Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניקוי שסתומי יניקה במנועי הזרקה ישירה GDI

diveman
שימו לב! השרשור הזה בן 2083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

בבעלותי רכב יונדאי I40 עם מנוע NU2000 GDI.

אני מועניין לבצע ניקוי 'תחזוקה' של שסתומי היניקה במנוע,היות וזה מנוע הזרקה ישירה בו שסתומי היניקה לא מקבלים 'שטיפה' עם תערובת של אויר ודלק כמו במנוע עם הזרקה לא ישירה.

ברשת לא מצאתי הסבר איך לבצע ניקוי שסתומי יניקה במנועים של יונדאי (מצאתי ניקוי שסתומי יניקה+בוכנות ורינגים במנועי מיצובישי GDI ).:?

אשמח לקבל הכוונה לאופן ביצוע הניקוי או מוסך שמתמצא בביצוע עבודה מסוג זה.

אודה מראש על התשובות.:beerchug:

Subaru Legacy 2006,1994cm^3,AWD,L.P.G Lovato

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין תחזוקה מונעת , כאשר תרגיש ויברציות וסחיבה לקויה רוב הסיכויים שישנה בוצה בשסתומי היניקה. הבעיה שהחומר מתקשה מאד וקשה אפילו לגרד אותו, לכן יש צורך בפירוק סעפת יניקה וניקוי בעזרת הזרקת גרגירים ושאיבה החומר עד לקבלת נקיון מלא.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין תחזוקה מונעת , כאשר תרגיש ויברציות וסחיבה לקויה רוב הסיכויים שישנה בוצה בשסתומי היניקה. הבעיה שהחומר מתקשה מאד וקשה אפילו לגרד אותו, לכן יש צורך בפירוק סעפת יניקה וניקוי בעזרת הזרקת גרגירים ושאיבה החומר עד לקבלת נקיון מלא.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ניקוי הידרוג'ן לפי אתר החברה זה ניקוי יסודי של כלל מערכת השימון כולל כל המעברי שמן. זה לא מנקה שסתומי יניקה.

אפשר לקבל הכוונה למוסך שמתמקצע בניקוי עם חול כפי שציינת?

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk

Subaru Legacy 2006,1994cm^3,AWD,L.P.G Lovato

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מורשה פיזו סיטרואן ובמוו עם נסיון רב בתקלות מסוג הנל עקב שימוש בהזרקה ישירה.אני מאמין שעכשיו גם היצרן יונדאי הנכבד ידרש לפתרון הנל. למורשיpsa סופקו ערכות שמתחברות למיכלי גרגירים שמותזים בלחץ אל שסתומי היניקה ומנקות אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקוי הידרוג'ן לפי אתר החברה זה ניקוי יסודי של כלל מערכת השימון כולל כל המעברי שמן. זה לא מנקה שסתומי יניקה.

אפשר לקבל הכוונה למוסך שמתמקצע בניקוי עם חול כפי שציינת?

אתה מערבב בין ניקוי פיח במעברי אויר,טורבו,תא שריפה על ידי גז הידוגן,לניקוי מנוע פנימי,שתי טכניקות שונות שעובדות אחרת לגמרי למטרות שונות לחלוטין.

מעבר לכך כל המנועי הזרקה ישירה של כל היצרנים צריכים אחת ל40-60 אלף ק"מ לעשות ניקוי בשביל לתפקד כנדרש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המנועי הזרקה ישירה של כל היצרנים צריכים אחת ל40-60 אלף ק"מ לעשות ניקוי בשביל לתפקד כנדרש.

מאיפה הבאת את זה?

אין שום צורך לבצע ניקוי אם אין בעיה וברב המנועים, אם מקפידים על מסנן אויר איכותי, דלק תקני ושמן לפי מפרט היצרן, לא אמורה להיות בעיה.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מערבב בין ניקוי פיח במעברי אויר,טורבו,תא שריפה על ידי גז הידוגן,לניקוי מנוע פנימי,שתי טכניקות שונות שעובדות אחרת לגמרי למטרות שונות לחלוטין.

מעבר לכך כל המנועי הזרקה ישירה של כל היצרנים צריכים אחת ל40-60 אלף ק"מ לעשות ניקוי בשביל לתפקד כנדרש.

תוכל לצרף מסמכים או הנחיית יצרנים? נשמח להשכיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

יצא לי לראות ב יוטיוב, בחור חביב שמבצע ניקוי לשסתומים (מנוע אקובוסט 2.0).

הבחור פירק את סעפת היניקה לגמרי, השפריץ חומר (כמדומני, נוזל ניקוי קרבורטורים), נתן לנוזל לעבוד, ולאחר מכן השתמש בלחץ אוויר בכדי להעיף את הלכלוך.

חיבר בחזרה את הסעפת ושלום על ישראל.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שיטה לניקוי:

הזמנתי את החומר, אעדכן לאחר ביצוע.

בס"ד

יש לך בעיה?

איך תדע אם החומר השפיע?, יש לי גם מנוע עם עיקרון פעולה הנ"ל

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שיטה לניקוי:

הזמנתי את החומר, אעדכן לאחר ביצוע.

תגיד, ראית תמונות של לפניי ואחריי?

כל הסרטונים האלו של עשה זאת בעצמך הם נחמדים, איפה תמונות הלפניי ואחריי? יש הוכחה מסויימת? זאת אומרת כל היוטוברים האלו שטורחים אבל לא טורחים לקנות קיט של 50$ מצלמת בורוסקופ זה טיפשי לגמריי.

על סמך מה הוא ממליץ? הוא יודע בדיוק מה זה עושה למנוע? איך זה ניקה? אולי עשה את זה גרוע יותר?

זאת אומרת, כל עוד אין תמונות של לפניי ואחריי ובדיקות קצת יותר מתקדמות עם מכשור כזה ואחר - זה בדיוק כמו שכל מוצר אחר יטען משהו אחר.

כך או כך, הנסיון ועשרות סרטונים אחרים מראים את אותו הדבר על כל מנקי ה "בוכנות" והסרת הפיח מהן גם כן.

יש מספיק סרטונים שיש בהם תמונות לפניי ואחריי התהליך ונחש מה? לא הרבה השתנה כולל בדיקות דיינו וצילום והכל, לא חסר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...