Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"עוקץ" השכרת רכב יורופקאר בפרנקפורט

שומפלבי
שימו לב! השרשור הזה בן 2054 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השכרתי רכב בשדה תעופה בפרנקפורט סוכנות יורופקאר דרך אופרן בישראל.

קראתי כבר באינטרנט שהם ממש מחפשים אותך כשאתה מחזיר את הרכב כדי לחייב אותך עוד כסף. אז החזרתי את הרכב נקי מאוד. מתודלק עד הסוף(תדלקתי בשדה התעופה) שום נזק . יש צילומים לרכב כשקיבלתי ושהחזרתי. כשמסרתי אותו בשדה התעופה נכנסתי בחנייה של יורופקאר בא בחור עשה איתי סיבוב מסביב לרכב בדק ניקיון בדק שטנק דלק מלא הראיתי לו קבלה שתידלקתי 5 דקות לפני. מילא איזה דו"ח שם יש תמונת רכב מכל הצדדים וסימן 8/8 שהכל בסדר. ביקשתי משהו כתוב שהכל בסדר והוא אמר לי שאין שום בעיה שהכל טוב ושאני אלך לטיסה שלי. הספקתי לצלם בחטף את הדו"ח ששם בתוך הרכב והלכנו לעשות צ'ק אין. טסנו לישראל מגיע לבית המחשבות על יורופקאר לא נותנות לי מנוח אני נכנס לאפליקציה לבטל את כרטיס האשראי כאילו הלך לאיבוד ואז אני רואה שהם כבר הספיקו לחייב את החשבון שלי ב166 דולר . על מה. למה. אין הסברים אין מייל מהם כלום. יש להם פרטי אשראי אז בוא נחגוג. כרטיס אשראי בוטל. נשלחה הכחשת עסקה לויזה. נשלח מייל אליהם. מה עוד אפשר לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתחיל בשאלה: מתי היה החיוב? יתכן שמדובר בחיוב תמורת הרחבות ביטוח או איזה שירות אחר שרכשת, ואז הכל תקין. לפעמים התגובה הרפלקטיבית שלנו היא לשלול את העסקה, אבל בבחינה נוספת מתברר כי הי לגיטימית לגמרי.

השלב הבא הוא פניה במייל לחברה לקבלת הסברים.

אם לא תהיה תגובה - פניה בדואר רשום.

חוץ מזה - מחר בבוקר טלפון לאופרן. למשלך העסקה מולם, הם לפחות ינחו אותך, יתכן שאם תזקק להתנהלות משפטית יהיה עדיף מולם כחברה ישראלית (אם כי אני מסופק אם יהיה טעם להלחם על 700 ש"ח, הזמן שתבזבז שווה יותר).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל שולם מראש בארץ לחברת אופרן כולל הרחבות ביטוחים. בגרמניה הייתי צריך לתת להם ויזה ערבון למקרה נזק.לא רכשתי מהם דבר . החיוב היה באותו היום שהחזרתי את הרכב. החזרתי את הרכב בשעה 14:00 בשעה 00:30 כשנחתנו בארץ כבר הופיע החיוב. שימוש קצר בגוגל מראה שזה משהו שחוזר על עצמו. אומרים לך שהכל בסדר ואז מכישים אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד לא מתאים לגרמנים לעקוץ - למרות שסיקסט חייבו אותי פעם באיזה 30 אירו לא מוסברים, כנראה בגלל איזה רבע קו במיכל הדלק. מצד שני שרטתי את המכונית (באיזה סלאלום צר בחניון, אחרי 36 שעות ללא שינה, חלקן באשמת החברה שלקח לה 6 שעות לתת לי רכב תקין במינכן), וכנראה שלא על כך חייבו אותי (היה לי ביטוח השתתפות עצמית מלא), שכן הנזק כנראה ברמה של מאות אירו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופרן עובדים עם ביטול השתתפות עצמית שלהם. בטוח שלא עשית כפל ביטוח? או שלא חתמת על מיכל דלק . הם עושים תרגילים כאלה שכאילו מחיר הליטר זול אצלם אבל בסוף מחייבים על טנק מלא לא משנה כמה דלק היה לך ההחזרה. ואולי יש גם קנס מהירות או עבירת תנועה בתקופת ההשכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופרן עובדים עם ביטול השתתפות עצמית שלהם. בטוח שלא עשית כפל ביטוח? או שלא חתמת על מיכל דלק . הם עושים תרגילים כאלה שכאילו מחיר הליטר זול אצלם אבל בסוף מחייבים על טנק מלא לא משנה כמה דלק היה לך ההחזרה. ואולי יש גם קנס מהירות או עבירת תנועה בתקופת ההשכרה.

היה לי כל הביטוחים הנדרשים. לא היה כפל ביטוח. בסך הכל עברו 10 שעות בין החזרת הרכב לחיוב. צילומים של הרכב יש. קבלה על הדלק יש . תמונות של לוח השעונים במסירת הרכב יש.

נסיעה בין תחנת הדלק לעמדת המסירה היא 1.2 ק"מ. אישור בע"פ שהכל תקין וצילום דו"ח בודק יש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מוזר לי, משתמש חדש, ההודעה הראשונה היא סגירת חשבון עם יורורופקאר ותוך כדי קריאתה מסתבר שהאיש ידע שמדובר בחברה "עוקצת" עוד לפני ששכר את הרכב, צילם ותיעד את הרכב והמסמכים יותר מאשר סוכני המוסד את התיקים האירניים, עוד לא נחת בארץ וכבר היו לו מחשבות על ביטול כרטיס האשראי (???) בתואנה שקרית כאילו הכרטיס אבד.. אצלנו בכפר היו מרימים גבה ועוברים הלאה :shock:

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מוזר לי, משתמש חדש, ההודעה הראשונה היא סגירת חשבון עם יורורופקאר ותוך כדי קריאתה מסתבר שהאיש ידע שמדובר בחברה "עוקצת" עוד לפני ששכר את הרכב, צילם ותיעד את הרכב והמסמכים יותר מאשר סוכני המוסד את התיקים האירניים, עוד לא נחת בארץ וכבר היו לו מחשבות על ביטול כרטיס האשראי (???) בתואנה שקרית כאילו הכרטיס אבד.. אצלנו בכפר היו מרימים גבה ועוברים הלאה :shock:

ובכן אדון חוש חש הבלש . הטיול לגרמניה עם הילדים תוכנן ושולם חצי שנה מראש. היה לי מספיק זמן לקרוא ולהבין מה קורה. אתה מוזמן לגלוש בפורומים ישראלים של היער השחור ולהיווכח שכתוב שם בכל הפורומים שצריך לתעד הכל עם חברות השכרת הרכב(במקרה שלי יורופקאר) ומה לתעד בגלל דברים כאלו. את הקטע לבטל כרטיס אשראי למדתי כאן בפורום מאחד שפרסם שעשה ככה. אתה מוזמן לבדוק בגוגל שיפנה אותך ללינק. אם אמצא אעלה אותו לכאן. את חברת ההשכרה לא יכולתי לשנות זה היה ככה בחבילה וזה גם לא היה משנה יש גם תלונות דומות על sixt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני טס ליער השחור עוד שבועיים ויש לי הזמנה של רכב מיורופקאר :/

מצד שני, כבר לא פעם ולא פעמיים במשך השנים קיבלתי חיובים מוזרים מחו״ל, לפעמים על רכב ולפעמים על מלון. הפתרון היה להגיש ערעור לחברת האשראי, תוך פירוט השתלשלות העניינים, והמתנה לטיפול שלהם. בכל המקרים הזכורים לי קיבלתי זיכוי מלא של הסכום שחויוב לא בצדק! זה יכול לקחת לא מעט זמן, אבל הסבלנות משתלמת. בשום מקרה לא ביטלתי כרטיס אשראי, נראה לי חסר טעם כי אתה לא מתכחש לעובדה ששכרת מהם רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתכחש לעובדה ששכרתי מהם רכב. עשיתי את כל הביטוחים שצריך. בא בנאדם עשה איתי סיבוב מסביב לרכב. יש נזק קרה משהו תגיד, יש ביטוח יש הכל, כלום לא יוצא לי מהכיס. אבל להגיד לי שהכל בסדר שאני אהיה רגוע ושאגש לטיסה שלי ואז לגלות שחייבו אותך, מה הקטע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2054 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...