Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בניית מחזיק עציצים

samiking
שימו לב! השרשור הזה בן 2074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל מחסן עצים. תלך עם השרטוט הזה ויתנו לך חומר מתאים.

אם תלך לנגריות של עשה זאת בעצמך תקבל גם חיתוכים מדוייקים.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

HU: clarion 786Amp1: jbl 1004 Amp2: sundown audio sae1000d comp': polk audio 5251 db SUB:polk audio sr 12dvc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה לי יותר כמו לייסט ולא כמו דיקט.

לך למחסן עצים עם מידות ויחתכו לך מה שאתה רוצה. מניסיון עלות העץ לעבודות כאלה מצחיקה.

אם אתה רוצה המלצה על חנות ספציפית, תן אזור גיאוגרפי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לייסטים, לאטות... איך שלא תקרא להם, יש כאן מעל 20 מטר. לרוב נמכר במוטות של לפחות שלושה מטרים. נגיד תיקח 7 כאלו. ב-20 ש"ח ליחידה, זה 140 שקל.

דרך אגב, השרטוט הספציפי שלך נראה לי לא יציב בעליל. תוסיף כמה אלכסונים שהעציצים לא יהרגו את אמא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אלכסונים יפגמו במראה של זה. במקום, אפשר לעשות 2 חיבורים בכלל נקודה לכל מדף כמו שיש בבסיס.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יציב, יציב. עוד איזה לאטה מתחת לכל מדף בדיוק בחיבור, בניצב, ושום דבר לא יזוז שום.

רעיון נוסף: באיקאה מוכרים עכשיו כל מיני רהיטי גן ויענו-פרקט חוץ מעץ שיטה חום כזה, בדיוק כמו בשרטוט, עמיד יחסית לתנאי חוץ. המחיר כמובן כחומר גלם יהיה יותר זול מכל נגריית עשה-זאת-בעצמך.קצת יצירתיות בחיתוכים ותגיע לתוצאה נאה באותו כסף ועם עץ עמיד.

בהנחה ואתה משתמש בעץ זמין וסביר מנגריות עשה-זאת-בעצמך, שזה כנראה אורן, כדאי שתצפה אותו בכמה שכבות של לכה עמידה למים כדי להגדיל את אורך חייו.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח שכל חור עבור בורג, גם מחליש את אזור החיבור.

ובלי קשר ליציבות: אתה מכיר את זה שאתה עובד קשה ובונה משהו, משקיע מלטש וצובע, ולאחר שנה זה ניראה כמו שניראה הפרצוף שלי אחרי מילואים של חודש?

מה שאני מנסה להגיד זה שתשקיע בחומר צביעה טוב, איכותי, מעולה.

אדמה, המסיסים והמינרלים שבה בשילוב עם מים לא עושים טוב, לאף עץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלך על עץ 5/5

חזק. עמיד.

האחרים (השוכבים)

2/4 .

שיפשוף ולא צבע. שמן עץ. יכנס וימלא את העץ.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

נראה מעולה. אבל עד שכבר טרחת לעדכן (צדיק! באמת)

מה עם קצת פרטים? מאיפה העצים? איזה גימור?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...