Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית איביזה חדשה ייעוץ

עידן מלכה
שימו לב! השרשור הזה בן 2102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום מתעניין מאד בזמן הקרוב לרכוש את הרכב הראשון שלי סיאט איביזה ולא רוצה להתפשר

רוצה להתייעץ כאן לגבי כמה דברים ברצוני לרכוש איביזה 2018 דגם FR המחיר שלו הוא 112 אלף כולל אגרת רישוי

וקודנית , השאלה שלי היא כזאת :

האם לקחת מימון או הלוואת בלון מהבנק ? (ישבתי עם הבנק ויש אישור להלוואה פשוט עדיין בהתלבטות)

האם כדאי לרכוש רכב כזה למשך טווח ארוך לבעלי ניסיון? אני מכיר הרבה אנשים עם איביזה שנתונים 2015-16 ומאד מרוצים .

האם בכלל כדאי ללכת על ליסינג מימוני פרטי (מחשבה שנייה) שאני אשלם כל חודש מחיר שהציעו לי ואחרי 3 שנים אתחדש מחדש בדגם אחר , או האם זה סתם בזבוז כסף? , השיקול הזה נובע מכך שאני מאד לא מעוניין בלראות מוסכים ו3 שנים אחריות מכסה לי את הפינה הזאת .

אשמח לעוד טיפים , עצות , דעות כלפי הקנייה יש לי דרך אגב פוליסת ביטוח במחיר טוב על הרכב אז לא לדבר איתי על הביטוח של הרכב , נהג צעיר מחפש רכב נוסע הרבה עירוני / בין עירוני גר במעלה אדומים צריך רכב שיסחב טוב וחסכוני בדלק שנה הבאה בע"ה סטודנט אך עם עבודה קבועה 8)

תודה רבה :mm_cool:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת קשה להבין מה מתאים לך בהתחשב בזה שלא נתת שום פרט על העסקאות.

מה גודל הלוואה שאתה לוקח? מה הריבית? כמה מקדמה? לכמה שנים אתה פורס ומה התשלום החודשי?

לא יודע מה השכר שלך כרגע אבל אתה צריך לבדוק האם תשמור על השכר הזה גם כשתתחיל ללמוד כדי שתוכל לעמוד בהוצאות כי לרוב סטודנטים עובדים פחות שעות.

ועל כל החפירה זאת אומר את עמדתי הכללית בכל מה שנוגע לרכישות גדולות: אין כסף - לא קונים. אני נמנע מהלוואות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת קשה להבין מה מתאים לך בהתחשב בזה שלא נתת שום פרט על העסקאות.

מה גודל הלוואה שאתה לוקח? מה הריבית? כמה מקדמה? לכמה שנים אתה פורס ומה התשלום החודשי?

לא יודע מה השכר שלך כרגע אבל אתה צריך לבדוק האם תשמור על השכר הזה גם כשתתחיל ללמוד כדי שתוכל לעמוד בהוצאות כי לרוב סטודנטים עובדים פחות שעות.

ועל כל החפירה זאת אומר את עמדתי הכללית בכל מה שנוגע לרכישות גדולות: אין כסף - לא קונים. אני נמנע מהלוואות

תשמע אני מרוויח בסדר בסה"כ אני משוחרר רק שנה עוד לא עם תואר וכאלה מרוויח קצת מעל המינימום אני לוקח הלוואה של 75 אלף מקדמה של 35 אלף , פורס את זה ל5 שנים ומחזיר כל חודש 1300 שקל , לגבי הריבית אני לא מוצא את התדפיס כרגע אבל אם אני זוכר נכון הוא עומד על 1.9 , בעיקרון כסף זורם זה לא שיהיה לי חודש שלא אעבוד אני יודע את מערכת הלימודים וסידרתי הכל עם העבודה השאלה שלי האם שווה יותר לקחת מימון מהחברה של סיאט של 100 אחוז מימון ללא מקדמה וזה יוצא שבסוף התקופה אני מחזיר 48 אלף אחרי 5 שנים ומשלם 1200 בחודש כולל ריבית או עדיף מהבנק כמו שאמרתי למעלה .

אשמח לתשובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה צריך אוטו חדש?

אני כבר לא סטודנט ומרוויח הרבה יותר ממך ובחיים לא הייתי קונה רכב שאני לא יכול לממן (= לקחת הלוואה).

אם אתה באמת חייב רכב, עדיף בהרבה לקנות רכב בן כשנתיים שספגה ירידת ערך ועדיין באחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו קודמיי,

חבל להתחיל את החיים בחובות, יש אחלה של רכבים משומשים שיתנו לך את אותה חוויה מינוס ריח של ניילונים עבור מחצית המחיר.

אם תעשה חישוב שכולל עלויות ריבית, הפרשי ירידת ערך, הפרשי עלויות ביטוחים וכו אתה תגיע להבנה שההחלטה ללכת על איביזה חדשה שוות ערך ללזרוק לפח עשרות אלפי שקלים מיותרים - שאין לך!

אל תתן להלוואות נוצצות לבלבל אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שלא ביקשת עצה האם לקנות או לא אלא איך, אבל אני לא יכול שלא להתערב ולנסות לגרום לך לחשוב שוב.

החיים מפתיעים ויש עוד הרבה דברים חשובים בחיים יותר מרכב חדש.

יש לך 35K? יש אחלה רכבים בסכום הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...