Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לטיפול+החלפת צמיגים+טסט שנה חמישית, מיצובישי ספייס סטאר 2013

shimronfio
שימו לב! השרשור הזה בן 2068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני נוהג במיצובישי ספייס סטאר 2013, כרגע קרוב לשנה החמישית, יש לי כמה שאלות שאשמח לשמוע מה כדאי לעשות בעניינם, הרכב עם 45k וטרם החלפתי צמיגים, הטסט הוא עד ספטמבר, מהמוסך קיבלתי הצעת מחיר לטיפול החמישי.

1. האם כדאי לי לגשת לטסט בימים הקרובים למרות שהרכב טרם עבר טיפול תקופתי?

2. במהלך הניסעות לאחרונה אני מרגיש כאילו הנסיעה מאוד נוקשה, מרגיש כאילו לרוב אני נוסע על שטח עפר ולא על כביש רגיל, בנוסף בהמלך בלימה ממהירות גבוהה ההגה קצת רועד לי, האם עליי לסדר את הפרונט, ולהחליף צמיגים?

מבירור קצר באינטרנט מצאתי כמה סוגי צמיגים סינים ואחרים המחירים נעים בין 150 לזול ל-250 לצמיג לא סיני.

האם כדאי לבצע קודם טסט ושהם יבדקו את הצמיגים ורק לאחר מכן להחליט אם להחליף?

3. האם כדאי לי לבצע טיפול תקופתי במוסך מורשה או מוסך אחר? אשמח לקבל ממכם המלצות לטיפול הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין הטיפול לטסט.

צמיגים בני 5 הם בטוח פגומים - תחליף.

בנוסף אל תשים צמיגים סינים או עלומי שם - אלה החיים שלך והבטיחות שלך בכבביש. שים עוד כמה גרושים בבקשה, גם למענך וגם למען שאר משתמשי הדרך.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי עדיין ממהר לפסוק שבגלל גיל הצמיג הוא נחוץ החלפה אלא לבדוק בצורה מקצועית ויזואלית את הצמיגים.

אין שום קשר בין רעידות שאתה לוחץ על ברקס לבין הצמיגים והבעיה אצלך היא בצלחות מעוותות. תרים טלפון לחנויות חלפים וקח הצעת מחיר על צלחות ורפידות מחברות איכותיות וכך תחסוך עלויות תיווך של המוסך שיתקין.

לגבי הנסיעה הנוקשה..יכול לנבוע בהחלט ממצב הצמיגים ושוב..לבדוק אותם הייטב.

מה שתמצא שנחוץ לעשות לפני הטסט כדי לעבור חלק תעשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לכם מושג אם במוסך יבדקו לי אותי בחינם ובאמת יהיו אמינים איתי ולא ינסו למכור לי צמיג?

לגבי הטסט אם אכשל, אני חייב לעבור אותו תוך שבועיים? או שאני יכול אפילו למשוך כי יש לי טסט עד ספטמבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון מוסך שמכבד עצמו יבצע לך בדיקה ללא תשלום...זה עניין של מיספר דקות בודדות. מה גם שאם מצא ליקוי כלשהו תיקח ממנו הצעת מחיר ותחזור לעדכן טרם הטיפול. מהיכן אתה שנוכל להכווין אותך לבעל ידע בתחום באיזורך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הצמיגים נראים לא מאוד שחוקים לכן אתה יכול להחליף לדגם זול אך סביר כגון דביצה או סאווה.

צמיג יותר טוב כמובן יהיה הגודייר אפיגריפ קומפקט.

אם אני קורא נכון המידה היא 165x65R14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אשמח לקבל ממכם המלצות לפנצריות אמינות ולא יקרות, אני אחליף את כל ארבעת הצמיגים, האם אני יכול לדרוש תיקון פרונט בחינם? אם לא כמה אמור לעלות לי בנוסף כיוון הפרונט? ואשמח גם להמלצה לאיזה צמיג להחליף, כרגע אני שוקל לקנות בול כמו שהיה לי של dunlop, אבל אם יש יותר טוב אשמח לשמוע את דעתכם...

https://tires.yad2.co.il/carmodels?manufactor=37&model=6885&year=2013&subModel=26667&area=2&type=1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי קונה מגלגלי המגן בית דגן את continental eco contact3 או את michelin energy.

הם מפרסמים את שני הדגמים במחיר הכי נמוך + בדיקת פרונט.

כיוון פרונט צריך לעשות במכון הפרונטים וזה עולה 250-350₪.

יש בחולון פרונט ארביב, שהוא לא יקר וגם מכון המעבדה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלפת 4 צמיגים מבצעים איזון גלגלים (איזון לכל גלגל).

לא בטוח תצטרך כיוון פרונט, תצא לכביש מהיר אחרי החלפת הצמיגים ותבדוק.

צמיגייה ממולצת בפ"ת היא צמיגי המושבה.

לכל הצדקנים שלא מכירים מקרוב וממשיכים לשכנע אנשים שאין תקלות .

בסוף מאחוריי הייעוץ יש בן אדם שיפגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...