Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 206 בעיית סחיבה ומנורת מנוע דולקת

matroox
שימו לב! השרשור הזה בן 2034 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

ברשותי פיג'ו 206 מנוע 2000 RFN שנת 2001 התחילו לי פתאום בעיות סחיבה.

לאחר שאני לוחץ יותר על הגז פתאום הרכב מתחיל להגיב טוב ואז שוב מתחיל לגמגם

התקלה שהופיעה במחשב (P0170 fuel trim (bank 1 ו- P0118 engine coolant temperature circuit high input

גם לאחר איפוס ומחיקת התקלות התקלה קיימת,הוחלף סליל הצתה לחדש מקורי לפני חצי שנה ופלגים הוחלפו לפני שבועיים למקורי חדש

האם יש למישהו כיוון מאיפה התקלה יכולה לבוא?

פורד מונדיאו בורח מהטראומה של הפונטו הקסם שבמכוניות!!!

פורד פוקוס מנוע 2.0 אוטו מצויין חלום של אוטו!!!

אני החלטתי פורד זה הרכב שילוו אותי כל החיים!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוזמן כבר חיישן חום מנוע חדש, הרכב מגמגם כשהוא קר לאחר שעמד לא באופן קבוע ,ושהוא מתחמם הוא לא מגמגם אבל כן מורגש חוסר סחיבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הוחלפה יוניט חום מנוע ויוניט של המאווררים,

התקלה הקודמת של הנוזל קירור לא קיימת יותר, אבל התקלה של p0170 fuel trim (bank1) עדיין קיימת, מלווה בגימגומים לסירוגין לאחר עמידה של כמה שעות והנעה מחדש רכב ממש לא סוחב כאילו אין דלק ואז חוזר לעצמו. מה עוד שהרכב מגיע ל105 מעלות עם מזגן בנסיעה בין עירונית ולא יורד מתחת לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם תקלה של מזרק יכולה להקפיץ קוד זה. הבדיקה שאני הייתי מבצע היא ברגע שקיימים גימגומים במצב סרק לנתק כל מזרק בתורו וחהחזיר ולהרגיש איפה אין שינוי בעבודת המנוע. איפה שאין שינוי הצילינדר לא מתפקד כלומר סעיית הזרקה או הצתה באותו צילינדר. מכיוון שפלאגים שהוחלפו לא פתרו את הבעיה סיכוי שמדובר במזרק. לאחר הכיוון הזה הייתי מבצע הצלבה עם מזרק מצילינדר אחר שכן היה בו שינוי בעבודת המנוע במהלך הבדיקה הראשונה ואז רואה אם בגימגומים הבאים התקלה נדדה עם אותו המזרק שהוזז לצילינדר אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שהגמגום אינו קבוע, השאלה אם זה יכול לנבוע ממזרק לא תקין או מבעיית הצתה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2034 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...