Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה: רדיו ג'ודי בכפר-קאסם, שכפול מפתחות לרכב.

איציק נ.
שימו לב! השרשור הזה בן 2072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שהייתי אצל זה:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?657506-%D7%97%D7%95-quot-%D7%93-%D7%91%D7%A0%D7%95%D7%92%D7%A2-%D7%9C%D7%A9%D7%9B%D7%A4%D7%95%D7%9C-%D7%9E%D7%A4%D7%AA%D7%97%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%91%D7%A8%D7%A9%D7%9C-quot-%D7%A6-quot-%D7%90%D7%99%D7%A9-%D7%9E%D7%A4%D7%AA%D7%97-quot&p=5691844#post5691844

חיפשתי מישהו קרוב לבית והגעתי לרדיו ג'ודי בהמלצה של משכפל מפתחות אחר (גם כן מכפר קאסם) שלא היה לו ציוד מתאים.

ללא ספק הוא (רדיו ג'ודי) אחד הרציניים שנתקלתי.

מזה שנים שלא שכפלתי מפתח לרכב, אבל הפעם הייתי צריך לחרוט גלם שקיבלתי בתוך קיט מאליאקספרס (קיט של 2$ שכולל קייס חדש, גלם, 2 לחצנים חדשים שצריך להלחים וסוללה חדשה). ביצעתי את כל ההחלפה, הלחמת הלחצנים החדשים, השלט עובד פיקס, הצ'יפ הועבר מהקייס הישן לחדש. עובד מעולה - עכשיו רק צריך לחרוט את הגלם.

מדובר במפתח (מסוג "צלב") של קסארה פיקאסו 2007.

הוא נראה בדיוק כמו מפתח של ברלינגו מאותו השנתון, רק שבברלינגו חרטו 2 צלעות מתוך ה-4, ובקאסרה פיקאסו חרטו את כל ה-4 צלעות של המפתח.

הבן אדם ראה את המפתח, זיהה מייד במה מדובר ואמר לי שקיים כזה גם ב C5 דור ראשון וגם בפיקאסו (קסארה פיקאסו הכוונה).

ביקש ממני להשיג לו את הקוד חריטה של המפתח. יש לו ציוד מתאים לחרוט את המפתח על המכונה.

הסברתי לו שאין לי אפשרות להשיג קוד חריטה, אלא רק קוד אימובילייזר.

הבחור הסביר לי במקצועיות שהוא יכול לחרוט רק 2 צלעות מתוך ה-4 וההשלכות הן שהמפתח יעבוד רק על הסוויץ ולא יפתח את הרכב.

שאלתי כמה יעלה - אמר 20 ש"ח.

אמרתי לו - לך על זה, תשכפל.

תוך דקה הוא שיכפל את המפתח ויצאתי לדרכי.

אכן בדיוק כמו שהוא אמר - הדלתות לא נפתחות עם המפתח, הסוויץ' באמת נפתח ועובד - ולהפתעתי המפתח פותח ללא בעיה גם פקק מיכל הדלק (שזה מאוד חשוב).

הייתי מאוד מרוצה מהמקצועיות והשקיפות.

אנקדוטה בנושא:

לתומי, ניסיתי לחרוט את צידי המפתח (הצלעות החסרות) ע"י סימן ויזואלי ודיסק (משחזת זווית) ועבודה מדוייקת עד כמה שניתן.

להפתעתי - הצלחתי להגיע למצב שבצלע אחת הצלחתי לחרוט מדוייק והדלת נפתחת עם הגלם החרוט רק בצד אחד של המפתח (זה מספיק טוב לי, כי במצב שהמצבר נגמר או כל דבר אחר, עדיין יהיה אפשר לפתוח את הדלת נהג ללא חשש).

לציין שהוא משפכל ים סוגי שלטים, יש לו ציוד ממוחשב ונראה שהוא בהחלט יודע מה הוא עושה.

נראה גם שהמחירים הוגנים ואני בהחלט ממליץ לגשת אליו במידה וצריך לשכפל מפתח או מפתח עם שלט.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע לא להעביר את המפתח עצמו מהקייס הישן לחדש?

לא יודע כמה המפתחות דומים, אבל אצלי (307 2006) נשבר הקייס של מפתח הקפיץ. כמוך הזמנתי קייס חדש מסין (שניים, במחיר כזה עדיף שיהיה גיבוי), אך טרם התפניתי לטפל בהעברה. מבירור ראשוני שביצעתי, אחד המתקינים אמר לי כי הגלמים הסיניים עשויים מחומר בעייתי שהורס מחרטות ולכן הוא מעדיף להעביר את המפתח הישן.

כמו כן מה הכוונה בהלחמת לחצנים?

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדובר באותו מפתח.

אם היה אפשר להעביר, נראה לך שלא הייתי מעביר ?...

בדגם הזה של המפתחות יש 2 סוגים, הראשון הוא בלחיצה חזקה פנימה, השני עם בורג.

לצערי אין להשיג את הסוג הראשון, רק השני.

המפתח המקורי הוא מהסוג הראשון, הגלם נכנס בלחיצה חזקה לתוך תושבת בקייס של המפתח (לגלם יש יציקת פלסטיק בקצה שמאפשרת אחיזה מטורפת בקייס). שלפתי את המפתח המקורי, ריסקתי את היציקת פלסטיק - לא היה שם חור לבורג.

המפתחות הנפוצים להשגה הם אלו עם החור והבורג...

מצ"ב תמונות של הקיט + תמונות של הלחצנים החדשים מולחמים והישנים ליד.

איפה הוא נמצא בכפר?

מול המסגד (יש שם תחנת דלק, אז זה ממש מול).

איציק

WhatsApp Image 2018-07-26 at 21.53.34.jpg

WhatsApp Image 2018-07-26 at 21.53.34 (1).jpeg

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...