Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שריטה ברכב מושכר בחול

שימו לב! השרשור הזה בן 2099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב, אני כרגע משכיר רכב אדום בפולין ומישהו שרט אותי מאחורה.

אני מצרף תמונה האם לדעתכם זה משהו שאני אוכל להעלים לפני שאני מחזיר את האוטו?

IMG_20180727_194123.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהתמונות זה לא נראה משהו ששמים עליו לב בהשכרת רכב.

נראה שפוליש יכול לטשטש את השריטה.

מה בעצם השאלה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת ישראלי להגיד את זה בקול רם אבל שמן כגון wd-40 מעלים שריטות באורך פלא עד השטיפה הבאה.

אם אתה שופך מים על השריטה והיא "נעלמת" עד שהמים מתייבשים תוכל לעשות את אותו הטריק עם שמן. או פוליש, למרות שאני לא יודע אם יש לך גישה שם לחנויות שבהן תוכל לרכוש חומר ולנסות.

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחברה שאני עובד בה להשכרת רכב הייתי מסמן דבר כזה בלי לחשוב פעמיים במיוחד כשהרכב חדש, כשהרכב ישן הן שנה שנתיים עוד אפשר להעלים עין אבל מרכב חדש ממש לא והלקוח היה מחוייב ב100-200 שח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת ראיתי שמאוד נפוץ אצלם למכור חומרי ניקוי בכל מיני תחנות דלק אפילו ראיתי באחת טוש שרשום עליו להסרת שריטות, לא קניתי כי ממש מיהרנו וראיתי מאחורה שמצוין שצריך להשתמש בחומר מסוים לפני.

בקשר לקנס הייתי בטוח שזה הרבה יותר מ100-200 אם זה כל הסכום אין לי בעיה לספוג אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברות ההשכרה בהחלט מחייבות על שריטות כאלה ואף פחות מזה. על שריטה באורך 2 סמ חוייבתי ב 357€ ב europecar

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי באיזה רכב מדובר. שריטה כזו מבחינת חברת ההשכרה יכולה להיות ירידת ערך של אלפי אירו, או ללא ירידת ערך בכלל.

החזרתי רכבים שבדקו אותם מעל 15 דקות, והחזרתי רכבים שבדקו אותם במבט חטוף.

אולי כדאי שתציין את סוג הרכב / שנתון / מצבו מלבד השריטה הזו ותקבל תשובות עניניות.

לדעתי אתה השוכר של הרכב ולא משכיר אותו.

אם אתה המשכיר ממי אתה מתכוון להסתיר את השריטה?

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, הסיפורים שאתם מספרים פה ממש מפחידים.

אם אני עושה ביטוח 'ביטל השתתפות עצמית' של passportcard זה תופס על שריטות כאלה?

נראה לי הזוי לחייב על דבר כזה, רואים שזה לא משהו שהנהג ביצע, כל חנייה בסופר יכולה לגרום לשריטה כזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברות ההשכרה בהחלט מחייבות על שריטות כאלה ואף פחות מזה. על שריטה באורך 2 סמ חוייבתי ב 357€ ב europecar

זה לא חוקי ואתה יכול לתבוע אותם. האיחוד האירופי מונע קנסות על שריטות שקטנות מ 5 ס"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הוא רנו קליאו סטיישן שנת 2018, ללא שריטות או מכות כלל הוא עבר 11 אלף קילומטר.

וכן אני השוכר סליחה על הבלבול תמיד היה לי בעיה להבין מי משכיר ומי שוכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא חוקי ואתה יכול לתבוע אותם. האיחוד האירופי מונע קנסות על שריטות שקטנות מ 5 ס"מ.

בגלל זה ההשכרות שלי מתחלקות או לחברות יקרות עם שירות איכותי [אוויס, סיקסט] או לחברות מקומיות זולות מאוד שאז אני מודע לזה שהמחיר יתקזז בהמשך. יורופקר הם גם יקרים וגם נוראיים מבחינת שירות [לפי הרשת]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...