Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט קטן לרכב, עם המון תמונות.

שימו לב! השרשור הזה בן 1856 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה כמו רדיאטור של משאית - אתה לא נח הא?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גודל רגיל לחלוטין... פה זה לא הונדה סיביק הלו...

את ההונדה סיביק שלי החלפתי תמורת מפתח אימפקט של DEWALT דרייב חצי.. ואקטואטור לווסטגייט 0.8 באר... :roll:

האמת שהרדיאטור הזה בסופו של דבר עלה לי 400 שקל. החלפתי עם מישהו את הג'נטים 17 של מאליבו תמורת הרדיאטור הזה.

והאמת אינ מאוכזב ממנו... ניראה כאילו ייוצר בסין, או שהם קיבלו לעבודה רתך ישראלי ממוצע עם חמישים שנה ניסיון שיודע לדבר בקילומטרים של ריתוך. ולא מעבר לזה...

שלחתי להם מייל.. מענה לא קיבלתי... הוא יעבוד, והכל יהיה בסדר.

אבל עדיין, זה רדיאטור של 400 דולר לא כולל משלוח DHL ומיסים...

האינטרקולר שלהם לעומת זאת ניראה מיליון דולר...

הוזמנו גם תושבות מנוע מפוליאוריטאן.. מסבר שהחרא הזה יקר.. כימעט 500 שקל בלי משלוח O_O את המשלוח צריכים לחשב לי בימי םהקרובים O_O

האמת שאין זמן לנוח, בקרוב יסתיים הפרוייקט שאני עובד בו שיש בו משכורות של הייטק.. ואחזור לפשוטי העם לקבל גרוש וחצי... :( אז זה בדיוק הזמן לקנות עכשיו ארגזים של דברים, כדי להתקין אותם אחרך כך...

עריכה אחרונה על ידי Big_White

אינסטגרם עם הריתוכים שלי :-D

http://instagram.com/newworldofdisorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הקטע הזה עם המנוחה - סתם צחקתי - תעדכן כבר!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוב בגלל שאני עצלן, ועוד לא שמתי את הקולר שמן מנוע ואת הRELOCATION KIT

הצינורות שעל המחליף חום החליטו למות ברגע הכי לא מתאים, בחניה של בית חולים בלינסון, למזלי זה קרה בחניה ולא בנסיעה.

בגלל שהצינורות נמצאים בתחתית הרכב, אז לא רואים אדים עולים למעלה מהמכסה מנוע...

נעזרתי בחבר עם רכב כמו שלי, שבא עם ג'ק ועזר לי לסדר את התקלה הזאת במקום תוך שעה וחצי...

2 הצינורות היחידים שכולם מתעצלים להחליף בגלל הגישה שלהם והצורך לפרק את הפילטר שמן..

WhatsApp Image 2019-01-24 at 6.18.05 PM.jpeg

ועכשיו לחלק המעניין יותר... המנוע שלנו מונע בעזרת רצועות V.. ולצערינו אנחנו מתקשים למצוא רצועות במידות שלנו בארץ במלאי...

אז קודם כל יש תחלופה לפולי מנוע... עם מידה אחרת של רצועות. ולא מיוחדת של וולוו

אבל גם את הפולי האלה לא קל למצוא...

אז התוכנית הבאה... החלפת רצועות האביזרים המיושנות ב SERPENTINE BELT PK5

אז החלטתי לעשות קצת PIMP MY SKILLS IN SOLID WORKS...

WhatsApp Image 2019-01-28 at 8.13.34 PM.jpeg

WhatsApp Image 2019-01-28 at 8.13.34 PM (1).jpeg

גרסה נוספת עם שפתיים בצדדים..

WhatsApp Image 2019-01-28 at 8.47.07 PM.jpeg

אז כרגע מנסים לעסוף את כל הפולים שאנחנו צריכים כדי להעביר את זה לסוליד וורקס, והשלב הבא יהיה להדפיס את כולם, ולהושיב את כולם על המנוע. על מנת לראות איך זה יראה ומה צריך לשנות, לפני שאנחנו מגישים את כל זה לייצור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא עדיף להזמין רצועות מחו"ל? לא היתה לי בעיה למצוא רצועות בארץ (למרות שאני לא יודע אם זה אותו דבר כמו במנוע שלך).

בלי קשר, ללמוד לעשות דברים חדשים זה תמיד טוב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עדיף להזמין רצועות מחו"ל? לא היתה לי בעיה למצוא רצועות בארץ (למרות שאני לא יודע אם זה אותו דבר כמו במנוע שלך).

בלי קשר, ללמוד לעשות דברים חדשים זה תמיד טוב.

השאלה היא איזה רצועות שמת, את הרצועות במיד המקורית או מה שכולם שמים, קטנות יותר? :roll:

כי את המידה המקורית שהיא 11.9X1010 זאת מידה שמתאימה אך ורק לוולואים שלנו 740-940 ו 960 עם רדבלוק.

ובגלל שאף אחד לא מחזיק במלאי את המידה הזאת, כולם שמים או 12ממ או 10ממ ואז הרצועה או נופלת, או מחליקה.:lol: אבל משום מה אף אחד לא מקשר בין זה לבין הרצועה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

טוב. קצת עדכונים.

היום סוף סוף הרכבתי את הפילטר שהינדסתי כמה עמודים אחורה.

הברך סיליקון הוזמנה מסין (כמובן)

התיבת האוויר המקורית ירדה.

במקומה נכנס פילטר חדש לחלוטין של ניסן טראנו דיזל.

הכל יושב כמו שצריך במקומו.

בנוסף לפילטר שעכשיו באמת מסנן. נוסף צליל של פריקה. אבל... אין לי BLOW OFF חיצוני. רק פנימי של הטורבו, אז בעצם שומעים את האפצ'י הפנימי מהיניקה לטורבו עצמו. שזה ממש נחמד:)

1d4ad9ab-3967-440d-aeda-86d603b5d641.jpg

בנוס, הגיע התשלום שלי על ההונדה שלי. שזה אימפקט חצי גדול של DEWALT (כי נמאס לי לפתוח גלגלים עם הידיים! וכי אף פעם לא היה לי כלי חשמלי על סוללות)

וגם הגיע WASTEGATE של 0.8 באר כמובן שהוא BOLT ON!

כמובן שבלי דיסק וקללות הוא לא בדיוק BOLT ON.. אבל בסוף הסתדר. עכשיו גודש 0.8 באר במקום 0.4 המקוריים

WhatsApp Image 2019-02-21 at 6.37.31 PM.jpg

WhatsApp Image 2019-02-21 at 7.18.19 PM.jpg

פלוס גיליתי שהמשאבת הגה כוח שלי נוזלת מאוד, והוזמנה משאבת הגה כוח חשמלית טיפשה תוצרת TRW

ובנוסף לזה מכרתי את הגיר הישן שלי והזמנתי טורבו חדש. TD04 19T של אותה החברה כמו הוויסטגייט (תוצרת אסיה למי ששואל)

אבל לצערי. הטורבו החדש. המזרקים. והמחשב ניהול ימשיכו לעלות אבק על המדף... שנה וחצי שנתיים קרובות יהיו זמנים די חשוכים. אז נמתין עם זה קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעת כדי להעשיר את הידע הכללי שלי , את הטורבו הזמנת מחו"ל ? אם כן, איך מעבירים את זה במידה וזה נעצר ע"י המכס?

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טורבו ברשימת שיחרור מהיר אם זכרוני אינו מטעה אותי

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעת כדי להעשיר את הידע הכללי שלי , את הטורבו הזמנת מחו"ל ? אם כן, איך מעבירים את זה במידה וזה נעצר ע"י המכס?

מה שהבחור למטה אמר... טורבו. סופר צ'ארג'ר נמצאים ברשימת שחרור מהיר של המכס...

את הטורבו הזמנתי מחו''ל. לא אני באופן אישי אלה חבר הזמין לי. ואני מחזיר לו במזומן...

טורבו ברשימת שיחרור מהיר אם זכרוני אינו מטעה אותי

לא מטעה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

קצת חדשות...

הגיע הטורבו במיוחד.. סהכל כולל הכל יצא 4700 שקל...

WhatsApp Image 2019-03-10 at 9.55.24 PM.jpeg

פלוס הרכב החליט שלא טוב לא, והרדיאטור חימום אמ תודה רבה להיתראות באחת העקיפות בכביש 4...

מאחר והמערכת מיזוג שלי הושחטה על ידי המתקינים הישראלים. והסיבה היחידה שלא הוצאתי אותה וזרקתי אותה לפח זה החימום.

כל היחידת מיזוג והחימום הולכת להיזרק לזבל בכמה השבועות הקרובים, יש לי רדיאטור חימום חדש בקופסה שקיבלתי מתנה מחבר. אבל מכיבן שבשביל להחליף אותו צריך לפרק חצי אוטו ולהוציא את הדשבורד.

החלטתי שבמילא המזגן לא עובד. אז זה בדיוק הזמן לעשות WEIGHT REDUCTION BRO ולהיפרד מכל המערכת מיזוג ששוקלת באיזור ה 40 קילו כולל הכל.

ככה שזה יהיה יותר RACE CAR מתמיד...

WhatsApp Image 2019-03-12 at 6.41.12 AM.jpeg

כמו כן. גם המשאבת ההגה כוח החשמלית הגיע:) בנתיים אין תמונות כי לא אני קיבלתי אותה משליח... אבל בסופש יהיו תמונות.

האמת שבסופש יהיהו המון תמונות! מאחר ויהיה טיפול גדול מאוד ויסודי.

אגב. כרגע מתבצעים נסיונות להכניס לוולוו גיר 6 הילוכים של BMW... מקווה שיהיה מעניין מאוד. גירים של טויוטה מתחילים להיתעייף.. וכבר לא שווים השקעה..:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה התפוצץ במכה או שנזל גם לפני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה התפוצץ במכה או שנזל גם לפני?

זה נזל טיפה לפינ כן. ממש טיפה. היה רק טיפה ריח באוטו, ושכבה קצת שומנית על החלונות. אבל לא משהו קריטי.

ואז הוא התפוצץ לגמרי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה הרכיב היחיד אצלי ברכב שאני אוכל בגללו סרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1856 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...