Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חו"ד בנוגע לשכפול מפתחות לרכב ברשל"צ - "איש מפתח"

איציק נ.
שימו לב! השרשור הזה בן 1959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגעתי בבוקר עם הרכב וביקשתי לשכפל מפתח, עם דגש על כך שאין צורך בקידוד אלא רק בחריטה של הגלם.

קיבל אותי איש נחמד מאוד וביקש שאביא את הרכב (הרכב חנה כמה מטרים מהמקום) - כי רצה לבדוק שהשלט עובד (שוב, ביקשתי רק חריטה של גלם, אז למה צריך לבדוק ??!).

הבאתי את הרכב וראה הבחור הנחמד כי טוב השלט ותקין. שאלתי כמה יעלה התענוג, נאמר לי 60 ש"ח. אמרתי "בסדר".

הלך האיש הנחמד לשכפל את המפתח בעמדה שלו.

לאחר כמה שניות עלה לקומה העליונה ונעלם לכמה דקות טובות עם הצרור מפתחות של הרכב.

לאחר פרק זמן שלא חזר, שאלתי את אחד העובדים במקום היכן הוא והאם הכל בסדר (שוב, המחרטה נמצאת בקומת הקרקע) ודיי התחלתי לדאוג לאן הוא נעלם עם הצרור מפתחות של הרכב.

העובד השיב כי הוא עלה למעלה למעבדה שלו... ואני שאלתי, על מה ? הרי סה"כ ביקשתי לחרוט את הגלם אז למה צריך לבדוק את המפתח במעבדה ? זה נראה לי מוזר....

לפתע הגיח מאחורי הבחור שהיה נחמד בהתחלה, התעצבן שהעזתי לשאול היכן הוא ומה הוא מחפש למעלה במעבדה - ואמר לי לקחת את המפתח שהוא לא יכול לשכפל אותו בגלל שהוא חיפש למעלה איזה כלי עבודה ולא מצא.

לצערי, אינני יכול להעיד על ניסיון חיובי עם המקום הזה. אני עד לרגע זה מנסה להבין על מה היה לו להתעצבן והאם זו זכותי לדעת לאן הוא נעלם עם המפתחות של הרכב שלי לזמן כ"כ ארוך. מיילא היה אומר "תשמע, אין לי את הכלי לשכפול המפתח הזה בהישג יד - חכה אני עולה לנסות לחפש אותו" אז הכל היה נראה אחרת... ככה לא מתנהגים ללקוחות.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אני מקווה שהוא לא העתיק לך את המפתחות...

אני יכול להמליץ לך על

שלא יעשה לך תרגילים כאלה (או אחרים) ויתן לך שירות מהיר ואמין

הוא משמש גם כמנעולן לרכב בת אביב ככה שאם אתה מגיע לעיר אני ממליץ אליו בחום

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

לא ממליץ ,

דיברתי בטלפון עם אבי ,אמרתי לו שיש לי מפתח גולם רק צריך לקודד אותו ציינתי בפניו שמישהו אחר ניסה ולא הצליח . סגרנו שאגיע אליו והוא יבדוק עם יוכל לקודד , הגעתי אליו בדק ואמר שניתן לקודד אבל אמר שאם הקידוד לא יעבוד אצטרך לשלם לו 200 שקל .

אמרתי לו דרך צלחה וניפרדנו לשלום .

פורד פיאסטה שנת 97 מנוע - יוטה 1.3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא עשה לך עותק מהמפתח ועכשיו גונב לך את האוטו מהחניה.

ועכשיו ברצינות, זה מרגיש לי כמו לתת למישהו לקחת את האשראי שלך ולהיעלם.

למדתי לקח לעתיד, אני אומר להם שאני איתם צמוד צמוד כל עוד המפתח שלי ביד שלהם.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...