Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיפון עד 60k

Nati Malka
שימו לב! השרשור הזה בן 2104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

מחפש גיפון עד 60k.

האופציות עד כה הם: הונדה crv שנת 2009/2010 דגם אקזקיטיב או קשקאי 2010/2011 או פורסטר 2009

אשמח לחוות דעת על הגיפונים הנ"ל, ואם יש המלצות לרכבים בתקציב הזה אז אשמח.

אני מאזור הקריות והייתי בטרייד מוביל, אוטודיל , וקרסו טרייד שנתנו גם 20 אחוז הנחה על ההונדה. אך הרכבים היו עם פגיעות שלדה ולעיתים גם מנוע.

בכלמוביל הגדילו לעשות ודרשו מחירון על רכב עם פגיעות שלדה ובעיות מנוע וגיר.

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערה: אוטודיל לבדוק אם נותנים אחריות. לא נותנים על כל רכב.

כן על גיפונים הם מבקשים קרוב למחירון לוי יצחק. באמת הזוי. אני מחפש עכשיו משהו נורמלי, והתמחור יקר, גם בליסינגים. מה קורה להם? לא רוצים למכור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני תוהה האמת אם הם רוצים למכור או לא?!

אני לא סומך יותר מידי על האחריות שלהם... אבל הם הציעו לי על ההונדה 20 אחוז פחות ממחירון אבל האוטו מצריך מספר תיקונים וטיפול ככל הנראה מקיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה נעול על הונדה גש לאוטו סנטר שנמצא בכביש השרות צמוד לאלבר (מתחת לגשר הולכי רגל חוצות המפרץ)- הם טרייד אין רשמי של היבואן.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נעול על מגרשים...

פשוט מניסיוני עם המפרסמים ביד 2 קשה מאוד למצוא בעלי רכבים אמינים.

אוטוסנטר מתעסקים בשנתונים האלה של הונדה?

אגב, יש חוות דעת לכאן או לכאן על הרכבים המוזכרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...