Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

3008 דיזל או קארוק דיזל 1.6?

shualy
שימו לב! השרשור הזה בן 2075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתלבט מאוד בין שני הדגמים.....מצד אחד הנדסת האנוש בקארוק מצויינת ומצ'עממת ומצד שני ה3008 עם מומנט גבוה יותר, מעוצבת הרבה יותר מחוייך ועם מספיק חוות דעת חיוביות להבדיל מהקארוק דיזל נטולת החוות דעת....

מעצבן אותי כל ההעלאות מחירים ב3008! רכב שהתחיל חייו ב139 אלף וכבר עבר 150....שונא גרידיות גם כשהיא הגיונית עקב היצע וביקוש.

בברכה,

אורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי האישי ה 3008 היא הבחירה הנכונה אבל זה טעמי בלבד...

מציע לך לבצע נסיעת מבחן ולראות מי מהרכבים מתאים עבורך, אין תחליף לנהיגה ברכב על מנת לקבל החלטה מעין זו.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי האישי ה 3008 היא הבחירה הנכונה אבל זה טעמי בלבד...

מציע לך לבצע נסיעת מבחן ולראות מי מהרכבים מתאים עבורך, אין תחליף לנהיגה ברכב על מנת לקבל החלטה מעין זו.

חשוב לציין שהקארוק תהיה בארץ למבחן רק עוד חודש אם כי בחו"ל משבחים את המנוע.דבר נוסף הוא שאת הקארוק אני קונה בגרסה סטייל ב148 עם מערכת קונקט איט בחינם במסגרת מבצע לשוטרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע ה 1.6 Tdi של פולגסוואגן מעולה.

נהגתי עליו לאחרונה בגרמניה ברכב VW ומאוד נהניתי. קצת חסר מחץ בהאצות ביניים, אבל מזנק מצויין. נהגתי גם בארץ ב 3008 דיזל וגם מאוד נהניתי, וגם כאן חשתי זינוקים מצויינים לעומת קצת חוסר מחץ בהאצות ביניים (לעומת גולף 125 TSI שיש ברשותי היום).

אני בחנתי את ה 3008 דיזל (הבנזין בפיזו משמעותי יקר יותר) מול הקארוק 1.5 TSI והסקודה מצאה יותר חן בעיני בגלל הנמרצות של המנוע הבנזין ועיצוב הפנים הסולידי והמאוד פשוט וברור (ה 3008 מגניבה בעיצוב הפנים, אבל לא התחברתי לזה שגישה למזגן או למשל כיבוי ה start & stop נעשה דרך המסך בדרך לא הכי אינואוטיבית, בטח לא בנהיגה).

מהיכרות, מערכת המולטימדיה כמו שיש בקארוק פשוט מעולה (לא מכיר את התוספת החדשה שמותקנת בארץ ע"י צמפיון). לזכות הפיזו אומר שתיבת ההילוכים שלה רהוטה יותר.

אחרי הרבה לבטים בחרתי בקארוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם בחרתי בקארוק דיזל (אמור לקבל אותו באוקטובר) אבל בליסינג. אם הייתי הולך על רכישה ישירה רוב הסיכויים שלא הייתי נוגע ב dsg.

מבחינת רכב עם כל הכבוד לעוצוב החדשני של ה3008 מעדיף עיצוב יותר סולידי ומה שיותר פקדים פיזיים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני כמוך בליסינג. ברכישה פרטית, לא הייתי חושב על DSG או על אירופאי בכלל, במיוחד לאור הנסיון הלא טוב שחוויתי, למרות שתמיד ניתן לקוות שעכשיו יהיה שיפור....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל רכב אירופאי הוא בעייתי,

לא חסרים רכבים אמינים מאירופה:

כמו פורד פוקוס דור 2

אפילו ה301 שהיא די אמינה

סקודה אוקטביה דור 1, אמינות מצויינת.

והרשימה עוד ארוכה.

לקארוק אכן יש DSG, אך בדגמים האחרונים של היצרן שומעים פחות על תקלות עם הגירים האלה, כנראה ששופרו משמעותית.

ה3008, נראה אחלה ג'יפון, צריך רק לוודא לגבי ירידת ערך שהיא די כואבת בבפיג'ו, וגם עלות טיפולים שהיא די גבוהה לדעתי.

אני לא הייתי מוותר על נסיעת מבחן על 2 הרכבים, למרות שאני נוטה יותר לכיוון ה3008 (טעם אישי בלבד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נושא שמירת הערך של ה3008 החדשה נדונה פה כבר עד אין סוף, ובינתיים נראה שבניגוד לדור הקודם היא שומרת יפה על ערכה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני באותה התלבטות אבל בדמי הבנזין הבכירים ולקנייה.

לאחר מחקר מקיף על המחירונים, נראה שדווקא ה3008 איבד פחות מערכו יחסית למתחרים, אפילו לעומת הטוסון והספורטאז, חקרתי לאחר שנה ולאחר שנתיים.

עדיין לא ניתן לדעת בכמה נקנים בפועל בסופו של דבר, אבל ההיצע ב3008 הרבה יותר נמוך לעומת המתחרים, ויש מצב שזה בא לטובתו.

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני כמוך בליסינג. ברכישה פרטית, לא הייתי חושב על DSG או על אירופאי בכלל, במיוחד לאור הנסיון הלא טוב שחוויתי, למרות שתמיד ניתן לקוות שעכשיו יהיה שיפור....

דווקא עד עכשיו כמעט כל הרכבים שלי היו אירופאים. למעשה משנת 94 יש לי לפחות רנו אחת והן מפגינות אמינות טובה.

הפלואנס 2 ליטר שלי נמכרה תוך שבוע (לראשון והיחיד שהתקשר) ב 18,000 שקל כשהיא בת 7, יד ראונה ובבעלות חברה. בשבע השנים ו 160,000 קילומטר הוחלף חיישן חמצן, משולשים קדמיים, בולמ"ז קדמיים ומפוח מזגן וזה רכב שעבד קשה ונסע לא מעט בדרכים לא דלולות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

לכל המתלבטים,

הדבר הנכון הוא לעשות נסיעת מבחן לפי קבלת החלטה.

תעשו נסיעת מבחן, אם מעורבת בת זוג חשוב מאוד שגם היא תנהג ותתרשם מהרכב ומהעיצוב ותהיה שותפה להחלטה.

לאחר מכן, במידה והרכב מעניין אתכם קבלו הצעת מחיר מסודרת ומותאמת עבורכם.

בלי זה, קשה מאוד לקבל החלטה איזה רכב מתאים לכם יותר ואיזה לא.

אנחנו כאן בשבילכם, לכל מי שירצה לתאם נסיעת מבחן. פשוט תשלחו הודעה פרטית עם שם וטלפון ואנחנו נדאג לכל היתר.

בהצלחה עם כל בחירה,

צוות לובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
אני גם בחרתי בקארוק דיזל (אמור לקבל אותו באוקטובר) אבל בליסינג. אם הייתי הולך על רכישה ישירה רוב הסיכויים שלא הייתי נוגע ב dsg.

מבחינת רכב עם כל הכבוד לעוצוב החדשני של ה3008 מעדיף עיצוב יותר סולידי ומה שיותר פקדים פיזיים.

אפשר לקבל פרטים על העסקה? מאיזו חברה? הגבלת ק"מ? מקדמה? מחיר חודשי? מה קורה בסוף תקופה? וכו'.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...