Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ: Lexus NX 300h vs. volvo XC60

GTGT
שימו לב! השרשור הזה בן 2066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי יש את הלקסוס אבל חייב להגיד שהXC60 זה הרכב הטוב בקטגוריה כך שללקסוס אין הרבה סיכוי נגדה.

היתרונות של הלקסוס הן אמינות, עיצוב חיצוני,שמירת ערך ומחיר מאוד אטרקטיבי.

היתרונות של הוולוו: תא נוסעים יפיפה, מנועים וגרסת פלאגין, מרווח, איכות נסיעה.

עריכה אחרונה על ידי niv

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האמינות: הוולוו לא אמינה או שהלקסוס ממש כן?

ולגבי הערך, הבנתי שמאוד קשה למכור וולוו יד2. זה נכון? לקסוס יותר קל למכור?

לגבי הוולוו מבחינת אמינות שמעתי דברים לא טובים אבל אין לי ניסיון אישי אותו דבר לגבי מכירה עתידית.

לגבי הלקסוס לי יש אותה 3 וחצי שנים ו0 תקלות, לגבי שוק של הNX הוא פשוט מטורף.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את הלקסוס אבל חייב להגיד שהXC60 זה הרכב הטוב בקטגוריה כך שללקסוס אין הרבה סיכוי נגדה.

היתרונות של הלקסוס הן אמינות, עיצוב חיצוני,שמירת ערך ומחיר מאוד אטרקטיבי.

היתרונות של הוולוו: תא נוסעים יפיפה, מנועים וגרסת פלאגין, מרווח, איכות נסיעה.

מדהים. שום חסרונות...

אגב, אני גם חשבתי שהוולוו כנראה הטובה בקטגוריה, עד שנהגתי בה (וגם בX3 החדשה..)

לפותח השרשור. מה אתה מחפש ברכב לפי סדר עדיפויות? ועל איזה דגם של הוולוו אתה מדבר?

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בדיוק בדילמה שלך, כרכב הוולו טוב יותר בכל פרמטר מהלקסוס, הלקסוס אולי יפה יותר, אבל יופי זה בעיני המתבונן. זה ישמע מצחיק אבל בסוף קניתי את.הלקסוס בגלל האמינות, השקט הנפשי והמכירה העתידית, מודה שעשיתי רכישה יותר מושכלת מאשר רגשית, אבל שוב אם הייתי נמצא בשלב אחר בחיים ללא ספק הייתי לוקח את.הוולו.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בדיוק בדילמה שלך, כרכב הוולו טוב יותר בכל פרמטר מהלקסוס, הלקסוס אולי יפה יותר, אבל יופי זה בעיני המתבונן. זה ישמע מצחיק אבל בסוף קניתי את.הלקסוס בגלל האמינות, השקט הנפשי והמכירה העתידית, מודה שעשיתי רכישה יותר מושכלת מאשר רגשית, אבל שוב אם הייתי נמצא בשלב אחר בחיים ללא ספק הייתי לוקח את.הוולו.

אני בדיוק בשלב הזה גם, רוצה להחליף את הלקסוס ברכב חדש ויש לי קרב בראש בין הרגש והלב לבין השכל, מעניין מי ינצח בסוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים. שום חסרונות...

לפותח השרשור. מה אתה מחפש ברכב לפי סדר עדיפויות? ועל איזה דגם של הוולוו אתה מדבר?

יש ביקורות מעולות על הX3 החדשה, מבחינתי היא לא ראויה לקנייה כל עוד יש לה את המסך של ה6.5 אינצ כמולטימדיה (מקווה שהיבואן יתעשט ויחליף את המסך), שמוציאים כאלה סכומים על רכב זה פשוט מעליב.

דרך אגב בכל המבחנים בעולם שאני ראיתי הוולוו מנצחת את הBMW.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים. שום חסרונות...

אתה מדבר על הלקסוס ב"מדהים. שום חסרונות" ?

אני מחפש אמינות, נוחות (גם ישיבה וגם נסיעה), שירות וטיפולים, מראה, שמירת ערך, תצרוכת דלק

אני מוריד בטיחות כי נראה לי שכל הרכבים בקטגוריה ברמה הגבוהה ביותר

ואני מדבר על ה xc60 t5 momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין שהרבה חושבים שהוולוו יותר טוב אבל לקחו את הלקסוס :shock:

אני היום לוקח את הוולוו למבחן, את הלקסוס לקחתי כבר שבוע שעבר

לוולוו יש עוד פלוס מבחינתי שהספסל האחורי ממש ממש רחב ומאפשר לשבת בין 2 כסאות ילדים (לפחות ככה זה נראה אבל היום אדע בוודאות).

לגבי מולטימדיה, בוולוו יש android auto מובנה שזה נחמד. מה אתם עושים בלקסוס? יש דרך להריץ שם וויז או android auto או משהו מעניין אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה אני הבנתי שאתה מתכוון ל t8 אם אתה הולך לכיון ה t5 אני כבר לא בטוח שהוולוו עדיפה, במחיר שלה אתה יכול לרכוש את הלקסוס f sport שחזקה ממנה ומאובזרת יותר, פה ההתלבטות היא כבר קשה יותר ואני חושב שהלקסוס עדיפה.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה הNX מול הממומנטום אז הוולוו מאבדת גם את היתרון בביצועים, באיבזור ובאביזרי בטיחות אקטיבית כך שהנטייה עכשיו היא חד משמעית ללקסוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעובד בוולוו אני מכיר את ה-xc60 טוב יותר מהלקסוס, אז נכנסתי לאתר ולמפרט של ה-nx.

הביצועים של הוולוו, לפחות על הנייר יותר טובים.

ב-xc60 יש מספיק מערכות בטיחות אקטיביות (בלימה אוטונומית/ בקרת סטייה מנתיב/ זיהוי הולכי רגל וכו׳) והיא מחזיקה בציון הכי גבוה אי פעם במבחני ריסוק של ה-euro ncap.

לגביי האבזור- יש דברים שבלקסוס יש (בקרת שיוט אדפטיבית לדוגמא) ובוולוו xc60 מומנטום אין (במומנטום פלוס יש הרבה יותר אבזור מהלקסוס) ולהיפך (לא ראיתי במפרט שיש צימוד לאפל קארפליי/ אנדרואיד אוטו בלקסוס.

ההשוואה היא מול רמת הגימור הגבוהה של הלקסוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צימוד לאפל קאר פליי ולאנדרואיד אוטו בלקסוס ובטויוטה , עקב חשש של טויוטה מהפרת הפרטיות של לקוחותיה.

עם זאת, טויוטה לאחרונה אישרה את אפל קארפליי והחל משנה הבאה היא תתחיל להציע את האופציה במכוניותיה,

כאשר האבאלון הבאה תהיה הראשונה לקבל אותו.

בנוגע לבקרת שיוט האדפטיבית, אם זו כמו בIS אז היא עובדת רק מ40 קמ"ש ומעלה, כלומר אין מצב פקקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...