Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט וויואנט שנכבית ועיצתו (הדבילית?) של המוסכניק.

orankohn
שימו לב! השרשור הזה בן 2104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למכר מאותגר תקציב שברולט ויואנט ישנה וחבוטה למדי.

בשנתיים האחרונות חווה שלל תקלות משמעותיות אך לא הצליח להתפטר מהנבלה למרות שרצה וניסה לפרסם.

התקשר אלי היום המכר ושואל: "יש לך אולי להשאיל לי מצבר במצב טוב?" שאלתי - למה ? מה קרה?

מספר המכר:

היום הניע כרגיל ונסע לעבודה מרחק סביר. כשבא להניע בצהריים הרכב הניע תקין. נסע כדקה ואז הרכב נחנק , קרטע ,נדלקה נורת ABS ואז המנוע כבה. ניסה להתניע ולא הצליח.

מישהו עזר לו עם כבלים. הרכב הניע בקלות. נסע דקה שתיים ושוב נכבה הרכב. שוב הניע בעזרת מישהו, נסע הצידה ושוב נכבה.

התקשר למוסכניק הקבוע שלו.

המוסכניק קבע נחרצות: "אני מכיר את התקלה. הלך לך האלטרנטור. תביא לי את הרכב".

המכר , שעשה רק ביטוח חובה ללא ביטוח גרר אמר - "אין לי איך לגרור אליך את הרכב למוסך ליד עטרות. מה עושים?"

ענה המוסכניק - "תשמע, תיקח ממישהו מצבר תקין. שים את המצבר ליד הרגליים שלך ודרך החלון תחבר אותו בכבלים למצבר הקיים בתא מנוע, תניע ,תשאיר אותו מחובר וכך תגיע אלי בנסיעה."

מה דעתכם? רעיון טוב? לי נראה שזו העיצה הכי דפוקה שאפשר לתת. אמרתי למכר להזמין גרר למוסך נורמלי, יעלה כמה שיעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש פתרון השנה!!

א' כבלי התנעה סטנדרטיים לא יגיעו מתא הנוסעים עד לתא המנוע ולמצבר.

ב' כאשר הוא יסגור את המכסה מנוע הכבלים יתנתקו יגעו אחד בשני או בגוף הרכב והשריפה לא תאחר להגיע.

אם המוסכניק כל כך מקצועי היה חסר לו רק לפתח אפליקציה לתיקון הרכב מרחוק מבלי להגיע אליו כלל.

ובנימה רצינית יותר שיגרור את הרכב למוסך שמכבד את עצמו עם המלצות.

שיבדוק תחילה שנעלי הכבל במצבר מהודקים היטב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נישמע לי עצה מסוכנת גם ברמת הנהיגה במידה והמצבר יגמר אז אין חשמל- אין הצתה וגם מבחינה בטיחותית יש סכנה גדולה לקצר ודליקה תוך כדי הנהיגה.אני מניח שהמוסכניק התכוון גם שהוא יסע עם מכסה מנוע פתוח כי הכבלים לא יסגרו וגם לא יגיעו.

בו נגיד אם בן אדם הצליח "להשאיל" מצבר אז יש סיכוי טוב שהוא יצליח להרכיב אותו ברוב הרכבים.

מסרב לחתום:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...