Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה מציגה מתיחת פנים שלישית ל-6 הנוכחית

robertf
שימו לב! השרשור הזה בן 2103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבל מה רע לקבל משהו שניראה כמו אודי ובלי טורבו אז בסדר אני לא יצא ב4 שניות אני יצא 7 ו8 בסוף שנינו נגיע באותו הזמן החזקה זולה למאזדה ויקרה לסופרב ואין הצדקה .

חבר קנה סופרב חדשה LaK אחרי חודשיים קיבל רעשים בגלגלים ואפילו לא חושבים לעזור לו , יש רק משהו אחד שיודעים להגיד לו "זה ככה זה "

אז אני מעדיף לקנות הרבה שקט בהרבה פחות כסף .

נתחיל מ 9 שניות ל 100 במקרה הטוב ביום טוב ועם אוקטן 98 אבל זה לא קריטי :)

קצת בעייתי להשוות מאזדה 3 לסופרב ורכבים אחרים במגוון רחב של פרמטרים.

טווחי המחירים שונים מאוד ולא מיועדים לקטגוריות זהות ויש הבדלים מהותיים מאוד.

לקחת דוגמא קטנה של חבר עם בעיה כלשהי בגלגל או רעש כלשהו, אתה יודע כמה בעיות יש למאזדה על מערכת אגירת האנרגיה ומערכת ה START & STOP? כמה יקר להחליף מצבר? שלא תחשוב לרגע שאין בעיות גם שם.

הדבר היחיד שבו אתה יכול להתנחם זה בכך שזה מנוע אטמוספרי שכביכול יחזיק אולי, זמן רב יותר ממנוע טורבו קטן נפח ותיבה פלנטרית אוטומטית מיושנת בת 6 הילוכים תחזיק זמן רב וללא תקלות (ככל הנראה) אולי, משאר הרכבים גם כן.

קשה מאוד לקבוע עובדות, אתה פשוט מאוהב ברכב וזה נהדר ולהפך, מפרגנים לך על זה.

אבל בחייך, אל תגיד שאתה חופר מול סופרב או סדרה 3 כאשר אתה מדבר על מאזדה 3 ב 130K מנוע 2.0 ליטר אטמוספרי :lol:עם בסיס גלגלים של 270 ס"מ בלחץ ובידוד סביר כלשהו, זה לא מצחיק :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הסגמנט הזה מת לגמרי.

אין להם שום סיבה לצאת עם דגם חדש, הם סה"כ לא רוצים להפסיק לייצר אותו כמו שיצרני הרכב האמריקאים מפסיקים לייצר את הסגמנט הזה.

מי בארץ יקנה את זה במקום ג'יפון?

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטומטיק1, אתה מטיל ספק שלטווח ארוך מנוע 2 ליטר ללא טורבו יחזיק זמן רב יותר ממנוע קטן עם טורבו? כנ״ל תיבה אוטומטית לעומת הרובוטיות למיניהן. אני מאמין שאפשר לקבוע די בביטחון שמאזדה 3 בגלל התכונות האלו הוא רכב אמין יותר מרכבי הטורבו המקבילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטומטיק1, אתה מטיל ספק שלטווח ארוך מנוע 2 ליטר ללא טורבו יחזיק זמן רב יותר ממנוע קטן עם טורבו? כנ״ל תיבה אוטומטית לעומת הרובוטיות למיניהן. אני מאמין שאפשר לקבוע די בביטחון שמאזדה 3 בגלל התכונות האלו הוא רכב אמין יותר מרכבי הטורבו המקבילים.

1. אין לי נתונים סטטיסטיים בנושא, לך יש? אם יש לך אשמח אם תשתף וכך נוכל להוציא מהמשוואה את תחושות הבטן והלב שלך

2. שים לב ללשון ההודעה שלי (כיוון שאין לי נתונים בנושא), רשמתי אולי כך וכל לגבי האטסמוספרי ואולי כך וכך לגבי מנוע טורבו שווה ערך בנפחו

3. בעיה אחרת היא שמנועי הטורבו הוקטנו בנפח וקשה למצוא מנוע מול מנוע מבחינת נפחים, במרבית המקרים ולכן, קשה לי להגיד כיצד יתנהג מנוע 1.2 ליטר טורבו שהמניפה שלו מסתובבת ב 200K סל"ד ומה יהיה הסוף שלה למול מנוע 1.2 אטסמופרי שלא בהכרח יהיה אמין יותר או פחות כתלות בטיפולים או בתכנון שלו

4. חסר מנועי יונדאי עם בוצה או טויוטה עם בוצה והם לגמריי אטסמוספריים? מנועים נהרסו על ימין ושמאל והפורום מלא בשרשורים כאלו, מצד שני, לא חסרות בעיות במנועי טורבו בכללי גם כן תלוי את מה בודקים ואיך

5. מדובר על תקופה של 7-8 שנים לאחור שהחלו מנועי טורבו קטני נפח באופן פופולארי, נוכל לדעת רק בעוד 7-8 שנים נוספות מה עולה ועלה בגורלם באמת, זוהי תקופה של כלום זמן בעולם הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסגמנט הזה מת לגמרי.

אין להם שום סיבה לצאת עם דגם חדש, הם סה"כ לא רוצים להפסיק לייצר אותו כמו שיצרני הרכב האמריקאים מפסיקים לייצר את הסגמנט הזה.

מי בארץ יקנה את זה במקום ג'יפון?

הוא חלש כן, אבל לא מת לגמרי, ועובדה שיש יצרנים שעדיין יוצאים עם דגמים חדשים מהסגמנט.

אישית אם הייתי חייב לבחור בין CX-5 ל-6 הייתי הולך על האחרונה ללא היסוס. אבל זה אני...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל מ 9 שניות ל 100 במקרה הטוב ביום טוב ועם אוקטן 98 אבל זה לא קריטי :)

קצת בעייתי להשוות מאזדה 3 לסופרב ורכבים אחרים במגוון רחב של פרמטרים.

טווחי המחירים שונים מאוד ולא מיועדים לקטגוריות זהות ויש הבדלים מהותיים מאוד.

לקחת דוגמא קטנה של חבר עם בעיה כלשהי בגלגל או רעש כלשהו, אתה יודע כמה בעיות יש למאזדה על מערכת אגירת האנרגיה ומערכת ה START & STOP? כמה יקר להחליף מצבר? שלא תחשוב לרגע שאין בעיות גם שם.

הדבר היחיד שבו אתה יכול להתנחם זה בכך שזה מנוע אטמוספרי שכביכול יחזיק אולי, זמן רב יותר ממנוע טורבו קטן נפח ותיבה פלנטרית אוטומטית מיושנת בת 6 הילוכים תחזיק זמן רב וללא תקלות (ככל הנראה) אולי, משאר הרכבים גם כן.

קשה מאוד לקבוע עובדות, אתה פשוט מאוהב ברכב וזה נהדר ולהפך, מפרגנים לך על זה.

אבל בחייך, אל תגיד שאתה חופר מול סופרב או סדרה 3 כאשר אתה מדבר על מאזדה 3 ב 130K מנוע 2.0 ליטר אטמוספרי :lol:עם בסיס גלגלים של 270 ס"מ בלחץ ובידוד סביר כלשהו, זה לא מצחיק :)

איך הגעת למאזדה 3 אלוהים !!! איך.

וכן המאזדה 6 מתחרה בסופרב וגם מתחרה לא רעה לסדרה שלוש ככה לפי סקירות .

ונכון שהמאזדה 6 ! מאחור אבל לא פחות טובה .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסגמנט הזה עוד איך שהוא קיים בארה"ב וסין, בשאר העולם הוא נעלם, לפחות בארה"ב הוא קיים בעיקר בציי רכב ופחות אצל לקוח פרטי.

אתה כנראה לא מעודכן שכל יצרני הרכב האמריקאים הודיעו שהם מפסיקים לייצר מכוניות.

לפורד יהיו ג'יפים, טנדרים, לינקולן ופורד מוסטאנג.

לקרייזלר יהיו ג'יפים (כאלה שכתוב עליהם באמת jeep ) וטנדרים.

הסגמנט של מאזדה 6 זה מה שהיה עד לפני כמה שנים עיקר שוק המכוניות, עכשיו לא באופנה

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרייזלר יצאה מזמן, פורד בדרך החוצה, אבל שברולט נשארת, כך גם טויוטה ניסאן ו הונדה, אצל סובארו ה אאוטבק היינו הרכב הנמכר ביותר שלהם, אז שחקנים יש, השחקנים החלשים יותר יצאו מהמשחק, לי זה מזכיר את תקופת הפוני קאר, כולם יצאו חוץ מפורד, אח"כ חזרו, ככה זה יהיה גם פה, לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אין לי נתונים סטטיסטיים בנושא, לך יש? אם יש לך אשמח אם תשתף וכך נוכל להוציא מהמשוואה את תחושות הבטן והלב שלך

2. שים לב ללשון ההודעה שלי (כיוון שאין לי נתונים בנושא), רשמתי אולי כך וכל לגבי האטסמוספרי ואולי כך וכך לגבי מנוע טורבו שווה ערך בנפחו

3. בעיה אחרת היא שמנועי הטורבו הוקטנו בנפח וקשה למצוא מנוע מול מנוע מבחינת נפחים, במרבית המקרים ולכן, קשה לי להגיד כיצד יתנהג מנוע 1.2 ליטר טורבו שהמניפה שלו מסתובבת ב 200K סל"ד ומה יהיה הסוף שלה למול מנוע 1.2 אטסמופרי שלא בהכרח יהיה אמין יותר או פחות כתלות בטיפולים או בתכנון שלו

4. חסר מנועי יונדאי עם בוצה או טויוטה עם בוצה והם לגמריי אטסמוספריים? מנועים נהרסו על ימין ושמאל והפורום מלא בשרשורים כאלו, מצד שני, לא חסרות בעיות במנועי טורבו בכללי גם כן תלוי את מה בודקים ואיך

5. מדובר על תקופה של 7-8 שנים לאחור שהחלו מנועי טורבו קטני נפח באופן פופולארי, נוכל לדעת רק בעוד 7-8 שנים נוספות מה עולה ועלה בגורלם באמת, זוהי תקופה של כלום זמן בעולם הרכב

נכון אין כמעט מנועי טורבו עם נפחים שווים. כשדיברתי על רכבי טורבו מקבילים לא התכוונתי שהם בהכרח חייבים להיות באותו הנפח, מספיק שתקח סגמנט מסויים ותשווה בין רכבים עם מנוע טורבו (שלרוב באים עם נפח קטן יותר) לבין רכבים אטמוספריים (שלרוב באים עם נפח גדול יותר) ותגיד לי בלב שלם מה אתה חושב שהתוצאות יראו לטווח ארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה כולם מתחננים פה לטורבו, מה רע במנועים הגדולים יותר של מאזדה שמספקים אחלה ביצועים ועדיין חסכוניים למדי?

זה לא שיש לי משהו מובנה נגד טורבו, ברכב שלי (קליאו ידנית) יש כזה אבל זה לא משהו שחשוב לי אם יש מנוע אטמוספרי מקביל שמספק ביצועים טובים. קצת מתקשה להבין את האובססיה כלפי טורבו שיש בפורום הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שאנשים רוצים מנוע מודרני מתקדם לא הופך את זה לאובססיה.

המנועים במאזדה מספקים ביצועים סבירים לא יותר. קח מאזדה 6 2.5 וסופרב 1.8 ולמרות נתוני ההאצה הדומים על הנייר, הסופרב תרגיש זריזה וגמישה יותר. לך על סופרב 2.0 והיא בכלל אוכלת את המאזדה בלי מלח.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...