Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאבת דלק יונדאי גטס 2007

Maorhag
שימו לב! השרשור הזה בן 2057 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, אני רק מנסה להבין בדיעבד אם עשקו אותי וכדאי לי להחליף מוסך או שזה היה סביר:

הלכה משאבת דלק ליונדאי גטס שלי (2007, אוטומטית רגילה)

המוסכניק אמר שהמשאבה עולה לו 500 שקל לכל הערכה, משאבה חדשה של בוש, ועבודה עוד 500 שקל פלוס מעמ על הכל.

האם אלו המחירים? בעיקר האם המחיר של העבודה הוא סביר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי שתבין...

המשאבה נמצאת מתחת למושב/ספסל אחורי, פרוק הספסל לוקח דקה (נשלף )

השליו השני הוא כמה ברגים סביב המשאבה ניתוק בנדים של צינורות כניסה יציאה ושליפתם, ניתוק קונקטור צמת חשמל ולבסוף הרכבה ..

עבודה של שעה בכיף.. עים תפוח בין לבין..

מי שלא נשם אבק דרכים.. לא ישאף אוויר פסגות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אז אשמח להתיעץ על עוד משהו: אני צריך לעשות טיימינג לרכב.

אותו מוסך הציע לי את ההצעה הבאה: ערכת טימינג 350, משאבת מים 250, עבודה 700. כל המחירים לא כוללים מע"מ. יוצא קצת מעל 1500 כולל מע"מ. שווה?

ובאמת שאם יש למישהו מוסכניק מומלץ באזור פתח תקווה אני אשמח שישלח לי בפרטי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים שניתנים לך הם מאוד יקרים. סט טיימינג איכותי עם משאבה איכותית ביחד לא עובר את ה 400 שח. עבודה בערך עוד 500 מקסימום. עם המעמ אתה אמור לא לעבור את ה 1100 שח..לא ברור לי מה המוסכניק שלך חושב לעצמו! גם בעניין המשאבה העסק אצלו יוצא לא זול!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אז בינתיים שלח אלי הודעה אחד מחברי "הכנופיה" שמשום מה לא רוצה לקחת קרדיט, והציע לי לעשות טיימינג לגטס שלי. הוא שלח אותי לחנות חלפים משתלמת, שם האביזרים עלו לי בערך חצי ממה שהמוסך ניסה לקחת עליהם, וקבענו להפגש.

היום בבוקר (שישי) נפגשנו והיו שם עוד כמה מחברי הכנופיה בכל מיני טיפולים.

מפה לשם הבנאדם עבד בשמש לוהטת והחליף לי טיימינג + משאבה תוך כדי שכל בורג שהוא פותח הוא מסביר לי מה הוא עושה ומה השלב הבא. אין בורג שהוא לא דאג לסגור חזק וטוב, אין שלב שהוא לא הסביר בפשטות ורוגע מה הוא עושה ולמה כל דבר קורה. כל זה לקח בערך שעתיים וחצי (מה שמוסכים ניסו לומר לי שלוקח להם יום) ויחסית בנחת ובלי לחץ.

מיותר לציין שהוא לא הסכים לקבל תמורה, אפילו שהוא השתמש בחלק מהזמן בחומרים משלו (למשל התברר שהגלון שהבאתי לא הספיק, לא הסכים אפילו שאשלם לו על החצי גלון שבזבזתי לו).

העבודה התבצעה (עד כמה שאני יכול לומר מהצד) במקצועיות, תוך הפגנת ידע מרשים על כל דבר וכל שלב ובלי חפיפניקיות בכלום. עוד קצת סיליקון פה ("מה שבטוח") עוד קצת חיזוק שם, בקיצור מרשים.

אז תודה רבה לכם חברי הכנופיה ותודה מיוחדת לחבר שעזר לי במיוחד (וכאמור, הוא פנה אלי)

מדהימים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2057 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...