Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חנייה בכחול לבן - מותרת , נכון?

שימו לב! השרשור הזה בן 2053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מן המפורסמות היא שמותרת החנייה ליד מדרכה הצבועה בכחול לבן.

נהג מסויים בהרצליה כנראה לא הבין היטב את דקויות ההיתר.

לא נורא, דומני שאם יקבל דו"ח יוכל לעמוד בתשלום.

IMG-20180723-WA0018.jpg

ומסתבר שמגיעים ארצה גם דגמים של מותג דומה אנגלו-גרמני. להתרשמותכם.

IMG-20180723-WA0019.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יכל להיות שיש לו תו נכה.

הסתכלת על השמשה הפנימית של הרכב?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאין נקודות על דוחות חניה, כמו שיש על דוחות תעבורה.

לא הגיוני שיגיע מצב שישללו לאדם את הרישיון בגלל שצבר עשרות דוחות חניה.

שלילה היא לנהג שמסכן חיים

מה שכן יכול להיות אפקטיבי, שיהיו נקודות על חניה אסורה שייצברו בנפרד, וכל סך נקודות שיוגדר מראש יגרום לעבריין המעצבן לשלם יותר על דוחות מכאן והלאה (עד שיצבור תקופה נקיה, כמו בנקודות הקיימות)

דוגמא: נהג שצבר 10 דוחות באדום לבן בפרק זמן של שנה, ישלם מעתה 400 ש"ח במקום 250 ש"ח, או בכלל 150% על כל דוח חניה שיקבל. אחרי שנתיים המחיר יעלה בעוד 150% וכן הלאה...

ככה גם נהגים שכיום הסכומים הקטנים לא מזיזים להם יחשבו פעמיים כשפתאום חניה של 5 דקות תעלה להם סכומים גבוהים מאוד.

אני לא חושב שזה באמת יהיה אי פעם כי 'עקרון השוויון' וכל החארטות הללו תמיד יעצרו את מה שטוב לאזרח, אבל אם זה יהיה אני דורש אחוזים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מן המפורסמות היא שמותרת החנייה ליד מדרכה הצבועה בכחול לבן.

נהג מסויים בהרצליה כנראה לא הבין היטב את דקויות ההיתר.

לא נורא, דומני שאם יקבל דו"ח יוכל לעמוד בתשלום.

[ATTACH=CONFIG]507361[/ATTACH]

ומסתבר שמגיעים ארצה גם דגמים של מותג דומה אנגלו-גרמני. להתרשמותכם.

[ATTACH=CONFIG]507362[/ATTACH]

מי שיש לו כזה אוטו והוא לא חונה על המדרכה ועדיף עשרים סנטים מהשולחן עם המקיאטו הקצר, הוא טיפוס מעורער במקצת ולא הייתי סומך עליו בכלום. אוטו כזה צריך להצביע על בעליו, אחרת הוא פשוט לא מענין. תוסיף לזה את התחושה הבלתי נמנעת של "אני חונה איפה שבא לי, חניה חוקית זה לקטנים האלה שאני לא סופר", בצרוף הידיעה הברורה שלא באמת מישהו ידחוף לו רפורט, אחרי הכל זה לא אלטו והנה הכל מסודר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע. הייתי מחנה שורה של אלטו'אים בכחול לבן בצורה חוקית למשך הלילה, ושיחנק על המדרכה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובאורח פלא, רוב האלטואים לא היו נשארים במקומם בבוקר, וגם הרכב של הגביר לא, מעשה שטן.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...