Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקני carsforum חיים?

אליהו שבת
שימו לב! השרשור הזה בן 923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כותרת מעניינת, אה?

כידוע בפורום גולשים המון אנשים, הרבה יותר מרשומים ומגיבים, אנחנו תמיד יודעים שאם תעלו את עניין הצרפתיות אז החבר הזה יגיב, ואם תעלו את עניין פורד מונדאו החבר ההוא יגיב, כל אחד ותחומו, זה מה שיפה, תמיד אני מחכה לתגובת צבי, דיסקו, נהג לילה, SAVE ועוד רבים וטובים שללא הם הפורום היה משעמם...

אבל בעבר היו כאן כאלו שפתאום נעלמו, צביקה פיק, אביב, ועוד רבים וטובים, איך מחזירים אותם לשורותינו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זקן באופן יחסי!

אכן הכותרת משכה אותי להגיב, אמנם מעולם לא הייתי PRO אבל תמיד אהבתי לקרוא דיונים של חכמים ממני, להשתתף מדי פעם ולהתווכח. בשנתיים האחרונות עזבתי את העבודה ופתחתי עסק שגוזל ממני את כל הזמן, עברתי לגור לבד וגם אשתי היקרה אמורה ללדת בעוד כשלושה חודשים. עדיין עם הסקודה.

מה שכן - אם אתם מתלבטים בין סלקל, כיסא בטיחות וכו' אשמח לייעץ!

אגב, אני זה שהתחלתי את הדיון של "מצלמות תיעוד לרכב" שהפך נכון להיום למפלצתי בגודלו, וזה נחמד מדי פעם להיכנס לפורום ולראות שהוא עדיין נעוץ בטופ (גורם לי להרגיש "שהבאתי את הבשורה" למרות שזה לא בהכרח נכון).

עריכה אחרונה על ידי Freak_Miky

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק אתמול נהגתי ברכב גישור והיה בו סטיומטר. תהיתי אם מישהו עוד זוכר את זה.

סטיומטר? אקסל על הדאשבורד?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדיה עוברת לפייסבוק ושות' - אנחנו הזקנים לא הם :lol:

האמת שבדיוק חשבתי על זה שפורום האספנות כמעט נכחד, ולא בגלל שכל החברים שלו מתו, אלא פשוט בגלל שהם עברו לקבוצה שלהם בפייסבוק......

אני דיי ותיק פה, ואני רואה את ההצטמקות הכללית של הפורום בכמות האנשים שכותבים, כמות התגובות וכו'...

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו זוכר את ירון כוכבי והאלמרה או שהגזמתי עם ההיסטוריה?

Sent from my DynaTAC 8000X using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסביבה של הפייסבוק ממש אבל ממש לא נוחה לדיונים וגם רוב ההודעות בעמודי פייסבוק בנושאים הקשורים לרכב הם בדרך כלל בגבול הנסבל עד כדי טמטום.

חלק מהמשתמשים הוותיקים מצאו חיים אחרים ואחרים החליפו יוזר או שנחסמו.

הפורום חיי ובועט.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...