Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לנהג חדש עד 100K (הכותרת נערכה)

Rom Ovadia
שימו לב! השרשור הזה בן 2101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי קוראים לי רום אני מתלבט בין מספר סוגי רכבים, אשמח לייעוץ.

התקציב שלי הוא בסביבות ה100 אלף ש"ח.

חשוב לי שיהיה יחסית חסכוני בדלק, לפחות עם 115 כ"ס.

כיום יש לי הזמנה של סיאט איביזה FR 2018 מהחברה, אבל אני גם שוקל רכבים כמו BMW סדרה אחת או AUDI A3.

חשוב שיהיה אוטומט, אשמח אם תתנו לי המלצות, אני מפחד לקנות BMW או AUDI בגלל טיפולים והחזקה.

מה אתם הייתם לוקחים, איזה שנה ולמה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק כמה יעלה לך ביטוח על האאודי והbmw.
בדיוק,

יכול להיות שתרד מזה מהר מאד..

מציע לך לא "לקפוץ מעל הפופיק" ולהשאר ריאלי בגילך הצעיר.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח לנהג חדש לרכבים הללו יכול להגיע לאיזור ה 10K (חובה ומקיף) ואולי אף יותר מכך.

לא הייתי ממליץ לרכוש רכב ראשון חדש לנהג שרק החל לנהוג.

קנה לך רכב משומש חביב בן 5-6,תרגיש 3-4 שנים את הכביש,צבור ביטחון וותק ביטוחי ולאחר מכן,כאשר תרצה לרכוש רכב יוקרה מחיר הביטוח יהיה ריאלי בהנחה שלא יהיו לך תביעות ביטוח.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו לא יכולים לייעץ לך בלי לדעת את הנתונים הפיננסיים.

איך אתה מממן את האוטו (רכישה + אחזקה)?

אתה בן להורים עשירים שתומכים?

חסכת פרוטה לפרוטה מגיל 14?

ירושה מהסבתא?

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו לא יכולים לייעץ לך בלי לדעת את הנתונים הפיננסיים.

איך אתה מממן את האוטו (רכישה + אחזקה)?

אתה בן להורים עשירים שתומכים?

חסכת פרוטה לפרוטה מגיל 14?

ירושה מהסבתא?

קודם כל אני נהג חדש כבר בסוף, עשיתי עם הרכב שלי (mazda 3) כבר 50 K ק"מ, נסעתי לצפון לאילת ולאוניברסיטת בר אילן יום יום, נסיעה של שעה-שעה וחצי במשך שנתיים.

אני דיי בטוח שצברתי מספיק נסיון, ואם יש לי תקציב בהתאם ואתם לא מכירים אותי אני לא חושב שתקנה רכב משומש בן 5-6 שנים זאת תגובה הולמת, ההורים שלי הולכים לשלם את הטיפולים אז חשוב להם שזה גם לא יהיה יקר, ואת הביטוח יש לי דרך חבר, תתנו את דעתכם כאילו אני בן 25.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא קרעו לה את הצורה, הב.מ.וו צפויה להיות אמינה יותר משתי האחרות ולשמור יותר טוב על הערך שלה (לואגיות תיבת הילוכים מקרטעת עם אמינות מזעזעת בעוד שלב.מ.וו יש תיבת הילוכים שהיא בערך הטופ בעולם הרכב).

האיביזה לא ברת תחרות לשתיים האחרות אבל היא תהיה זולה יותר לאחזקה.

אם מדובר על נסועה בהיקף של 25K לשנה אז כל השלוש הן בחירות לא משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתנו את דעתכם כאילו אני בן 25.

אצל סוכני הביטוח הגיל באופן כללי /ותק הנהיגה ורקורד תביעות קודם משחקים משמעותית במחיר הביטוח- זה יהיה יקר באיזור מה שכתבתי.

אם אתה רוצה לקנות רכב חדש/פאר זו זכותך.

הבעתי את דעתי המקצועית והכלכלית,שלנהג בן 19 שעכשיו קונה רכב שני סוג כזה של רכב הוא רכישה טרם זמנה פרט לעלויות שאתה אומר שהוריך ישלמו (לא מטיף מוסר אבל אני בגילך כבר עבדתי גם כשהייתי חייל ולא לקחתי שקל מההורים לתחזוקה על רכבים ישנים).

השתפשפתי על אופל קדט 82, פיג'ו 309 שנת 88,מיצובישי לנסר 1992-כל אלו החל מ 2000 עד 2004.

רק בקיץ 2004 עם ותק נהיגה של 6 שנים, העזתי לקנות דייהטסו אפלאוז (לא רכב פאר אבל רכב בתקציב הגדול ביותר שקניתי עד אז -כ 40,000 ש"ח כולל יישור קו).

זכותך לקבל/לא אבל,אני מציע לנתק את השכל מהרגש בבחירה הנוכחית לפחות.

רוצה רכב חדיש ? מה רע ברכב פרטי בן 3 שכבר חטף ירידת ערך ברמה של להוריד מכנסיים ויותר מכך וליהנות ממנו עוד 4-5 שנים בכיף.

אתה תגיע יותר בשל ועם ניסיון עוד יותר משמעותי מ 50,000 ק"מ שנהגת בכבישי ישראל (רק 10,000 פחות ממה שהרכב הראשון שלי עבר ב 10 חודשים עד שנמכר).

לשם השוואה נסעתי על הרכבים שציינתי מעל 90,000 ק"מ עד לדייהטסו.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מה שנוגע לביטוח אתה מתחת לגיל 21 לכן הפרמיות יהיו בהתאם, על האודי \ BMW ייתכן מצב שחלק מחברות הביטוח לא יסכימו כלל לבטח אותך ואילו שכן... עשיריה במינימום עם השתתפות גבוהה בכל מקרה של פגיעה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר על נסועה בהיקף של 25K לשנה אז כל השלוש הן בחירות לא משהו.

דווקא האיביזה מאד תתאים במיוחד אם מדובר בנסיעה שרובה בתוואי בינעירוני. היא תהיה חסכונית מ-א-ד והבלאי למכללים (ולגיר בפרט) יהיה מינימלי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, לא ציינת כמה פרמטרים שיעזרו לנו לייעץ לך, כגון: כמה זמן אתה מתכנן להחזיק את הרכב? מה חשוב לך ברכב ובאיזה סדר ? (בטיחות, ביצועים, מרווח פנים, אפקט הגעה ועוד).

עזור לנו לעזור לך.

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...