Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח על מהירות 45 מעל המותר בכביש בין עירוני האם יש סיכוי לבטל או לקבל התראה במקום?

שימו לב! השרשור הזה בן 2104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

קיבלתי דוח מאקדח מהירות לייזר המורה על נסיעה 45 קמ"ש מעל המותר בכביש בין עירוני (כביש החוף ליד איצטדיון נתניה)

השוטר לזר עליי ולאחר על פי הדו"ח יצא בנסיעה לכיווני. בדוח נרשם שהוא עקב אחרי לאורך כל הדרך ושהוא הורה לי לעצור כשהייתי בשמאלי ("...ומיד נכנסתי לניידת תוך שאני יוצא בנסיעה אחר הרכב הנ"ל תוך הפעלת מהבהבים ושמירה על קשר עין רצוף עם הרכב הנ"ל שהמשיך נסיעה בנתיב")

בפועל הוא עצר אותי כשהוא על הנתיב השמאלי ואני על הנתיב האמצעי אחרי שראיתי שהוא עוקף מכוניות במראה האחורית שלי (ז"א הוא לא היה מאחריי לאורך כל הדרך ואני לא הייתי בנתיב השמאלי כשהוא עצר אותי). האם אני יכול לטעון לאיבוד קשר עין או נעילה על מכוניות אחרת (בכל זאת טויוטה קורולה כסופה)?

לא הודתי בעת מתן הדוח כי כמובן לא ברור לי העניין. אמרתי לו שנסעתי על פי תנאי הדרך (בשעה 7:45 בכביש החוף זה לא שעה שניתן לנהוג בה במהירות מופרזת).

יש לי עבר נקי ורישיון מעל ל12 שנים. האם יש סיכוי לבקש התראה או ביטול דו"ח? האם עצם בקשת המרה להתראה תמנע ממני את האפשרות לערער על הדו"ח לאחר מכן? (להבנתי המרה להתראה דורשת הודאה בעבירה).

יש טעם להילחם (לדעתי לא נסעתי על 135, סה"כ נסיעה מנהלתית לעבודה בבוקר מפוהק) או לוותר ולשלם?

תודה לעונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רושמים דוח התראה על סעיף 7072 מהירות של 41 עד 50 יותר

אתה יכול לנסות וללכת למשפט

ה"כשלים" בדוח די מינוריים.

קטע הכביש הנתון, למיטב זכרוני בפעמים הבודדות שנסעתי שם כן מאפשר נסיעה מהירה בשעות כאלה.

מבחינת בקרת נזקים קח בחשבון כי:

לממל"ז חזקת אמינות בבית משפט

עו"ד עולה כסף, לפעמים יותר מסכום הדוח (1500 ש"ח + 10נק' באדיבות משרד הרישוי)

קח בחשבון לפחות יומיים בבית המשפט

הסיכוי לזיכוי על סמך ה"כשלים" די קלוש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקטע הנ"ל מהירות מותרת 90 קמ"ש (יש שם תחנות אוטובוס בשני צדי הכביש, לכן ההגבלה הגיונית בסה"כ). בפועל אנשים טסים שם. זכור לי נהג חדש שנתפס שם על 170 קמ"ש. היום יום צום וגם שביטת להט"ב, כך שהכבישים ריקים מהרגיל

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

קיבלתי דוח מאקדח מהירות לייזר המורה על נסיעה 45 קמ"ש מעל המותר בכביש בין עירוני (כביש החוף ליד איצטדיון נתניה)

השוטר לזר עליי ולאחר על פי הדו"ח יצא בנסיעה לכיווני. בדוח נרשם שהוא עקב אחרי לאורך כל הדרך ושהוא הורה לי לעצור כשהייתי בשמאלי ("...ומיד נכנסתי לניידת תוך שאני יוצא בנסיעה אחר הרכב הנ"ל תוך הפעלת מהבהבים ושמירה על קשר עין רצוף עם הרכב הנ"ל שהמשיך נסיעה בנתיב")

בפועל הוא עצר אותי כשהוא על הנתיב השמאלי ואני על הנתיב האמצעי אחרי שראיתי שהוא עוקף מכוניות במראה האחורית שלי (ז"א הוא לא היה מאחריי לאורך כל הדרך ואני לא הייתי בנתיב השמאלי כשהוא עצר אותי). האם אני יכול לטעון לאיבוד קשר עין או נעילה על מכוניות אחרת (בכל זאת טויוטה קורולה כסופה)?

לא הודתי בעת מתן הדוח כי כמובן לא ברור לי העניין. אמרתי לו שנסעתי על פי תנאי הדרך (בשעה 7:45 בכביש החוף זה לא שעה שניתן לנהוג בה במהירות מופרזת).

יש לי עבר נקי ורישיון מעל ל12 שנים. האם יש סיכוי לבקש התראה או ביטול דו"ח? האם עצם בקשת המרה להתראה תמנע ממני את האפשרות לערער על הדו"ח לאחר מכן? (להבנתי המרה להתראה דורשת הודאה בעבירה).

יש טעם להילחם (לדעתי לא נסעתי על 135, סה"כ נסיעה מנהלתית לעבודה בבוקר מפוהק) או לוותר ולשלם?

תודה לעונים!

הדוח מהיום בבוקר?: אז כן אפשר בקלות להגיע למהירות הזו,צום תשעה באב ,הרבה אנשים לא עבדו היום. גם אם יש פקקים אז זה לכיוון השני ,דרומה..

איך שאתה מתנסח ,אתה יודע שזה אתה ,רק מנסה לאחוז באיבוד קשר עין ,תשלם ותגמור עם זה ,כשכביש ריק אני שם על CRUIZE CONTROL ,הרבה אנשים שואלים בשביל מה לי בקרת שיוט? בדיוק בשביל זה ,לא לקבל דוחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקטע הנ"ל מהירות מותרת 90 קמ"ש (יש שם תחנות אוטובוס בשני צדי הכביש, לכן ההגבלה הגיונית בסה"כ). בפועל אנשים טסים שם. זכור לי נהג חדש שנתפס שם על 170 קמ"ש. היום יום צום וגם שביטת להט"ב, כך שהכבישים ריקים מהרגיל

אין שום תחנת אוטובוס ,בכביש החוף ליד האיצטדיון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמלצה הקבועה

יעלה כבודו את הדו"ח בהשמטת פרטים אישיים.

לפעמים מה שנראה לך תקין , הוא לא תקין.

ליווי צמוד של חבר פורום אחר במקום אחר, חבר שהחליט לא לשלם גילה כי

לכל נקודה בו מממלז שוטר חייב להיות אישור של מפקד יחידה, אישור שצריך לחדשו פעם בשנה.

במקרה עליו אני מדבר, מסתבר כי אין אישור לנקודה.

כנראה שהחבר יזוכה. נמצאים באמצע התהליך.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...