Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נתוני ביצועים במאזדה 2 (הכותרת נערכה)

Eli Pimpshtein
שימו לב! השרשור הזה בן 1997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 130
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

צריך להבחין בין החלפת הילוכים בזמן נסיעה רגילה, במקרה הזה ה DSG בהחלט מהיר וחלק, לבין התנהלות הגיר במקרים של יציאה ממצב עמידה, נסיעה איטית במהירות זחילה או הורדת הילוך מהירה בנסיעה איטית, בכל אלו ה DSG הססן, איטי, מתבלבל ובהחלט מעצבן יחסית לגיר פלנטרי טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סע על הסקודה פאביה DSG7 ותגיד לי אם הגיר שלה מהיר , שנסעתי על הרכב הזה התגעגעתי לגיר האוטומטי 4 הילוכים של יונדאי איי 10

נסעתי לא פעם עם הגיר הזה.. ונסעתי על היונדאי, באמת לא מבין איך אפשר להשוות.

למעט נסיעה בפקק ארוך שזה לא יצא לי להיות בו עם ה dsg, הגיר מעולה ומהיר.

דווקא בפקק הגיר של ה208 מתפקד פחות טוב לפי מבחן שערכו.

https://m.auto.co.il/article/110466-test-drives-peugeot-208

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי אתמול עם הגיר הזה בקרוסלנד חביבה ( אוטו מצוין לטעמי, מענין שבקושי רואים אותו למרות הסקסאפיל החביב שלו ), הנסיעה היתה בתנאים די מחורבנים מבחינת עומסים ומהירויות, התנהג כל כך הרבה יותר טוב מאשר ה DSG שגר אצלי באוקטביה בת החצי שנה שליד הבית, שאני באמת חושב שה 208 במבחן המצוטט צריכה להכנס לאיזה כיול, בדיקה, משהו מאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי עם ה c3, אני ועוד הרבה אנשיםש נסעו הרגישו רעידות בזחילה ויציאה לא תמיד חלקה מהמקום במצב שמדמה פקק.

שאלתי גם מישהי בפייסבוק באופן שקנתה סיטרואן לגבי הרעידות היא גם ציינה שיש משהו חלש.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר כפול מצמדים זה גיר שמצריך קצת למידה לפני הנהיגה עליו - הצורת תגובה שלו שונה מאשר תגובה של גיר אוטומטי רגיל.

לדוגמא,

אני מאמין שאתה נותן ברכב שלך פשוט פול קיקדאון(לחיצה מלאה וחזקה על הגז) ביציאה מהמקום ולכן אתה מרגיש השהייה ממש ממש ארוכה באופן מוגזם(ככה כפול מצמדים מתנהג) - תנסה במקום לשים פול קיקדאון ללחוץ על דוושת הגז רק ב2 שליש לחיצה ולא קיקדאן מלא, מבטיח לך שתהיה מופתע.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כיוונת אלי, אז אני מכיר מצוין DSG בשתי גירסאות של אוקטביה ולמשך זמן ארוך למדי, דגם 1.2 קודם ו 1.4 נוכחי. באחרון הוא מתנהג טוב משמעותית ועדיין אין לו את הלינאריות ומידיות התגובה שתמצא בגיר פלנטרי סביר ומעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פימפשטיין, מה יהיה? אולי נפסיק לצאת בהצהרות של 'אני יודע הכי טוב'? מה זה סע? DSG בהגדרה מעביר הילוכים מהר יותר מגיר פלאנטרי, זו עובדה. עובדה נוספת היא שהוא נוטה להתבלבל בפקקים, זה לא קשור בשום צורה למהירות העברת הילוך.

להגיד גיר יפני 6 הילוכים זה יפה, רק שיש יותר מאחד כזה בעולם ויש הבדלים ביניהם.

אתה רוצה לנהל דיון? תשקיע.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי מעברים בין איי 10 1.25 / טויוטה יאריס 1.3 / סקודה פאביה 1.0 ליטר טורבו ( זוועה לטעמי ) עכשיו יש לי I25 זמנית הרכב אחלה ממש זריז מנוע 1.4 הבעיה שבעליות הוא דיי עגלה וזה מעצבן רכב כל כך טוב ודווקא בעליות הוא נתקע קצת לא ברמה של עצירה אבל נתקע תחושה שחסר כח אבל במישור הוא ממש מהיר , אני מקווה שהמאזדה 2 חזקה מהאיי 25 הזאת , אני מת לשים יד על האופל אסטרה טורבו/ סקודה ראפיד 1.4 לראות איך הם בנסיעה .

אני אשים לינק עם תמונות וקטע של וידאו .

עריכה אחרונה על ידי Eli Pimpshtein
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי מעברים בין איי 10 1.25 / טויוטה יאריס 1.3 / סקודה פאביה 1.0 ליטר טורבו ( זוועה לטעמי ) עכשיו יש לי I25 זמנית הרכב אחלה ממש זריז מנוע 1.4 הבעיה שבעליות הוא דיי עגלה וזה מעצבן רכב כל כך טוב ודווקא בעליות הוא נתקע קצת לא ברמה של עצירה אבל נתקע תחושה שחסר כח אבל במישור הוא ממש מהיר , אני מקווה שהמאזדה 2 חזקה מהאיי 25 הזאת , אני מת לשים יד על האופל אסטרה טורבו/ סקודה ראפיד 1.4 לראות איך הם בנסיעה .

אני אשים לינק עם תמונות וקטע של וידאו .

טוב למי ? לנהג ?

אני חושב שמאזדה 2 תספק אותך, לדעתי היא תזזיתית מדי ויש לה "יותר מדי כח" גרמה לי מחלת ים.

אם מאזדה 2 לא תספק אותך, אני חושש שתצטרך להשתדרג או לרכבי ספורט קטנים או לרכבי מנהלים ומעלה כדי לקבל את הכח שאתה רוצה - מעבר לזה, הייתי מתחיל לחפש רכבים תוצרת SCANIA.

אגב, אולי הבעיה היא לא ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ציני אה ?

" תזזיתית מדי מחלת ים " ? אתה רומז שהיא עגלה ?

האיי 25 1.4 למשל עושה 13 שניות למאה והיא מרגישה ממש זריזה , אם היא לא מתקשה בעליות זה רכב חבל על הזמן אם המאזדה כמוה רק בעליות יותר חזקה זה מספיק לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במילים אחרות? עד שלא תנהג עליה לא תדע - יש מצב שהיא תהיה לך אפילו יותר גרועה מהפאביה האיומה, אי אפשר לדעת.

האסטרה? לא נחשבת ככזאת זריזה לקטגוריה שלה - והראפיד? היא גם משודכת לתיבת הילוכים מסוג DSG(האיום!) אז למה אתה ממש רוצה כזאת?.

עריכה אחרונה על ידי noknok

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...