Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות - הונדה סיוויק סדאן 2010 או יונדאי I35 2011

mp3istk
שימו לב! השרשור הזה בן 2088 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

איזה רכב עדיף מבין השניים,

הונדה סיוויק סדאן 2010, סביב ה 75 אלף קילומטר, יד 2 שניהם פרטיות .

יונדאי I35 2011, סביב ה 60 אלף קילומטר, יד 2 שניהם פרטיות .

הבעלים של שני הרכבים מתחייבים בבדיקה .

אשמח לשמוע את דעתכם, איזה רכב אתם הייתם לוקחים ? ולמה ?

בנוסף,

אשמח לשמוע מאנשים אשר מכירים את הרכבים שציינתי, איזה דברים אתם מציעים לי לבדוק

לפני הקנייה .

תודה מראש .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בבעלותי סיוויק מהדגם הנ"ל, תפרט יותר מה הדרישות שאוכל להמליץ בהתאם. מה אתה מחפש ברכב? כמה נוסע בשנה ובאיזה סוג דרך לרוב(עירוני /בין עירוני)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על הסיוויק. למרות שהתיכנון שלה מוקדם בכמה שנים מהI35 היא מרגישה לי הרבה יותר איכותית. אני מתכוון למיתלים העדיפים בסיוויק, הדשבורד בI35 מרגיש כמו פלסטיק זול זול של מכונית צעצוע, בתמונות הוא נראה מצויין בפועל ממש נגעלתי ממנו, חוץ מזה שהמנוע בסיוויק חזק יותר והנסיעה שקטה יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בבעלותי סיוויק מהדגם הנ"ל, תפרט יותר מה הדרישות שאוכל להמליץ בהתאם. מה אתה מחפש ברכב? כמה נוסע בשנה ובאיזה סוג דרך לרוב(עירוני /בין עירוני)?

הכי חשוב לי זה איכות הנסיעה (ישיבה / נסיעה לאורך זמן ) אבל אם זאת שלא יבוא על חשבון האמינות, אלה אם ההבדל זניח ואז אני מוכל להתפשר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה נסיעת מבחן בשתיהן - ותחליט מה מתאים לך - לאורך זמן (כנראה) שה-i35 תהיה זולה יותר לאחזקה, האמינות טובה בשני הדגמים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי היונדאי עדיפה.מכונית מודרנית יותר, עם רמת אבזור גבוהה גם כסטנדרט (ביחס לשנתון כמובן).עד כמה שאני זוכר היונדאי נבחנה במבחן הריסוק האמריקאי וקיבלה 5 כוכבים, ההונדה באירופאי וקיבלה 4 בלבד.ההונדה תהיה זריזה יותר, אבל בפער שלרוב האנשים יהיה זניח ביותר.שני הדגמים אמינים מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה.רכב יפה אמין וחזק יותר

יופי זה טעם אישי, מבחינת אמינות היונדאי לא נחשבת בעייתית,

העיקר להציג את היתרונות של ההונדה, ומה עם היתרונות של היונדאי כמו אבזור טוב יותר?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה סיוויק של מודל 08 ES 1800

רכב באמת טוב מרגיש זריז וגם חסכוני מ1600 לדעתי וקצת נוקשה ונמוך למי שאוהב . .

הI35 רכב גדול יותר, מרווח יותר, יהיה שקט יותר, אם יש לך צורך בתא מטען גדול יותר אז היא אכן עדיפה

לגבי אמינות שניהם טובות .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם אני בעלים של יונדאי I20 עם 230000 ק"מ.

אני יכול לומר שבהשואוה ליפאניות שהיו לי, אני חושב שההונדה עדיפה. גם על ה I35.

אגב הייתי בעלים של הונדה כזו בעבר אמנם שנת 2006 אבל מכרתי אותה בצער רב עקב אילוצים.

אוטו מעולה, שקט, חסכוני, ואמין מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2088 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...