Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיקורכב - מפגר טורבו (או קניתי דודג' ניטרו SXT שנת 2008)

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 1456 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אכן - אני מקווה שמיד אחרי החגים כבר אוכל להתפנות גם במובן של תקציב גם במובן של זמן להתקנת פרוייקט אודיו מעניין ושכל הרכיבים הדרושים כבר יהיו זמינים לי.

זה הולך להיות פרוייקט ממש לא היי-אנד במובן הסאונד - אולי במובן של חלק מהטכנולוגיות שאני אערב ברכב - הוא הולך להיות מעניין במובן של התצורה של הדברים, בחירת הרכיבים.

למשל - לא הולך להיות שם כמעט בכלל בידוד אקוסטי - מיותר!

אבל אתה כן תראה שם התייחסות למיקומים, להתאמת רכיבים, לטכנולוגיות הגברה ועיבוד אות.

המערכת תלך למקום מאוד מאוד אישי וכואב בחיים שלי ותוקדש לזה בשם שלה.

לא יהיה סנטר -זו תהיה מערכת די אגואיסטית אבל תהיה התחשבות בילדים.

והיא תצרוך אפס! אבל אפס מקום מתא המטען.

בקיצור יהיה מעניין.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

lanosforce,

מיגון גחון לא יחייב אותך להגיע למוסך בכל פעם עבור כל דבר אבל כן ידרוש ממך עוד עבודה (לפרק ואז להחזיר ובפעמים הראשונות בטח לפרק ולהחזיר זה בערך 3-4 פעמים בכל התעסקות בגלל שיהיו קרקושים עד שקולטים את העניין. אבל אין שם משהו מסובך או קשה, רק להבין את העבודה). זה הכל.

ואני בהחלט חושב שכדאי לשפר את הרכב, תראה איזה חיים אפשר לעשות איתה:twisted::lol:

https://www.youtube.com/watch?v=7lvkZBcbm6c&t=74s

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי כבר את הסרטון הזה - "קצת" מעבר לTOP שאני מכוון אליו :-P

אני חושב שאני הולך להנות איתה מאוד - היום ראיתי אחת לבנה מהממת חולפת על פני מכוון רמת השרון כשיום לפני זה ראיתי אחת שחורה נוסעת לשם.

עוד משהו שאני שם לב אליו זה תאוצות הביניים שלה - מרגיש ממש זריז - הקפיצות מכלום ל60 ואז מ60 ל80 או מ60 ל100 מרגישות מהירות מאוד - גם אם זה לא בהכרח נכון - ככה זה מרגיש.

בפועל מאז שאני על הרכב הזה אני נוסע לאט יותר ומוצא את עצמי משייט ב80 חלק מהזמן במקום ב100 - וזה לא מזיז לי :-D

זה הופך את התופעה של בעלי S CLASS שמשייטים ב60 קמ"ש למשהו הרבה יותר ברור - למהירות אין משמעות כי אתה לא שומע ולא מרגיש הבדל.

עוד מעט תדלוק נוסף - צפו ללקסיקון שלם ב"גירמנית צחה" 8)

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן - אני מקווה שמיד אחרי החגים כבר אוכל להתפנות גם במובן של תקציב גם במובן של זמן להתקנת פרוייקט אודיו מעניין ושכל הרכיבים הדרושים כבר יהיו זמינים לי.

זה הולך להיות פרוייקט ממש לא היי-אנד במובן הסאונד - אולי במובן של חלק מהטכנולוגיות שאני אערב ברכב - הוא הולך להיות מעניין במובן של התצורה של הדברים, בחירת הרכיבים.

למשל - לא הולך להיות שם כמעט בכלל בידוד אקוסטי - מיותר!

אבל אתה כן תראה שם התייחסות למיקומים, להתאמת רכיבים, לטכנולוגיות הגברה ועיבוד אות.

המערכת תלך למקום מאוד מאוד אישי וכואב בחיים שלי ותוקדש לזה בשם שלה.

לא יהיה סנטר -זו תהיה מערכת די אגואיסטית אבל תהיה התחשבות בילדים.

והיא תצרוך אפס! אבל אפס מקום מתא המטען.

בקיצור יהיה מעניין.

את זה אני רוצה לראות ! D:

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי כבר את הסרטון הזה - "קצת" מעבר לTOP שאני מכוון אליו :-P

אני חושב שאני הולך להנות איתה מאוד - היום ראיתי אחת לבנה מהממת חולפת על פני מכוון רמת השרון כשיום לפני זה ראיתי אחת שחורה נוסעת לשם.

עוד משהו שאני שם לב אליו זה תאוצות הביניים שלה - מרגיש ממש זריז - הקפיצות מכלום ל60 ואז מ60 ל80 או מ60 ל100 מרגישות מהירות מאוד - גם אם זה לא בהכרח נכון - ככה זה מרגיש.

בפועל מאז שאני על הרכב הזה אני נוסע לאט יותר ומוצא את עצמי משייט ב80 חלק מהזמן במקום ב100 - וזה לא מזיז לי :-D

זה הופך את התופעה של בעלי S CLASS שמשייטים ב60 קמ"ש למשהו הרבה יותר ברור - למהירות אין משמעות כי אתה לא שומע ולא מרגיש הבדל.

עוד מעט תדלוק נוסף - צפו ללקסיקון שלם ב"גירמנית צחה" 8)

אני מניח שאתה מראש העין שכן קשה לי להאמין שיש כמה אקזמפלרים בצבע אדום מסתובבים כאן[emoji41] , אם זה אתה שיצא אתמול מחניית מועדון הכושר בפסגות , אז כדאי שתנקה טוב יותר את החלון האחורי [emoji57] סימני נייר הדבק שהחזיק את השלט למכירה ניכרים מרחוק ( מחלון חדר הכושר בקומה השניה[emoji57])

אגב, שכנה שלי החזיקה באקזמפלר שחור . מתגוררת כיום בגבעת טל.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה הייתי אני - יש כמה דברים שאח"כ יקבלו תשומת לב יתרה ואחד מהם זה שיירי דבק ומדבקות.

מה לכל הרוחות הם עשו שם לחניון הזה - הפכו אותו לחניון מנויים ועכשיו אני לא יכול להכנס - הייתי עושה שם תחזוקה לרכבים שלי כי זה היה החניון המקורה היחיד בנווה אפק!

בכל מקרה - תדלוק שלישי - והנה מגיעות הקללות בלקסיקון גירמנית צחה

ZIKO-F - זה כואב!

ZIVA-A - זוועה!

ZINO-RA - זה נורא!

ZI-MIFA-GER - זה מפגר!

314.5 קילומטרים על 58.3 ליטרים של דלק - 1:5.5

NIBE-LAAAA - נבלההההה!

אבל איזה כיף של רכב!

אז כן - עשיתי איתה נסיעת שטח קצרה בתוך אחד המסלולים ביער ראש העין - שבילי קק"ל וקטע אחד קצר קצת טכני שמכיל בתוכו נסיעה על אבנים.

מבחינת מנוע ואחיזה זה לא הזיז לרכב וגם לא מבחינת מרווח הגחון שלו - ההחלטה שלי היא כאשר תהיה לי הזדמנות - להסיר מהטמבון הקידמי את הדיפיוזר השחור - זה יתן לי מרווח גחון של 10 ס"מ נוספים וזה לא מעט.

וכן - עשיתי לה שטיפה חיצונית בכפר קסם ואז הורדתי את הווקס שהיה עליה בעזרת שמפו הדרים בריכוז מאוד גבוה - עוד שטיפה רק עם מים ואז ניגשתי לצפות אותה ואת כל החלונות בJET SEAL של CG שאמור להחזיק שנה (חבר לעבודה מעיד שחצי שנה עברה ועדיין מחזיק).

5.jpg

4.jpg

3.jpg

2.jpg

1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו יפיוף!

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן רק שהוא אדום דני, קיבינימיני מי קונה רכב אדום?!?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי קונה אדום?

אם בישראל, אז זה מי שיש לו אומץ ובכל אופן

אני

ואתה

וגם כל מי שנמאס לו מאוטו בצבע של סיר בישול או בצבע של הקיר שבבית.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם שאני רואה כזו על הכביש אני תמהה מי זה קונה רכב בצבע של שליכט טיח.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבע לקה לציפורניים בחיי, מי? מי???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הרכב מאוד מבודד מקורי, הכי כיף לנהוג בו רגוע אז בכלל שקט והרעשים שכן נכנסים פנימה מכוון המנוע זה פשוט תענוג.

בדלתות המחיצות הפנימיות הן פלסטיק עבה, תכלס צריך קצת בוטיל בדופן החיצונית, קצת על הפנימית והדיפון, שכבת ccf וטבעות אטימה וזה הכל. כל השאר פשוט מיותר ברכב כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאק, איזה רכב מגניב, והיא נראית סוף.

אהבתי את הצבע, מוסיף לשונות והייחודיות של הרכב.

כייף לראות שאתה כ"כ נהנה... תתחדש וסע בדרכים מהנות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1456 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...