Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שינוי חודש שצריך לבצע מבחן רישוי טסט לרכב

אלירן צנעני
שימו לב! השרשור הזה בן 2103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איך אפשר לשנות ? בעל הרכב קנה את האוטו מהחברה והם עשו לו את הרישוי ומאז כל שנה צריך לעשות טסט בספטמבר.

ספטמבר חודש מאוד לחוץ ועמוס בחגים מתוך 30 יום יש בלחץ איזה 10 יום.

אין שום דרך לשנות את זה? איך שפעם ראשונה עשו לרכב רישוי זה תמיד יהיה אותו חודש קבוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לעשות טסט חודשיים לפני המועד. שלם את האגרה באינטרנט וגש למכון רישוי.

זה אומר שפעם אחת תצטרך להקדים את הטסט ואחר כך זה זה יהיה מדי שנה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שידוע לי גם אם הוא ישלם חודשיים קודם זה לא ישנה את תאריך תפוגת הרישיון, הוא פשוט יעשה חודשיים לפניי ויהיה לו תוקף של שנה וחודשיים.

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לשנות את מועד הרישוי המקורי.

אפשר לגשת לטסט כחודש וחצי - חודשיים לפני המועד. ביום שמקבלים את רישון הרכב החדש אפשר מיד לגשת לטסט.

נניח ניגשת ועברת את הטסט בחודש אוגוסט, עדיין חידוש בשנה הבאה יהיה בספטמבר. התאריך המקורי לא משתנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לעשות טסט חודשיים לפני המועד. שלם את האגרה באינטרנט וגש למכון רישוי.

זה אומר שפעם אחת תצטרך להקדים את הטסט ואחר כך זה זה יהיה מדי שנה.

זה שזה פותר לו את העניין אין ספק, זה שאתה מטעה עם השורה הזו - גם אין ספק

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתם את

shugiflex

הכוונה הייתה שפעם ראשונה עושים באוגוסט שזה כביכול הקדמה של חודש לעומת ספטמבר, ולאחר מכן ממשיכים כל הזמן לעשות באוגוסט שמשמעו שנה בדיוק מהטסט הקודם.

לפות"ש - מכיון שהשנה העברית היא ירחית והשנה למניינם היא לפי השמש, לא תמיד יקרה המצב כפי עומד לקרות השנה. מכיון שהחגים יזוזו בשנה הבאה יותר לכיון חודש אוקטובר ולא תהיה לך בעיה, עד שיעברו את השנה פעם הבאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת לא הבנתי, זה לא כתוב מספיק ברור.

לסיכום,

את מועד הטסט המקורי לא ניתן לשנות. לא משנה מתי ניגשים לטסט, התוקף תמיד יהיה עד למועד חידוש המקורי הבא.

ניגשים חודשיים לפני, יהיה תוקף ל 14 חודש.

ניגשים באיחור של 10 חודשים, יהיה תוקף לחודשיים.

משרד הרישוי כחודש וחצי עד חודשיים לפני מועד החידוש שולח את טופס החידוש בדואר לבעל הרכב. מרגע קבלת הטופס אפשר לגשת לטסט.

אם מחדשים באינטרנט או ברישיומט, ניתן אפילו כחודשיים וחצי לפני מועד החידוש לשלם את אגרת הרישוי ומאותו רגע אפשר לגשת לטסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לחכות שיגיע בדואר - אפשר ללכת לסניף הדואר הקרוב, להוציא רשיון לטסט ולשלם את האגרה החל מחודשיים לפני מועד הטסט.

כפי שאמרו לפני, מועד הטסט לא משתנה לכל אורך חיי הרכב, ולא ניתן לשנותו. בנוסף יש לבצע את הטסט עד תאריך התוקף של רשיון הרכב, ולא כפי שחלק מהאנשים טועים לחשוב שאפשר לעשות את הטסט עד סוף אותו החודש (כנראה בגלל שבמדבקת הרישוי מצוין חודש ושנה בלבד)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אני מנסה לשלם את האגרה במרשתת בערך 10 שבועות לפני תאריך תפוגת הרשיון, אם לא מתקבל ממתין שבוע ומנסה שוב, עד שאפשרי. אז ממתין לקבלת הרשיון המשולם (בד"כ ענין של 2-3 שבועות) וניגש לטסט כאשר נטוח לי. נדיר שטופס התשלום מגיע לפני הרשיון המשולם - בדרך כלל הם מגיעים יחד או שהמשולם מקדים את המקורי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את אותה הבעיה. טסט בספטמבר ורוצה להקדים אותו.

מכל הדיון כאן לא הבנתי האם אני חייבת לחכות לרישיון שיגיע בדואר או שיש לי אופציה נוספת לזרז את העניינים

(מעולם לא העברתי רכב טסט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נטע-ניגשים לסופר פארם שם יש מכונות רשיומט בהן אפשר לשלם. מקבלים במקום הדפסה של רישיון רכב משולם איתו ניגשים למכון טסטים.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את אותה הבעיה. טסט בספטמבר ורוצה להקדים אותו.

מכל הדיון כאן לא הבנתי האם אני חייבת לחכות לרישיון שיגיע בדואר או שיש לי אופציה נוספת לזרז את העניינים

(מעולם לא העברתי רכב טסט)

את יכולה כבר עכשיו לגשת לאחר ממכונות הרישיומט (אפשר לאתר מיקום של רשיומט קרוב כאן) ולהוציא רישיון רכב משולם במקום עם כרטיס אשראי שלך בלבד.

או לגשת לסניף הדואר הקרוב עם תעודה מזהה, לשלם את האגרה, ולקבל רשיון רכב משולם במקום.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חודשיים פלוס מינוס התאריך של הטסט, מנסים לשלם במרשתת.

אם האתר מסכים (לפני שנותנים כרטיס אשראי) הולכים לרשיומט או לסניף דואר ומשלמים שם ומקבלים רשיון במקום,

אם האתר מקטר שמוקדם מדי אז מנסים שוב עוד שבוע

אם הדואר אצלכם עובד בצורה פנומלית אז אפשר לשלם במרשתת ולחכות שיגיע הרשיון בדואר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...