקלות אפשר להגיע למצב מאוד מסוכן.

הבלימה - ממש קשה - צריך רגל של באונסר בשביל לבלום את הדבר הזה.

אבל כאן פחות או יותר נגמרים הרעים וכל הדברים הטובים מתחילים - ויש הרבה מהם.

הדברים הטובים

המנוע! אוי המנוע - 3.7 ליטרים של חלום V6 מרוח בשמן לוהט :shock:

אם באבארט' 500 כל הדרמה הגיעה מהמפלט של האגזוז אז כאן הדרמה מגיעה ישר מתא המנוע - הדבר הזה מתניע בשאגה, רועד כמו חתולת מין וגם מגרגר כמו אחת - פשוט תענוג.

כל נגיעה בדוושה מעלה חיוך על הפנים גם אם זה ממש ליטוף - זה גם ממש נעים ואם זה לא ליטוף זה ממש אגרסיבי - פשוט מלא בשר - זה ממש הטרדה מינית - עוד בבקשה עוד! :-P

אני רק יכול לדמיין איזה חיוך היה עולה מV8.

הרכות והנוחות של הנסיעה - וואט דה פאק זו שלדת משאית בכלל - איך זה כל כך נוח? אז כן, זו פשוט חוויית נסיעה אחרת ושונה לחלוטין מפרייבט - הישיבה גבוהה והתחושה היא על גבול הריחוף - קל מאוד להתרגל לזה.

הרוגע - למרות כל הכוח שיש לרכב הזה להציע - בגלל שההתנהגות שלה לא מדרבנת לנהיגה טכנית בשום מובן, בגלל שהזינוק למאה ממש לא מהיר במיוחד (10 פסיק משהו שניות אם אני זוכר נכון) הרכב הזה דווקא הכי נעים בטווח שבין 60-100 קמ"ש וזה רגוע וזה נעים ובכל זאת הרכב מרגיש מאוד זריז! מאוד.

השקט - כן, הפתיע אותי מאוד לגלות בידוד רעשים פשוט מצויין - לא רואה שום סיבה לבודד את הרכב הזה מעבר כי הרעש שכן חודר - הוא רעש סופר נעים ובשרי שמגיע מהמנוע.

תא המטען - סה"כ 400 ליטרים כאשר הכיסאות האחוריים לא מקופלים אבל זה 400 ליטרים שניתן להסיר מהם את המחיצה וזה 400 ליטרים סופר נגישים ואם זה לא מספיק יש בתא המטען מגש, משטח העמסה שמחליק עד 40 ס"מ מחוץ הרכב ויכול לשאת עד 200 קילו - מאוד מאוד נוח ופרקטי! וגם יש שפת העמסה מהטמבון האחורי והדלת החמישית נפתחת כלפי מעלה ולא הצידה - פשוט סופר פרקטי למשפחה - תענוג!

כאשר מקפלים את משענות המושב האחורי מגיעים ל1000 ליטר של תא מטען ואם זה לא מספיק גם המושב של הנוסע מקדימה - מתקפל ואז אפשר אפילו להכניס גלשן או להעביר קרשים לבניית פרגולה למשל.

ויש עוד משהו ממש נחמד וזה שבגב המושב האחורי יש שקע שאפשר להניח עליו מחשב נייד כאשר הכסא נוסע מקופל.

יש קרוז קונטרול, יש חיישני רוורס מקוריים ובערך שם נגמר האבזור מעבר לסטנדרט - אין כסאות והגה מחוממים, אין זכרונות לכסא הנהג אבל למען האמת כל הדברים האלה לא חסרים לי וזה רק עוד משהו שיכול להתקלקל - כמו למשל מנגנוני החלונות החשמליים ברכב שהם פשוט הזיה של מנגנון.

מה הלאה?

אני הולך להחליף את התפס של מגן השמש בנהג הנוסע - 7 דולרים מחו"ל סה"כ לחלק מקורי.

שוקל לעשות מיגוני גחון.

אני מתכוון להתקין עריסה על גג הרכב ולרכוש מחדש ציוד לקמפינג - אוהל, מזרנים, ערכת קפה, ציידנית ואולי אפילו מיני מקרר לרכב, צ'ימיגג, כסאות נוחים ושולחן אוכל מתקפל.

ולהתחיל לקחת את המשפחה לטיולים יפים בחיק הטבע ופה ושם בעונות הנעימות למלון של מיליון כוכבים ואולי אולי לשים מדבקת ויניל שיהיה כתוב עליה אף אחד לא רוצה לשחק איתי או אל תעקבו אחרי - לא תגיעו לשם.

:-P

לסיכום

זה רכב לאמא אבל היא צריכה שתהיה לה רגל של גבר :?

זה רכב עם יותר מידי כוח בשביל להשתלת עליו בכביש אבל בתחום הנכון הכוח הזה מתורגם לנועם ולרוגע שאין שני שלו.

זה רכב עם צריכת דלק של שני רכבים אבל הוא מפצה על זה כמעט בכל השאר

אני מפגר - אבל אוהב את זה.

תודה אמא!

וכרגע תמונה של היפהיפיה או יותר נכון של היפיוף - שמו בארץ ישראל - קוגעלעגר!

קוגעלעגר פריים!

Nitro.jpg

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה!

זה באמת רכב מפגר אבל הוא כל כך יפה שזה נסלח

Sent from my DynaTAC 8000X using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאתה צודק - הוא הצליח אפילו לעבוד על האשה (הנייטרו) והיא אישרה והתלהבה מהרכב ועוד ברגע שהיא קלטה שיש משטח העמסה לתא המטען (לא! לא! לא לזה התכוונתי :-P ) היא נמסה.

אחרי סיבוב אחד ברכב בכלל אהבה בגלל שהוא נוח והגב שלה שהיא סובלת ממנו יותר ממספיק - זה רק ברכה.

לניטרו יש בערך מיליון קיטים ושיפורי שופוני וזה רכב שעובר הרבה מאוד דיטיילינג וסטיילינג בארה"ב אבל אני אוהב אותה מקורית ככל הניתן. הסט כרום על הידיות והמראות לא אני שמתי אבל את זה אני דווקא מקבל - משתלב טוב עם הגריל הקידמי.

גלגלים וחישוקים אני מעדיף שיהיה כמה שיותר בשר על הצמיגים ולכן המקוריים הללו מבורכים בעיני - יש כאלה ששמים עליה 26 אינטצ' - לא מבין איך אפשר לנסוע בזה וזה גם נראה לי פשוט מעורר רחמים.

עכשיו אני מתחיל להתארגן על מערכת סטריאו ראוייה והכנה לשטח אבל זה יקח לי בערך חודש לפני שאוכל ליישם את הכל.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש

כל אחד והסטיות שלו...

אחלה כתיבה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מת על האוטו הזה. במיוחד על הפגוש הקדמי שאפשר לארח עליו סדר פסח אשכנזי בגודל ממוצע.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל סדר פסח בגודל אשכנזי ממוצע כולל את החתולה, הגפילטע פיש וזהו. בערך.

אפרופו אני נשוי לעירקית מיצרית אז אני כבר לא בודד בחגים :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(לדעתי ושלא תכעס) - רכב מכוער לפנים.

ממש מיפגר מי קונה רכב זה :-D

אבל אם זה עושה לך את זה - תתחדש ותהנה ! מתים פה על רכבים מוזרים.

נהנינו לקרוא.

השלב הבא זה לרכוש מיכלית דלק.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי להוסיף זיווד לג'ריקן 20 ליטר מתכת - תודה!

הפנים של הרכב עוד יותר מזעזע אם זה עוזר :-P

ואם הרכב מיפא-גר כמו שאומרים בגרמנית צחה.

אז על צריכת הדלק אומרים בגירמנית צחה - זיקו-F (זה כואב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבצעי כל הניקלים האלה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר יפה מסובארו b4 לאמריקה..

כמה הצריכת דלק הממוצעת? גרועה משמעותית מהסובארו?

הסובארו עוברת לשימוש של אשתי ביום יום - אנחנו מוכרים את המיצובישי 1.5 2010

בסובארו מותקן פרוייקט אופטימוס - זה רכב נהדר שרכשתי מאבא שלי בהנחה מאוד מאוד משמעותית ומה שאני אקבל היום על הסובארו לעומת מה שהשקעתי עליה פשוט לא שווה את המכירה שלה. אשתי נוסעת עם הרכב בעיקר א' ל ב' בתוך העיר ובסוף שבוע זה רכב משפחתי מעולה ומאוד מאוד נוח ומפנק לילדים ולמשפחה - אז ככה שהג'יפ דווקא בסופי שבוע בעיקר תנוח אלא אם כן נוסעים לטיול, ים או שסתם מתחשק להזיז את המפלץ.

וברור שזה עושה לי טוב להכנס למפלץ - המנוע, תנוחת הישיבה וגובה הישיבה וגם החוויה הכוללת שלו ממכרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שרכשתי רכב גדול עתיר מומנט

לא הבנתי מה כל כך קוסם ברכב גדול עתיר מומנט.

עכשיו מבין.

לענייננו, רכב מכוער להפליא אבל עם תנוחת נהיגה טובה ו-35 קג"מ זה לא מעניין, בינינו.

תתחדש ותיהנה, נשמע כמו אחלה רכב לטיולים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בי4 וגם ג'יפ אמריקאי,תחנת דלק זה מקום בילוי מועדף בשבילך ;)

הסובארו רכב מעולה,לג'יפ חסר יכולת שטח אני קצת פחות מתחבר.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1455 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...