Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה לרביעיית צמיגים 205/45/16, סיאט איביזה 2008

Liran3331
שימו לב! השרשור הזה בן 2094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, זקוק להמלצה לצמיגים במידה 205/45/16 לאיביזה 2008. אשמח גם לקבל המלצה למישהו שיתקין לי אותם + כיוון פרונט בקריות/חיפה

שיקול מרכזי: אמינות, אחיזה ומחיר סביר.

עריכה אחרונה על ידי Liran3331
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד לא הגדרת מחיר קשה לעזור לך, המומלץ ביותר לטעמי זה גודייר אפיגריפ פרפורמנס. יש את הספורטיביים יותר, אבל זו בחירה שלך, גם עולים יותר.

עריכה אחרונה על ידי imprezadude
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Falken ze914

Hankook k107

אם אתה רוצה משהו ברמת אחיזה יותר גבוהה, יש את:

Goodyear f1 asymmetric 2

Michelin pilot sport 3

Continental sport contact 2

https://tires.yad2.co.il/compare?diameter=6&aspectRatio=11&width=18&area=5

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה זבל? שום צמיג ממה שהציעו לך לא מיועד לנהיגת מרוצים. כל אחד מהצמיגים שהציעו לך יכול להתאים בתקציב סביר ולשמור עליך בדרכים. יש שם יקרים יותר ויש פחות. אל תקנה 4 ב-600.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה זבל? שום צמיג ממה שהציעו לך לא מיועד לנהיגת מרוצים. כל אחד מהצמיגים שהציעו לך יכול להתאים בתקציב סביר ולשמור עליך בדרכים. יש שם יקרים יותר ויש פחות. אל תקנה 4 ב-600.

כרגע יש לי צמיגים של BLACKLION שילמתי עליהם 1520 ש"ח לרביעייה. איתם כבר 4 שנים. למה נראה לך שאקנה 4 ב-600?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מותג להתגאות בו יותר מדי.

וזה ששילמת עליו סכום גבוה אומר לי שמכרו לך צמיגים ביוקר.

אבל אולי לא - ב 4 שנים האחרונות מחירי הצמיגים ירדו בצורה מורגשת.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם רכב כמו שלך התקנתי FALKEN 914ZE לפני שנה וחצי בערך, עברתי איתם מאז 15,000 קילומטרים - נראים טוב, אוחזים טוב, שקטים...סה"כ מאוד מרוצה מהם.

בזמנו הזמנתי מ TIRECLUB - שירות ומחיר מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם רכב כמו שלך התקנתי FALKEN 914ZE לפני שנה וחצי בערך, עברתי איתם מאז 15,000 קילומטרים - נראים טוב, אוחזים טוב, שקטים...סה"כ מאוד מרוצה מהם.

בזמנו הזמנתי מ TIRECLUB - שירות ומחיר מעולה.

כמה יצא לך, 1500 כולל התקנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון טעות עכשיו אני נזכר שבעצם לא היה להם את ה FALKEN באותו זמן במלאי והייתי חייב להחליף צמיגים אז הלכתי על ה PROXES-CF2 לכן כל מה שכתבתי נוגע אליהם ולא ל FALKEN.

את ה FALKEN התקנתי על מאזדה 2 וסקודה ייטי וגם שם אני חווה את אותן תחושות והצמיגים עברו כברת דרך וכל זמן שאתה מחפש צמיג לנסיעה יום יומית רגילה - הוא בהחלט יתן לך את המענה שאתה מחפש במחיר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון טעות עכשיו אני נזכר שבעצם לא היה להם את ה FALKEN באותו זמן במלאי והייתי חייב להחליף צמיגים אז הלכתי על ה PROXES-CF2 לכן כל מה שכתבתי נוגע אליהם ולא ל FALKEN.

את ה FALKEN התקנתי על מאזדה 2 וסקודה ייטי וגם שם אני חווה את אותן תחושות והצמיגים עברו כברת דרך וכל זמן שאתה מחפש צמיג לנסיעה יום יומית רגילה - הוא בהחלט יתן לך את המענה שאתה מחפש במחיר טוב.

זה אותה מידת צמיגים במאזדה 2 ובסקודה ייטי? הצמיגים האלו רחבים מהנורמה וגם דקים מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...