Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין סייויק ידנית ליונדאי I30 ידנית

mp3istk
שימו לב! השרשור הזה בן 2095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברי פורום יקרים,

אני בהתלבטות קשה, קיימים שני רכבים שאני די סגור אליהם :

הראשונה, הונדה סיוויק האצבק 2012 (צורה חדשה) עם 80K קילומטר, דגם ספורט .

השנייה, יונדאי I30 2013 inspire , מנוע 1.4 גם ידנית עם 76K קילומטר .

ההפרש הוא סביב ה 10K לטובת היונדאי, איזה רכב אתם מציעים לי לקחת?

עיקרי הדברים שחשובים לי הם - (לפי סדר יורד) נוחות נסיעה > אמינות > צריכת דלק > עלות החזקה > ביצועים .

תודה מראש לעוזרים :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שה-i30 תהיה זולה יותר לאחזקה - לגבי נוחות כל אחד וטעמו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שהטיפולים במורשה הונדה מעט יותר יקרים מיונדאי אבל בכל שאר הפרמטרים כולל אמינות אין מה להשוות בכלל.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מושג על מה אתה מבסס את דעתך המלומדת, לי לא ידוע על פערים עצומים באמינות בין יונדאי להונדה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי 8 שנים עם הונדה נגיש שלדעתי לא מומלץ לטפל במורשה .ההונדה רכב אמין יותר מהיונדאי שהיא רכב עם אמינות מצויינת גם ככה.

אין נפילות עם 2 הרכבים ,מה שעושה לך יותר תרכוש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת אמינות לא חושב שיהיה פה הבדל גדול, המנוע של הונדה ותיק יותר מזה של היונדאי.

ביצועים וגם התנהגות לטובת ההונדה, מנוע גדול יותר וחזק יותר, וגם הגה טוב יותר (ההגה של יונדאי מהתקופה הזו מת לחלוטין ושל ההונדה כבד ועם תחושה).

לדעתי ההונדה עדיפה יותר לדרישות שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההפרש הוא סביב ה 10K לטובת היונדאי

ההפרש הוא לטובת היונדאי כלומר היונדאי יותר זולה? אם כן, קנה אותה בלי לחשוב פעמיים.

סיוויק אולי תהיה קצת יותר חזקה, אבל אפילו למרות זאת היא רחוקה שנות אור מלהיות אוטו "מעניין".

התלבטות מבוססת ביצועים בין שתי המכוניות האלה שקולה להתלבטות בין מחלות מין. אולי אחת מהן קצת יותר טובה, אבל שתיהן ממש לא סבבה.

מכל שאר הבחינות הן גם די שקולות, כאשר היתרון הגדול היחיד שאני יכול לחשוב עליו שיש לסיוויק הוא נוחות.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החזקתי I30 שני דורות לפני,אוטומטית אמנם ואפשר לראות סיכום- הרבה מאוד תקלות בדגש על מאוד.

מחלות ילדות כמו חיישן קראנק,יוניט אור בלם,מנעול דלת נהג שנשבר מבפנים ולא עסק זול...

והגרוע ביותר מחלות ההגה החשמלי לא נפתרו ולא יצליחו לשכנע אותי במיוחד לגבי ההגה,שתיקון התקלות הללו זול (אצלי ההגה תוקן פעמיים והוזהרתי שיתכן חופש גבולי שייתכן שלא יעבירו את הרכב טסט-זה שבר אותי סופית ואחרי שני תיקונים מצטברים של 1650 ש"ח במכלול לא חשבתי אפילו בצחוק להשקיע עוד כמעט שתי אלפיות על תיקון חופש-היה נעים היה נחמד שלום תודה ולא תודה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההפרש הוא לטובת היונדאי כלומר היונדאי יותר זולה? אם כן, קנה אותה בלי לחשוב פעמיים.

התלבטות מבוססת ביצועים בין שתי המכוניות האלה שקולה להתלבטות בין מחלות מין. אולי אחת מהן קצת יותר טובה, אבל שתיהן ממש לא סבבה.

אם כבר הגעת לזה, הרפס עובר אבל עם איידס קשה יותר לחיות.

צחקנו בשורה הראשונה ולגבי דעה מנומקת יותר -ראה תגובתי הקודמת המפורטת-אני חושב שזה בהחלט מספיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה נסיעת מבחן כי אני לדוגמה, מצאתי את הסיוויק עם מושב לא נח. בטח לא לנסיעות ארוכות. המושב נמוך מדי ולא תומך . ביונדאי i30 המושב היה בסדר גמור. גם בנסיעות של שעה+ .

שמחתי להחזיר את הסיוויק (ליסינג) .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...