Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מייאש ממגבים (סט מגבים חמישי בחצי שנה)

dalet11
שימו לב! השרשור הזה בן 2098 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב שברולט סוניק 2015 RS.

כמה שזה נשמע טפשי, קניתי את הרכב (משומש) עם מגבים מקוריים יבשים, החלפתי אותם באותו היום לזוג Bosh אירו טווין האיכותיים והמומלצים גם כאן בפורום כאשר המידות ברכב הם 26+15.

יומיים לאחר מכן גשם ראשון - לא מנגב שום דבר ורק מורח, מפספס ממש את כל השמשה (רק הגדול) חשבתי אולי נפלתי אל אחד עם זמן מדף ארוך שכבר התייבש, חזרתי לחנות שמייד החליף לי בתקווה שיהיה שינוי ולצערי לא היה ובלי לחפש אשמים המשכתי הלאה.

קניתי סט נוסף HR שבהתחלה נראו בסדר (ניגובים על יבש) אך תוך ימים ספורים שמתי לב שהם מחליקים בחלק התחתון של השמשה כשיורד גשם וזה ממש הפריע (גם כאן המגב הגדול הוא הבעיה)

כבר סוף החורף, הזמנתי סט מחול שמיועד לדגם הרכב הזה כשכבר המתאמים הנכונים מולבשים עליו (וגם הגיע גם עם מגב אחורי חדש) ואכן היה שיפור משמעותי, אך גם כאן הוא פשוט מפסס פס רחב וממש מעצבן בדיוק באמצע השמשה.

שבוע שעבר הזדמן לי וקניתי סט חדש של PRO VISION (אם אני זוכר נכון את השם, אריזה אפורה) שתמיד הייתי קונה בכל רכב שהיה לי והיו בסדר גמור וגם הפעם הוא מפספס ומורח כמעט את כל השמשה.

בגלל שיש לי עוד סוניק בבית, עשיתי בדיקה עם הרכב השני והתקנתי בו את לבדיקה את כל המגבים כדי לשלול איזה עיוות בשמשה שלי - הפספוסים והמריחות זהות לחלוטין גם ברכב השני באותו מקומות בדיוק עם כל סט מגבים שניסיתי. (הסוניק השניה עדיין עם המגבים המקוריים שהגיעו איתה מ2014, חונה כל השנים בחניה מקורה)

מה לעזזאל?!? בחיים לא דמיינתי שאמצא את עצמי מיואש עד כדי כך ממגבים.

מישהו עוד נתקל בבעיות כאלו? מישהו ספיציפי עם סוניק שנתקל בבעיה כזו? המלצה לסוג מגבים נוסף לפני שאני מבקש ביאוש הצעת מחיר למגבים מקוריים ממוסך היבואן :shock: ?

תודה.

עריכה אחרונה על ידי dalet11

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שהרכב בשמש החמה כול היום? (זה מטגן את הגומי )

שנית כדאי שתנסה לחזק את לחיצת הזרוע למגב/שמשה בכך שתעקם מעט את הזרוע כלפי השמשה (לא בהגזמה ) ובכך זה ילחץ את הגומי לשמשה ויאפשר ניגוב טוב יותר, מכוון שהמגב ענקי.

בהצלחה

מי שלא נשם אבק דרכים.. לא ישאף אוויר פסגות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^ גם באמצע יולי יש אבק שרוצים לנגב עם קצת סבון באמצע הנסיעה :)

תנסה אולי לעשות ציפוי על הזכוכית כדי למנוע את ההדבקה של הלכלוך או המים.

העלתי את זה בראש אך הפתרון הנכון מרגיש לי פשוט למצוא סוג מגבים שמתאים לרכב.

יש מצב שהרכב בשמש החמה כול היום? (זה מטגן את הגומי )

שנית כדאי שתנסה לחזק את לחיצת הזרוע למגב/שמשה בכך שתעקם מעט את הזרוע כלפי השמשה (לא בהגזמה ) ובכך זה ילחץ את הגומי לשמשה ויאפשר ניגוב טוב יותר, מכוון שהמגב ענקי.

בהצלחה

ניסיתי לעשות את זה עם הHR, לא הצלחתי ממש לגרום להם לקבל צורה דומה יותר לשמשה.

בדוק שכיוון התקנת המתאים הוא נכון.

נבדק בכל סט, בסט הנוכחי אין בכלל אפשרות לחבר את המתאם הפוך.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אכן אני צריך לעשות ניקוי יסודי שכזה, למה המגבים המקוריים של הסוניק השניה עובדים בשני הרכבים פיקס וכל האחרים לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מאוד מוזר. המגבים ה"מקוריים" עובדים וכל השאר לא? קח מגב מקורי ואחד לא מקורי ותבדוק מה ההבדלים בצורה. אולי באמת יש איזה הבדל דרסטי.

בכל מקרה, מגבים זה משהו שלא הייתי מזמין מהיבואן בשום מקרה. תמצא מגב מקורי באינטרנט, רצוי באנגליה, איפה שמודעים לחשיבות של ווישרים טובים והמחירים נוחים.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש על חלק מהמגבים ציפוי לשמירה על הגומי. צריך להסיר אותו לפני השימוש. תבדוק.

מנסיון.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת אצל היבואן כמה עולה מגב מקורי עם אחריות?

עוד לא, היום אני משאיר להם את הרכב לבדיקה בנושא אחר אבדוק עלות על הדרך אבל אני ממש מעדיף להימנע מרכישה שטותית שכזו אצל היבואן וכן למצוא פתרון עם מגב אוניברסלי.

נשמע מאוד מוזר. המגבים ה"מקוריים" עובדים וכל השאר לא? קח מגב מקורי ואחד לא מקורי ותבדוק מה ההבדלים בצורה. אולי באמת יש איזה הבדל דרסטי.

בכל מקרה, מגבים זה משהו שלא הייתי מזמין מהיבואן בשום מקרה. תמצא מגב מקורי באינטרנט, רצוי באנגליה, איפה שמודעים לחשיבות של ווישרים טובים והמחירים נוחים.

כפי שציינתי יש סט שכבר הוזמן מחול (ארה"ב) וגם הוא היה בעייתי למרות תאימותו באופן בלעדי לכאורה לדגם הרכב בפרסום.

יש על חלק מהמגבים ציפוי לשמירה על הגומי. צריך להסיר אותו לפני השימוש. תבדוק.

מנסיון.

ידוע והיה קיים בכל הסטים - תמיד הסרתי אותו לפני ההתקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק אותי החשש ממחירי היבואן לפני שבכלל שואלים מה המחיר.

בטויוטה למשל המחיר הוגן מאוד, המגב טוב מאוד ויש אחריות שהם גם עומדים מאחוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2098 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...