Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי תשובה שלא התאימה לי במוסך סקודה ופתחתי על זה שרשור

shai_ka
שימו לב! השרשור הזה בן 2100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בנוסף על מחיר שערורייתי שלוקחים לטיפול פשוט, ממש מזלזלים בלקוחות שעוד מעיזים להגיע אליהם.

ביום שישי הכנסתי את הרכב לטיפול שיגרתי פשוט.

כדי לסיים מהר, היגעתי מוקדם - בשעה 07:15.

הטיפול הסתיים בשעה 10:30.

תוך כדי המתנה ביקשתי הסברים מדוע ההמתנה ארוכה ?

מנהל השירות ענה לי בזילזול - שעד סוף היום הרכב ייצא, זאת מבלי לבדוק אפילו אם יש סיבה.

בקיצור, אני לשם לא אגיע יותר.

זילזול בזמן של הלקוחות.

אני ממש לא ממליץ להגיע לשם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, יצאת משם ב 10:30, או שנשארת עד סוף יום העבודה, 7 שעות אחרי שהרכב כבר היה מוכן?

כמה זמן חשבת שהטיפול לוקח? היית הלקוח היחיד במוסך?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן כמה כשלים בסופו של דבר, מי שתומך במוסך הוא לקוח חלש ומי שלא מבין את הלקוח עצמו, כנראה שלא יודע לתת שירות גם כן - באיזה צד אתם?

למה? מאוד פשוט:

1. הלקוח עצמו לא עשה תיאום ציפיות מול המוסך וסביר להניח שלא הזמין תור מראש, אולי (לא בטוח כי פרט זה לא צוין)

2. המוסך, היה צריך לספק ללקוח נתוני זמן המתנה צפויים משוערים לפי שעתון עבודה

3. אם לא היה תיאום תור מראש וזמני הטיפול לא צפויים, יש כאן חוסר תקשורת אבל האחריות בסופו של דבר למתן תשובות רציניות הן על המוסך

4. קל היה אם מנהל השירות/מוסך היה מסביר בפשטות ללקוח: "זמן הטיפול ברכב יהיה כ 3-4 שעות גם בגלל ששעתון העבודה הוא שעתיים וגם כי הגעת ללא תור או שלפנייך יש 2 רכבים", משהו בסגנון, זה עד כדי כך קשה?

לכן, כתוצאה מחוסר תיאום הציפיות בין הלקוח למוסך ותשובת מנהל שירות "עד סוף היום הרכב יהיה מוכן" כאשר סוף היום זה עד ~12:00-13:00 (בדרך כלל בימי שישי שעות העבודה של מוסכים), נכתב פוסט כזה, אינם רואים זאת?

אולם, יכול מאוד להיות שהלקוח כן תיאם תור מראש ולא קיבל את הפרטים ואם כך, זה בהחלט זלזול בלקוחות.

מצד שני, יכול להיות שהלקוח מזדמן והגיע על דעת עצמו וגם אז, עם כל הכבוד לכל הפחות אפשר לתת הערכת זמן מטעם יועץ או מנהל השירות, זה המינימום.

חסר הנתון החשוב הזה האם הלקוח הגיע באופן מזדמן או בהזדמנת תור מראש.

לסיכום, לכתוב כי זה מקום לא מומלץ או שזה לא מקום זה יש פערים ומכאן עד החלטה שרירותית שכזאת, יש מקום רב ולכן נראה שההודעה נכתבה עם חוסר פרטים חשובים אבל הנקודה ברורה, במוסך זה אין שיערוך זמן עבודה על הרכב ולכן כל אחד שיגיע, שיצפה להכנס ב 7 ולחזור לקחת את הרכב ביום רגיל ב 16:00? לא נעים כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיפול לקחת פחות מ 3 שעות. זמן סביר לטיפול, גם אם התור נקבע מראש.

זה שהלקוח הגיע ב 7:15 לא אומר שמתחילים לעבוד על הרכב שלו ב 7:15, במיוחד כאשר המוסך רק נפתח רשמית ב 7:30.

יום שישי יום עמוס בדרך כלל בכל מוסכי היבואן. נכון, יכלו לתת תשובה יותר נעימה, אבל צריך לראות את הסיטואציה/ דינמיקה של השיחה, את מצב העומס של המוסך ( אולי בדיוק לפני דקה שני מכונאים הודיעו שהם חולים ולא יבואו לעבודה - אמיתי לגמרי, קרה לפני חודש כאשר באתי למוסך טויוטה לטיפול ).

מה שלא יהיה, המסכנה לא להגיע יותר למוסך המדובר והמלצה לאחרים לא להגיע - ממש מוגזמת ולא לעניין.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו פוסט תלונה ללא סיבה ממשית.

אינני מכיר את המוסך המדובר ומעולם לא דרכה כף רגלי שם.

עם זאת, טיפול שנמשך 3 שעות זה סביר לגמרי ודומה לזמנים שאני מכיר במוסכים טובים מאוד (כמו מוסך רון תל אביב).

מוסכים אינם באמת ערוכים להחזיר את הרכב בזמן קצר ולכן נוהגים להגיד שכל טיפול יסתיים לפני תום יום העבודה. גם זה רגיל.

נראה שלפות"ש מחכות אכזבות רבות בהמשך עם מוסכים שונים.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כול מתי הרכב הרכב עלה על הליפט? בדרך כלל יש כבר רכבים בטיפול/תקלה ולכן לקוח לפעמים זמן עד שמטפלים בך.

מה היה צריך לבצע בטיפול?

לגבי המחירים מורשי יבואן פעם לא זולים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר חשוב זה משהו שהוא לא פירט ואתם מתעלמים ממנו - הוא זימן תור מראש או הגיע באופן מזדמן?

סביר להניח שהזמין תור.

ואם הזמין תור, יועץ השירות צריך לכל הפחות לתת תשובה סבירה של בערך, כמה זמן ייקח לרכב לחזור לבעליו.

תתפלאו אבל יש מקומות שכן יודעים לתת הערכה בין אם זה 3 שעות או 4 שעות, בערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כלל הטיפול? אם מדובר בטיפול בסיסי של פילטר שמן, שמן ואויר בלבד ותיאמת עם המוסך שאתה עולה מייד לליפט עם הגעתך או שניפתח המוסך אז בהחלט זילזול לא מוצדק. לא סתם קיימת האופציה של קביעת תור למוסך וזכות ראשונים היא למי שקובע תור. תלוי שוב..מה נעשה בטיפול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולם לא אבין את הלקוחות שמגיעם למוסך וממהרים.

חושבים שהכל מסתיים הלחיצת כפתור על הליפט והופ הרכב מוכן.

אם היה תור ארוך בדואר או בבנק או בקופת חולים אותם לקוחות היו יכולים לשבת שם שעות בלי להתלונן.

מי שממהר שימצא יום אחר להכניס את הרכב למוסך.

לעיתים טיפול שצריך לקחת שעה פתאום מתארך ומסתבך מסיבה כזו או אחרת כמו הברגה שנהרסה, חלק שלא מתאים ואין במלאי עובד שפתאום לא הרגיש טוב והלך

הביתה והעומס נופל על שאר העובדים ועוד.

מומלץ לתאם תור מראש ולבקש הערכת זמן מתי להגיע לקחת את הרכב, אם מסתדר לכם מה טוב אם לא חפשו יום אחר.

לא הבנתי מהי התלונה בכלל על אותו מוסך שאגב אינני מכיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שינוי הכותרת ללא שם המוסך מבורך, התלונה הכי סתמית שקראתי בחיים. ואני מאלה שקוראים לפעמים תגובות ב-ynet. לפחות פרק עצבים.

אין מושג מה פירוט הטיפול, אם המחיר שערוריה או לא אני לא יכול לדעת. מה שכן עד כה נשמע שהמוסך סיים עם הרכב בזמן יפה, גם אם הרכב עמד בצד מסיבה מסוימת. 3 שעות עבודה ו-3 שעות לפני סוף חצי-יום העבודה. ולא, מנהל העבודה לא חייב למסור לך את לו"ז המוסך למרות שזה נטען פה. הזמנת תור ל-7:30, קיבלו אותך ב-7:30. לא שמעתי עד היום על מוסך שמתחייב לשעת יציאה. כשקבעו לי תור לניתוח הגעתי בזמן, לא היה כזה דיוק וחיכיתי שעות בחוץ.

היה משהו בטענה שלך אם היה יום רגיל, היית מחכה עד 16:00 למרות שאמרו לך לחכות שעה ושקבעת ב-7:30.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שינוי הכצותרת ללא שם המוסך מבורך, התלונה הכי סתמית שקראתי בחיים. ואני מאלה שקוראים לפעמים תגובות ב-ynet. לפחות פרק עצבים.

אין מושג מה פירוט הטיפול, אם המחיר שערוריה או לא אני לא יכול לדעת. מה שכן עד כה נשמע שהמוסך סיים עם הרכב בזמן יפה, גם אם הרכב עמד בצד מסיבה מסוימת. 3 שעות עבודה ו-3 שעות לפני סוף חצי-יום העבודה. ולא, מנהל העבודה לא חייב למסור לך את לו"ז המוסך למרות שזה נטען פה. הזמנת תור ל-7:30, קיבלו אותך ב-7:30. לא שמעתי עד היום על מוסך שמתחייב לשעת יציאה. כשקבעו לי תור לניתוח הגעתי בזמן, לא היה כזה דיוק וחיכיתי שעות בחוץ.

היה משהו בטענה שלך אם היה יום רגיל, היית מחכה עד 16:00 למרות שאמרו לך לחכות שעה ושקבעת ב-7:30.

אני שמח לשמוע שיש לך סבלנות. אני מקווה שמקרה כזה יקרה לך, שיבחן את אורך הרוח שלך. כנראה שהסטנדרטים שלך של שירות

שונים משלי. כנראה מוסכים כאלו מיועדים לאנשים כמוך.

אחת הסיבות לציין את שם המוסך זה במיוחד לאנשים כמוך, שיש להם סבלנות, שירוצו לשם לטפל באוטו.

עריכה אחרונה על ידי shai_ka
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...